Új hozzászólás Aktív témák

• bucketb0b

őstag

Hát most van jó pár szabad percem, gondoltam leülök hosszasan fifazni, de ... nem kellett volna. Gyerek 4-5. percben vezetést szerez. Amolyan fifa15ös gól, védőm mögé belöbböli a labdát aki keresztbe rúgja a kapu előtt, Koné érkezik csík fullra kihúzva épphogy bemegy majdnem fölé rúgta a szerencsétlen üres kapura 3,5 méterről (teszem hozzá, hogy fullra kihúzott csíkkal illett volna fölé lőni, na mindegy..), Rooney KO. gólöröm jön. Teszi-veszi magát a meccsen, rabonás passzok.. 3-1 ide pár perc után, mert játszani nem tud, majd jön az "őt nem érdekli amúgy a meccs, flegma faszfej" stílus, miután már 3-1 ide, mert természetesen csal a gép nekem /gondolja ő/. Na onnan elkezdtem a patkány stílust. Mindenhová dribbling, szlalom, ott baszódjon meg ahol van, szlalom helyzet nem passzolok senkinek csak szlalomozok, tizi összejön nekem, mert felrúg az "amúgy leszarom" flegma faszfej gyerekje, bepanenkázom és kilép majd kidob az utből :W hogy szakadt volna be a fejük az ilyeneknek a kecske seggébe bázze :((( hihetetlen, hogy erre van hack/mókolás, mert általában csak az ilyeneknél dob így ki.. más is volt, hogy kiragelt, de 10/2 olyan, mintha én léptem volna ki szóval tuti van erre is valami mókolás, hogy teszi veszi magát aztán ha kikap akkor sincs baj, mert legalább megszopatjuk a másikat.. :U undorító.