Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz kisapa #7146 üzenetére

    Szevasz

    Pontosan ilyen környezetben próbáltam,
    a kamera ott volt a routertől 1m-re.
    A kamera weboldalán a menüjében hozott egy szép listát a közelben levő WIFI eszközökről, sőt, még többet is hozott, mint amennyit a laptop beépített antennája szokott "látni".
    Itt be is állítottam a router SSID-jét, majd a jelszavat, titkosítási módot, majd "apply", ekkor elgondolkodik kicsit, majd visszatér azzal az üzenettel, hogy nem tudott csatlakozni ! :U

    Végig próbáltam minden titkosítási móddal, a jelszót csak gondolom, hogy helyesen írtam be, így nem tudom mi lehet a gond? :U

    Amiért meg próbáltam a kamerát nem a routerhez, hanem közvetlen számítógéphez kötni kábelen, az az, hogy nem tudom, hogy egy eszközhöz, vagyis az adott routerhez egyszerre lehetséges e vezetéken és WIFI-n is csatlakozni, így gondoltam, a kamera csatlakozik a géphez kábelen, akkor beállíthatom a WIFI-t a routerre, biztosan nem "ütközik".
    Vagy nem jól gondolom ? :F

    Az a baj, hogy a WIFI-re mindenképpen szükségem lenne, mert rendszeresen változtatni szeretném a kamera helyét és nem akarok mindenhová vezetéket húzni, a 230 az több helyen is rendelkezésre áll.

    Ha nem megyek semmire a WIFI-ével, akkor másodjára is viszem vissza, mert ez a lényeg.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák