Új hozzászólás Aktív témák

• Nandinagy

addikt

9-1 lett a kvali de ennek sima 10-nek kellett volna lennie :D Az összes meccsem úgy kezdem, hogy 0-2 az ellenfélnek a 15. percben. Komolyan mindegy lenne ha rúgnék 2 öngólt azt mehet a játék. Az 1 vereségem meg fenomenális volt egy lengyel ellen aki halál béna volt, de mindig a számba voltak a játékosai mire megkaptam a passzt annyival jobb volt a gameplaye, mondjuk ígyis vezettem erre cserélt a 85. percben az a szerencsétlen és ott maradt a rendes játékidő végéig a cserélt ember táblába felül aztán kurvára nem láttam semmit tőle :D Kaptam is onnan egy gólt ahogy kell. Alapból elmehet az anyjába az ea, hogy állandóan szar helyen van az a szar. Pont nem érdekel ki hanyadik meccsét játsza vagy gólját lövi mikor a fél sarkot kitakarja :D
    115. perctől meg felnyomta a constantot és 120.-ban kikaptam mert hát a cb sorom magától lescsapdázik nyilván szarul.