Új hozzászólás Aktív témák

• válasz Veron #17222 üzenetére

Szerintem ilyenkor úgy gondolkodik a vezető edző, hogy ha választhat, hogy a végjáték a fontosabb úgyis, ott legyen inkább előnyünk. Ha jól emlékszem az összes jó csapat edzője így szokott dönteni, ha ő dönthet.
    Énis így döntenék ha tudom hogy jó a csapatom.

Mienk legyen az utolsó döntő drive (ha kell/van ilyen), a 2. félidő kezdés... stb.

Nyilván kivéve az OT kezdés... ott TD-t kell csinálni egyből.

[ Szerkesztve ]

• rlazol

addikt

válasz Veron #17222 üzenetére

Veron, FollowTheORI: bizonyára én vagyok túlérzékeny, bocsánat. Nekem is csak egy-egy jelenetnél tűnt fel, elsősorban annál a bizonyos puntnál, ill. az azt követ INTnél. :((( A végén tényleg nem volt, nyomokban sem észrevehető. :R

Nagyon sok csapat választja a második félidei kezdést, többnyire a NE is, a LAC elleni meccs volt pl kivétel. Az indoka sokrétű: Egyből látod, mit akar az ellenfél támadásban, több időd van reagálni. Ha ugyanaz a csapat fejezi be az első félidőt és kezdi a másodikat, az két drive egymás után, nagyon sokat alakíthat a meccs képén, állásán. Nem mindegy, hogy erre eleve neked vagy az ellenfélnek van lehetősége. Sok függ attól is, mennyire bízol a saját/ellenfél szünetbeli reakcióiban O/D oldalon.

tong: volt egy színes USA térkép vmelyik mém oldalon, amin mindenki a LAR-nek fog drukkolni a SB-on, kivéve NEt és Louisiana-t :DDD Szóval nem vagy egyedül az érzéseiddel.
    Én is Breesnek drukkoltam azon a meccsen. A Rams St Louis-i csapatként szerethető volt, most nehezen azonosulnék velük semlegesként, egyedül McVay személye szimpatikus.
    Andy Reid már a PHIben is hasonló gondokkal küzdött, kicsit mint Manning. Nagyon megy a szezonban, de valahogy a rájátszásra elfogy. 2001-2004 között mindig eljutott a konferencia döntőbe, de csak egyszer nyerte meg. Azután 2012-ig 4x jutott rájátszásba, ebből 2-4es rekordot és elvesztett 1 konferenciadöntőt ért el. A Chiefs-sel 5x jutott PO-ba 6 szezon alatt, 2-5-ös mérleg, 3x egyből kiestek, kétszer nagy előnyről olvadtak le. Ahogy Ricsi is írja, hiába jó edző és jó GM, hiába ismeri a játékot és jó az X-O részben, egyszerűen a gyors döntések, az idő menedzsment nem megy neki és a PO stresszét se viseli jól. :(
    Jelenleg övé a legtöbb alapszakasz győzelem azon edzők közül, akik nem nyertek SB-t.

Zanik: szívemből szóltál. NE drukkerként naponta szembesülök ezzel. Valaki még mindig a Tuck-Rule-t emlegeti, mintha az az egy döntés eredményezte volna az összes sikert. Mintha a SPYgate (2006) bármit is befolyásolt volna akár akkor, pláne most. És mégis megkapjuk a "cheatriots" jelzőt, meg a "majd a bírók összefújják nekik" beszólásokat. Mintha más csapatnak sose kedvezett volna egy-egy igazságtalan bírói döntés, mintha más csapatot nem ítéltek volna már el hasonló, vagy akár mocskosabb ügyekben.
    Sajnálom a Saints-t, de ahogy a Bears se egy rossz rúgás miatt esett ki, a NO-t se egyetlen bírói döntés tette hidegre.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!