Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wéercé

    junior tag

    válasz vacs #26649 üzenetére

    Köszönöm!

    Kérdéssor:
    1. Hány db kamerát tervezel (kültéri/beltéri)? - 1db kültéri
    2. Később lesz-e bővítve? - Ez a jelenlegi nem, de kellene majd még egy valamikor, de az bonyolultabb, mert a helyszín 30 km-re van, és se áram se internet a területen.
    3. NVR (rögzítő) kerül-e a rendszerbe, vagy SD kártyára lesz a rögzítés? - A jelenlegi SD kártyára rögzít, ez nekem megfelel, csak vissza lehessen nézni.
    4. Mekkora területet szeretnél figyelni (milyen messze van a kerítés vagy az utcafront)? - Kb. 35-40 méter.
    5. Kellenek-e "okos" funkciók (személy/gépjármű felismerés)? - Hát ezt nem tudom, szerintem nem, csak lássam vagy visszanézhessem hogy mi történik/történt.
    6. Külföldi vásárlás szóba jöhet-e (EU raktárból, plusz költség nélkül)? - Sajnos ilyenekhez nem értek, szerintem nem.
    7. Mennyi pénz lenne a vásárlásra? - A jelenlegi 20.000 Ft-ba került. Jó lenne ilyen árban, de ha nincs rá lehetőség, akkor max. 40.000 Ft.
    8. WiFi-s kamerát szeretnél (alapból vezetékest ajánlunk)? - A jelenlegi wifi-s, de nem ragaszkodom hozzá, csak nem tudom a távoli ránézés a területre wifi nélkül megoldható-e.
    9. Egyéb igények (pl forgatható, sim kártyás, napelemes, színes éjjeli kép stb)? - Nincs. Csak stabil képe legyen nappal is.

Új hozzászólás Aktív témák