Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pól2

    csendes tag

    válasz wrox #1079 üzenetére

    Nekem egy Hikvision DS-2CD2512 kamera van felszerelve a hétvégi házra a bejárathoz, ami ugye mozgásérzékelős kb. 10 méterre lát éjszaka,nappal kb. 30 méterről már indítja a felvételt. 32 Gb Sd kártyára veszi a mozgást ami kb 30 napig elég, ha betelik a régebbit felülírja. Élő képet is ad ,ha számítógéppel összekötöd.
    Az éjszaki felvételt minőségét kombináltam szintén 20 W-os LED mozgásérzékelővel, aránylag tökéletes felvétel éjszaka is, nappal színes, jó minőségű felvételt készít. Mindezt a fényvetővel együtt 70 ezer Ft-ból megoldottam.
    2 év garancia,a készülékre, a kamerát a kis méreténél fogva el lehet rejteni,szinte észrevehetetlen csak az optika látszik nagyon közelről, a többi burkolat alatt.Az áram és a telefonvezetéket a helyszínre kivezettem, így a készülékhez nem kell hozzányúlni.

    [ Szerkesztve ]

  • Pól2

    csendes tag

    Üdv az Uraknak

    Hikvision ds-2cd2512f-iws IP kamerával rendelkezem évek óta, a kamera sokszor hetekig nem üzemel, ilyenkor elfelejti a dátumot, illetve nem is hogy elfelejti hanem pontatlan időpontot mutat-késik- beüzemeléskor. Ilyenkor le kell szerelnem, és a számítógép órájával szinkronizálni.
    Szétszedtem ,de nem találok bent semmilyen gomb elemet, szeretném megkérdezni, hogy ha 1-2 napig nincs bekapcsolva akkor megmarad a pontos idő,ilyenkor mi szolgáltatja az energiát a kamera órájának.

Új hozzászólás Aktív témák