Új hozzászólás Aktív témák

• Redneck

veterán

válasz mephi666 #173278 üzenetére

Ez nagyon jó, és örülök neki, de továbbra is fenntartással kezelem, mert van még feladat a csapattal bőven. Nem gondoltam hogy ennyi pontunk lesz, már a harmadik helyet is elfogadtam volna a sorsolás után. Kíváncsi leszek mennyire változik a keret, kik az érkezők, és kiket adnak el.

Szép volt fiúk, így tovább! :C

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

• Piftuka

veterán

Az Atléti hozta a szokásos balfék formáját. Nem fognak ők szerintem soha az életben semmi érdmlegeset nyerni. :N

A Barca és a Juve viszont valóban jöhetne. Őket az utcáról véletlenszerűen kiválasztott bármelyik 10 emberrel simán lenyomnám még én is. :DDD

Komolyra fordítva... Az Ajax és a Sevilla viszont kellemetlen ellenfelek tudnak lenni, ha kijön nekik a lépés. Valamiért tőlük jobban tartok.

Az biztos, hogy a Fradi előtt le a kalappal! :R Olyan eredményt értek el, amit nem kell magyarázni. És ismerve a keretet elvitathatatlan az edző érdeme.
    Pont mint a magyar válogatott esetében; ilyen eredményt megfelelő irányítás és felkészítés nélkül nem lehet hozni.

A tegnapi Trabzon elleni mérkőzés miatt csak kicsit azért vagyok szomorú, mert szép lett volna legalább 11 ponttal az élen végezni. ("Evés közben jön meg az étvágy". :D )

Ám az is tény, hogy ha az első félidő után 3:0 lett volna a végeredmény, akkor sem szólhatna senki egy rossz szót sem.

Igaz... kicsit több szerencsével (és jobb játékosokkal) a második félidő 3 nagy helyzete alapján egy 1:2-t is behúzhattak volna a fiúk. Persze a fociban nincsen "mi lett volna ha"...

Az eredmény remek, én pedig bízom abban, hogy nem lefutott még a következő körből továbbjutás sem, bárki lesz is az ellenfél! ;)