Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz suller #767 üzenetére

    Sajnos szerintem nincs olyan hivatalos firmware amiben olyan UPNP szerver lenne ami teljesen kompatibilis a DLNA-val és mkv-t támogatna.
    Minidlna-t fel lehet tenni, a 320-as ráfordított minidlna fellelése után már nem olyan bonyolult.
    Először fel kell tenni a funplugot (minden automatán felmegy) utána az optware-t és lehet telepíteni a szükséges 3 csomagot, kicsit konfigurálni kell mjad megy.
    Kicsit fapados és parancssorból kell egy kicvsit ügyködni, de ha egyszer felment már minden automata.

    Én is feltettem az mkv miatt, valamint az iPhone látta a gyri UPNP-t és iTunse szervert, de a Samsung Wave I és II telefonjaink nem (vagy ha látta is a fileokat nem volt hajlandó lejátszani őket, azt írta a file már használatban van)
    minidlna-val jól működik minden.
    Én is utálom, hogy egy cég hirdeti, de nem tud működőképes firmware-t gyártani.
    Így volt ez az Asus WL 500GP rioteremmel is, gyári hirdette a torrentet, de csapnivaló volt, Oleg FW-vel már minden ment, de sokat kellett konfigurálgatni.
    Így van ez sajnos a DNS 320-al is....

    Optware Linux alapismerethez érdemes elolvasi a logout Asus WL 500 GP okosítás cikket, ott leírják a Putty terminál emulátor és a vi Linuxos szöveg szerkesztő használatát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák