Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeriko2

    tag

    válasz vacs #16285 üzenetére

    "Kevés konkrétumot írtál, link a rendszeredhez és milyen böngészővel használtad eddig."
    "szerintem nem flash, hanem active-x kell neki, én erre a célra egy win7-et tartok, ott még működik a hiseeu, hikvision konfigurálása"

    Egy Hisseu 8 kamerás rendszerről van szó, erről: https://www.aliexpress.com/item/32761992170.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dSHjidR

    Az NVR-re monitort kötve tudom használni, konfigurálni, csak az NVR olyan helyen van, ahol ehhez nem férek hozzá (spejz felső polcán más hálózati egységek mellett). Böngészőből szoktam nézni, általában chrome és/vagy firefox, eddig ment mindegyikkel. A felületet most is elérem, tudom konfigurálni a rendszert, csak az élő képet és a visszajátszást nem látom, mert ahhoz flash kell - az pedig január óra egyik böngészőből sem megy.
    Linux alól használtam, szóval IE sem megoldás. Mobil app alól működik minden.


    Ha valami más szoftverrel el tudom érni, az is jó megoldás. Írtam Aliexpressen az eladónak, keresgéltem a hisseu weboldalán, de nem találtam új firmware-t. Van egy reolink kamerám is (az csak önmagában egy kamera), ott jött új firmware, és azóta megy flash nélkül is. Gondoltam a Hisseu rendszerhez is van/lesz hasonló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák