Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Nimrod #395 üzenetére

    ha jön mail, az már jó. legalább megtisztelnek vele. :R

    persze a többség nem ismeri be, de az esetek nagytöbbségében a munkabér a döntő tényező. szégyenlik, hogy gusztustalan spúrok, ha meg döglődik a cég, nincs mani.... elhallgatják.

    a jó munkaerőnek nincs becsülete, az olcsónak van.

    Aktuális állásajánlataink:

    1. Szerviz ügyfélszolgálati munkatárs

    A munkakör magában foglalja a telefonos ügyféltájékoztatást, RMA ügyintézést, alkatrészek tesztelése, javítása, stb.

    Elvárások:

    - Számítástechnikai termékek naprakész, magas szintű ismerete
    - Min. középfokú végzettség
    - Terhelhetőség
    - Stressztűrő képesség
    - Megfelelő konfliktus kezelés
    - Pontosság, precizitás
    - Kulturált megjelenés

    Előnyt jelentenek:

    - Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
    - Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    -[BVersenyképes jövedelem
    -Fiatal, dinamikus csapat
    -Kellemes munkakörnyezet

    Egyéb információ:

    Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzot kérünk fizetés megjelölésével.
    Csak azokat értesítjük, akiket az önéletrajz alapján interjúra is behívunk.

    Az önéletrajzokat fényképpel és fizetési igény megjelölésével a következő címre várjuk: xyz.

    2 hónapja hirdet, azóta nem volt olyan hüje, aki 70-ért robotol 10 órát, ingyentúlórával. persze versenyképes....

    [Szerkesztve]