Új hozzászólás Aktív témák

  • ali3m

    tag

    válasz csasziga #180 üzenetére

    Szia !

    Pont a z3e-nek nincs doboz hangja legalábbis sztem. Az x -es logitech sorozatnak pont az a hibája sztem hogy a mélynyomó egy hatalmas reflex nyilással van ellátva ami lehetővé teszi ugyan az erőteljesebb hangzást de nagyon levegőssé , más hangszinüvé teszi a a baszust ezáltal az ''elkülönül'' a többi frekvenciáju hangtól.A z-s hanfalaknál viszont nincs a mélynyomón reflex nyilás hanem a logitech által feltalált szabadlmaztatott és dijnyertes felfüggesztési, hangfal szerkezeti módszerrel lett gyártva igy nem döng, kopog mint az x-es hangfalak hanem beleolvad a zenébe. Azonkivül a z3e 40w-os. Sztem a z-s hangfalak zenhallgatásra lettek tervezve mig az x-es sorozat inkább játékra és filmézésre. Ja és arról még nem is ejtettünk szót hogy az x-es sorozatból egy kicsit ''kimaradt'' a középfrekvenciáju sugárzó... ami ugye megint csak azt erősiti hogy nem zenhalgatásra lett tervezve hanem inkább hangefektek, beszéd megszolaltatásásra. Amugy döntsön mindenki egyéni izlése és igénye szerint. Azt is eltudom képzelni hogy van olyan ember aki kifejezetten a sok magas kevés közép sok mély hangzást részesiti elönybe ( mondjuk a trance fanatikusok ).

    Helyesírás ellenőrzés forever!

Új hozzászólás Aktív témák