Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Becenick

    tag

    válasz syl5 #584 üzenetére

    Üdv !

    Hozzá nem értőként érdeklődnék, hogy ha beltéri biztonsági kamerát szeretnék körülbelül azokkal a funkciókkal, amiket korábban syl5 említett, akkor a válaszként linkelt 60-70 ezres árkategória alatt is található használható eszköz, vagy az alatt nem is érdemes nézni ?
    Az éjszakai üzemmód nálam csak plusz funkcióként szerepelne, mert elsősorban arra szeretném használni, hogy ha napközben bármi mozgás lenne a lakásban, akkor e-mailben vagy bármi más formában jelezzen és rögzítse az eseményt.
    Körbenéztem kicsit és találtam egy Wansview NCM-624W típusú kamerát, ami körülbelül feleannyiba kerül, mint a korábban linkelt d-link.
    A márkáról még nem is hallottam korábban, de laikusként mondjuk ez nem is csoda. :)
    Esetleg tapasztalat valakinek ? A név és ezáltal megbízhatóság, támogatottság, garancia lenne a differencia ? Vagy csak szimplán más minőséget képvisel a termék ?
    Link:
    http://www.cameradepo.hu/ncm-624w-hd-forgathato-ip-kamera.html
    Előre is köszi a válaszokat.

  • Becenick

    tag

    válasz Becenick #592 üzenetére

    szerk.:
    Vagy akár ez:
    [link]
    Itt sem tudom, hogy már a név is valamiféle indikátor a minőségre vagy sem. ;) Rossz (de stílszerűen írhatnám, hogy "fos") vicc volt. :P

    [ Szerkesztve ]

  • Becenick

    tag

    válasz bigrock #594 üzenetére

    Arról nekem is volt sejtésem, hogy vedd és vidd termékekről van szó. :)
    Csak tudod ilyenkor szokott általában jönni, hogy olcsó húsnak híg a leve. A "mindent" tudó ketyere...
    ... ami sajnos egyik funkciójában sem megbízható. :)
    Van sejtésem, hogy az érzékenysége mennyire szabható testre. Téves riasztásokból lenne valószínűleg tisztességgel. Persze ez csak feltételezés részemről, de valószínűleg a márkanév mellett más oka is van annak, hogy a "szakik" által komolyabbnak tartott kütyük drágábbak is.
    Nyilván a használat célja is fontos szempont. Van akinek szimplán megfigyelés, esetleg rokonyokkal való kapcsolattartás céljából történik a beszerelés. Mások biztonságtechnikai okokból keresnek eszközöket.
    Ez utóbbira sajnos úgy gondolom, hogy alkalmatlan, mert ha egy lakást esetleg ki akarnak rámolni, akkor azt ettől a ketyerétől függetlenül is ki fogják. Max nézegethetem, hogy ügyesen teszik e. :)
    Mire bármiféle beavatkozás lehetne, addigra sajnos már valószínűleg búcsút inthetek 1-1 értéknek.
    De még mindig arra szavazok, hogy legyen ennyivel több, mint a semmi....

Új hozzászólás Aktív témák