Új hozzászólás Aktív témák

• Nandinagy

addikt

válasz Madn!ght #7020 üzenetére

Befejeztem a játékot. Idén mentem 17 wint is általában 8-10-0ba kezdek most meg 2-4be :DD :DD Egy meccsen kaptam 3 gólt úgy, hogy az ellenfél pirosan lőtte el a labdát abból 2 null szögből volt külső lábbal. A nyomorék kapusom az oldalhálót védi. Egyszer még elhiszem de háromszor? Nem csaló volt mert kivan nyomva a crossplay. Nekem meg Mbappe meg Jairzinho belerugdossák a kapusba meg kapufa.
    Minden kretén annyiból áll, hogy egész pályás letámadást nyom. Semmi stamina nem fogy, a játékosaim meg előrerohangálnak a halálba, hogy ne legyen passz opció. Gondolom ezt javították ma egész nap ezek a ki*****tt balfékek :D
    Semmit nem jelent ha vezetek 3-0-ra meg 4-1-re egy félidő után mert ebben a nyomorék játékban a letámadás után lehal a csapat. Ramos ma 5 méter előnyből nem bír megfutni senkit. Felhozom a friss Tavarest, erre a 80 perce pályán lévő Bale 3 méter hátrányból futja
    meg egy előrerúgott labdánál. Mintha kocogna az egyik a másik meg futna ahogy bír.

A passzok konkrétan szándékosan az ellenfélhez mennek. Van 3 üres játékosom nyomom A opciónak erre teljesen más irányba belerúgja a védőbe. HA! elmegy addig az a nyüves labda :D Letámadásnál ugye a játékosaim szeretik fele erőn ellőni a passzt, hogy még csak megizzadni se kelljen érte az ellenfélnek.

Borzalmasan elegem van a játékból. 15/15 meccsen undoritó módon csal ez a szar játék. Direkt néztem, az utolsó 13 meccsemen az ellenfélnek egyiken se volt több exgje mint nekem mégis több gólt lőtt. 0.8ra lövöldöznek 3 gólokat én meg 4.5re 1-t. Ez 1-1 meccsen belefér, de folyamat ez van. Timed nem timed totál mindegy. Neki is, mert pirosan is gól :D