Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz spiritex #493 üzenetére

    Egy megfelelő szoftverrel és működő pc-vel bármilyen kamera tud videót rögzíteni az nem nagy kunszt.

    (#491) Immy: próbálkoztam a BlueIrissel, regos fórumtárstól kaptam tippeket (köszönet érte) de sajnos nem sikerült jól belőnöm, a fő probléma az volt, hogy annyit nem tudtam beállítani hogy ha mozgás van akkor rögzítsen egészen addig amíg x perc mozgás mentes időszak miatt le nem áll. Sokszor nem rögzített, sokszor meg leállt felvétel közben hiába volt mozgás. Pedig ezért még kifizettem volna 30$-t ha rendesen működik.

    Végül az iSpy mellett kötöttem ki ami ingyenes, és a fenti dolgot elég egyszerűen be lehetett állítani rajta. Már csak finomhangolni kell. Itt meg az volt a probléma, hogy magas fps-nél (720p, 25-30fps) mindig szétesett a kép és folyamatosan rögzített. Beállítottam 15 fps-re itt jónak tűnik. Így napközben a boltban ahol be van állítva rögzít ha bejön valaki az ajtón és egészen addig rögzít amíg mozgás van majd 15mp inaktivitás után leáll a felvétel.

    (#492) Tom5: erre szinte bármelyik modern IP camera megfelel, válasszál pénztárca és felbontás függvényében, szerintem HD felbontásnál lejjebb már nem érdemes adni a dolgot, utána beállítod, aztán egy Dynamic DNS kiszolgálóval meg egy programmal akár okostelefonról akár böngészőből el tudod érni bárhonnan a kamera képét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák