Új hozzászólás Aktív témák

  • gabs

    tag

    A 3DHISTECH a digitális mikroszkópok fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető vállalat. A magyar kutatói és klinikai orvoslás egyik legnagyobb innovációs mérföldköve.
    Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

    Kulcsszavunk az Innováció!

    Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.
    A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

    Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:
    Online marketing specialista

    Feladatok:
    - online marketing megoldások - email marketing, search engine marketing, social media marketing, internet advertizing, web banner marketing - elkészítése
    - vállalati weboldalak tartalmának karbantartása, fejlesztése
    - B2B hírlevelek szerkesztése, kiküldése és nyomon követése
    - vállalati kiadványok tervezése, szerkesztése tartalmi és megjelenési – grafikai – szempontból
    - vállalati prezentációk, vállalati dokumentumok és egyéb arculati elemek igény szerinti tervezése-készítése
    - közösségi oldalak üzemeltetése (Facebook, LinkedIn, Twitter, Youtube), és közösségi marketing kampányok lebonyolítása
    - online marketing és customer satisfaction survey készítése
    - kereső optimalizálás (SEO) és sponsored search fejlesztés
    - online megjelenések hatékonyságának mérése (Google Analytics), az eredményekből rendszeres riportok készítése

    Elvárások:
    - felsőfokú végzettség
    - legalább 1-2 éves CMS és hírlevél-küldő rendszerek fejlesztése területén szerzett tapasztalat
    - HTML5, CSS3 és PHP weboldal programozási ismeretek
    - aktív angol nyelvtudás, legalább C típusú középfokú nyelvvizsga
    - új technológiák és web marketing trendek ismerete
    - nagyfokú önállóság és proaktív gondolkodás
    - pontosság, igényesség munkájában

    Előnyök:
    - CMS Drupal fejlesztési tapasztalat
    - HTML5, CSS3, PHP programozási tapasztalat
    - grafikai programok ismerete (Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw)
    - orvostechnikai, digitális technológiai vagy egészségügyi vállalatnál szerzett tapasztalat
    - marketing szövegírási készség
    - reszponzív típusú oldalak készítésében szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:
    - fejlődő Marketing csapatunk új tagjaként világszintű vállalati marketing folyamatok működtetésében való részvétel
    - a marketing vezető munkájának közvetlen támogatása
    - értelmes, alkotó tevékenység, önállóság biztosítása
    - változatos, izgalmas, kihívást jelentő feladatok
    - versenyképes juttatási csomag

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, töltse fel magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét (referenciákat feltüntetve) ’Online marketing’ jeligével a 3DHISTECH Kft. Karrieroldalára: http://www.3dhistech.com/jelentkezes.

    [ Szerkesztve ]