Új hozzászólás Aktív témák

  • fenderazigaz

    csendes tag

    válasz freemanone #1028 üzenetére

    Köszi, de sajnos semmilyen módszerrel nem látszik Total commander, intéző stb..
    Aztán teljesen véletlenül a NAS menűjébe beléptem és mikor ott az "Applications" alatt nézegettem, hogy mi mit tud a WEB applikációnál megláttam a könyvtárat. Csak lestem mert működött a jobb gombos klikk után a másolás és a benne lévő file-okat simán kimásoltam a programmal a Vol-2-re. A teljes torrent mappa ott volt a P2P alatt, de azóta is hiába próbálom más módon látni, nem találja semmi. Megpróbáltam leválasztani és újra csatlakoztatni a NAS-t, de sem intézőben sem hálózati elemként sem látszik... ez van.
    A ventillátorra a beállítás a Auot/HIGH/LOW, de komolyan azon gondolkozom, hogy lekötötm a ventillátort és a hővédelmet megpróbálom úgy beállítani, hogy ha túlmelegedne, akkor kapcsoljon inkább le, de én tényleg nem terhelem. Sajnos nem húztam a kamrába vagy a kazánházba LAN kábelt, mert ha ott lenne nem zavarna, de este a nappaliban hallkan tévét nézve is hallani pedig már "körbevettem" mindenféle csillapítással (persze, csak úgy, hogy ne csökkentse a hűtési teljesítményt), következő egy hangtompító felszerelése lesz...:))

Új hozzászólás Aktív témák