Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfpapa72

    csendes tag

    válasz koko52 #10 üzenetére

    Nem tudom mit értettem félre, de ha Te mondod...
    Van persze nekem is minimalista designe világom, ami a saját ízlésemnek megfelelő tud lenni és van ez számítógépeknél is.(-de nem igy vagyunk berendezkedve a privat életünkben a családon belül.)
    Játékok alatt saját tapasztalataim nem voltak negatívak az RGB-ét tekintve. MSI a fiamé az enyém utolsó Asus ami azt jelenti, hogy végleg csalódtam benne.
    (A VRM melegedéses problémák végett, ami pár lapot jelent a Z370-es és Z390-es szériából. Persze mind a kettő szériánál érintett lettem. Z370-röl csak azért váltottam mert " ez már tutira nincs a Z390-en ". Ami nem igy lett! Viszont köszönöm az EK-nak, hogy gyorsan léptek a mostanáig csak a vállát húzogató, bár fű alatt elismerő sunyi Asus-val szemben. Az Ek-nak legalább bevételt jelent az ilyen hülye mint én, aki fanatikus Asus fan és nem tud várni. Azért is láthatsz a Maximus XI lapomon a nem véletlenül gyártott monoblock-ot a képen, de ez egy másik történet. Találsz róla infót bőven az Asus vagy más fórumokon is vagy akár videokat is.)
    Visszatérve az RGB-és környezethez nem tapasztaltam OC kiesési problémát. Soha nem használtam az alaplapi vezérlő programokon (Aura, Mystic Light) kívül semmilyen plusz hardveres RGB szoftvert.(külsös pl G.skill ram világításokhoz.) Azokkal már eleve ütközés van az alaplapi mellett.
    Amiről tudok az a Corsair iCUE-val kapcsolatos mind. Pl amit Te is írsz. Vagy az ICUE-t kisegítő a különböző gyártok hardveres kompatibilitásokhoz használatos külső szoftverről a JackNet RGB sync játék közbeni mellőzéséről. Ezért sem használok Corsair-t vagy Thermalthake komponenseket RGB világításhoz. Túlságosan specifikus mind a kettőnek a világítás technikája. Elég ha csak a spéci csatlakozókat nézed. Egy nincs (talán a Thermalthake -nél van pár) ami a szabvány RGB 4 vagy ARGB 3 pinnel van ellátva.
    Többet nem tudok..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák