Új hozzászólás Aktív témák

• LanyUs

senior tag

válasz tisn #96001 üzenetére

A mázsások nevében! Ma vérrel írták le a nevem verseny közben :K Triatlonosok, karboncipősök és 60-80 kg-os futókkal versenyeztem.

Megvártam, amíg mindenki elindul a rajtnál, majd utolsóként, amikor a nézők már a pályára lépnek indultam. Befutottam a járdára, hogy ne kelljen kerülgetni az egész mezőnyt és ráálltam a Tom által ajánlott 172-es pulzusra. Első emelkedő szépen megy, lejtő oké, második szépen megy, itt láttam meg a feleségem küldtem neki erőt adó puszit, majd morzsoltam tovább. Nekem jönnek bátyja ne lökdöss gondoltam, azonnal tempót váltottam aztán már soha többé nem látott emberfia :)
    A harmadik kegyetlen volt, de azon is felfutottam 178-as pulzussal, de a combom azért dolgozott rendesen. 10 km körül már savasodás első jelei mutatkoztak. Közben a futó közösség tagjait, akik mosolyogva mentek el lefelé hoztam vissza. Kezdtek feszültek lenni, mert többször előzgettük egymást oda-vissza. Láttam idegesek lettek tőle.

Rohadt meleg volt 30 fok és napsütés. Dolgozott bennem már 20g bcaa + 15g glutamin peptid + 5g kreatin. Tolta is ki a savasodást, de közel mázsa az közel mázsa plusz beleálltam egy nyominger karbonlapossal a versenybe, aki végül odavert, de azért felbaszta az agyam :) 15k körül már egy kőtömb volt a combom és a hr elkezdett esni :Y Nemhogy mászna el a pulzus, hanem nem tudtam emelni a lábam :D 172 -> 170 -> 169 ->166 -> ha fáj ha nem a comb ezt mozgatni kell gyerünk már!!! Az utolsó előtti komoly dombon felsétáltam, majd összeszorítottam a fogaim és küldtem neki 04:30-40 körül lefelé. Ezt a testet tartani is egy leányálom.
    Az utolsó kilátó felé tartó dombnál rohadtul hiányzott a karbonlap dinamikája. Szegény Mafate Speed 4 mindent megtett, de belerohadt a lábam, a napsütés is felzabált, a lábaim kőtömb, de az utolsó 2 km-ert akkor is felkaptam 04:30 környékére lefelé és ledaráltam az összes 15km-est, aki az utamba került ( a 15 és a 20 útvonalának vége ugyanaz volt ). A végén jött egy nagyobb adag levegő lefelé futáskor a lenti részen... Na az amikor megtörtént hirtelen nem tudtam ledönteni, hogy az aminosavak milyen formában távoztak szerencsére nem sz.rt.m be :D Átlagpulzus 169-170 lett, célba érkezés után zsíros kenyér és szoda, majd hazafelé jutalom sütemény. Jó kis verseny volt, de szint nélkül jobban megy.

Borvidék XIII. Félmaraton 20km 530m szint + Muy néni 15km 400m szint ( 30 fok napsütés ) 1:51:57 5:36 /km ( férfi 11. helyezés ). A 10. volt a cél, arról lecsúsztam 15 másodperccel :)

Beérve meglepően tapasztaltam, hogy a 15k-n induló feleségem már ott van. Hoppácska... Hát Te? Felfelé gyors séta, egyenes tempó, majd lefelé küldte. Nesze neked spinning, erős combok, de csak 6-8 km futás. 15km-en nők között a 8. helyezést érte el :R Clifton 9 adta neki.