Keresés

Aktív témák

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz SauroN #1 üzenetére

    1. Esetleg erős mágneses mező a vinyód környékén.
    2. Esetleg használat közben a gépeddel dekázol. :)
    3. Esetleg tényleg peched van.

    By the way ugyanolyan típusú volt a 2 vinyó? Ugyanott vetted? Lehet, hogy csak kifogtál egy kétes eredetű csempész-szállítmányt, amit a gyár rossz sarkából fújtak meg... Volt már ilyen nem 1, nem 2 eset.

    Ps.: Hogy lehet ilyen névvel élni? :)

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz XiX #5 üzenetére

    ''Mivel nehany bitnyi elteres lehetseges, a fej maskent mozgasabol lehetnek bad sectorok.''

    Ez akár a disszertációd alapja is lehetne... Érdeklődve várom a születendő értekezés bizonyítási részét. :)

    Ps.: Értsd: a vinyó fejének mozgását a vinyó elektronikája vezérli, nem az alaplap buszrendszerén futkározó vagy elvesző bitek. Hmm?

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz Agyzuzo #13 üzenetére

    Valóban nem túl jó, de mások meg a Promise-t szidják, mint a bokrot...
    Egyébként az egyik ismerősnél az alaplapra integrált HPT (tán 372) azt csinálja, hogy a párhuzamosított vinyók másodikjáról megfeledkezik, azt mondja, hogy az nincs, és így a maradék egy vinyót úgy kezdi el kezelni, mintha egy sima egyedülálló vinyó lenne. Olyankor adatok azonnal szállnak...

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Aktív témák