Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozoli

    tag

    válasz janos1986 #1319 üzenetére

    Szia,
    Látom nincs sok válasz. Én is csak azt tudom mondani, hogy el kell döntened, hogy analog vonalon mész tovább, vagy az IP kamerákat részesíted előnyben. Azért a pénzér, amit befektetnél, komplett rendszereket lehet venni. Javaslom, nézegess egy pár youtube videot, hogy tisztában legyél a képek minőségével. Gondolok itt a 720p, 1080p IP kamera felvételek. és a pl.: 1000 TV soros (analog) képek, felvételek között.
    Szerintem a 150-be mindkettő belefér. Azokkal a paraméterekkel együtt, amit szeretnél. Konkrétumot sajnos nem tudok mondani, mert nem ismerek sokat, így összehasonlítani sem tudom őket.
    Nekem IP kamerám van, és hozzá NVR rögzítőm. Az NVR-t a netről nem tudom megnézni a felbontás miatt,( a feltöltési sebességem kevés) de a kamerát külön elérem. Annak van egy al adatfolyama is, ahol kisebb felbontásban folyamatosan nézhetem. Ne tudom, hogy analogéknál van-e ilyen? Vagy hogy a rögzítö tud-e több stream-et ? Itt arra gondolok, hogy nagy felbontásba rögzíteni, és csökkentettben internet felé adni.
    Ha van feltöltésed dögivel, akkor ez persze nem számít. Éjjel szinte mindegyik lát. Valamennyire...... de lehet hozzá venni infra fényvetőket, ami némelyik úgy néz ki mint egy második kamera.
    Talán érdemes lenne több árajánlatot is bekérni. Vagy inkább Te akarsz vele foglalkozni? Mármint összerakni.

Új hozzászólás Aktív témák