Új hozzászólás Aktív témák

  • gyula20

    tag

    válasz hódmaci #22599 üzenetére

    Valóban kicsit úgy tűnik, hogy keverem , kicsit pontosítok . A Techson-on van 16 analóg kamera. Az analóg kamerák videó jelei szépen egyesével modulátoron is vannak mondjuk úgy , hogy még az NVR elött,illetve párhuzamosan . A modulátorok , hogy a földi TV sávokat ne zavarják , illetve egymást a sonder sávba vannak berakva , minden második TV sávba, mert ugye nem csonka oldalsávos modulációval dolgozok.
    Vannak IP kameráim - 8db. a Techson-on és még vagy 5 db. csak úgy magában SD kártyára vesz.
    Az első verzióm az volt , hogy vásárolok egy digitális csatorna átalakító rendszert , amivel az analóg csatornákat szépen digitális csatornaként berakom a házi rendszerbe , pontosan úgy ahogyan a földi TV műsor sugárzás megy.
    Kicsit utána néztem az áraknak - hát ez kb. félmillió , úgy , hogy vagy 48 csat.rendszert építek ki.
    Ezt elvetettem, túl bonyolult és drága.Ráadásúl nem biztos , hogy energia hatékonyabb.

    Második verzió.
    Arra gondoltam , hogy lassan megszüntettem az összes analóg csatornát és NVR-nélküli rendszert építek IP kamerákkal. Ez a folyamat már megy.
    Most csak azon dolgozom, hogy első közelítésben minden már meglévő IP kamera
    képe látható legyen minden okos TV-n.
    Bárhonnan körbe tudjunk nézni , nem egy vagy két kamera , hanem végkiépítésben
    30-32 .
    Kicsit utána néztem külföldi írásokban - elviekben megoldható. Legalábbis képet kapok,
    vezérelni nem biztos , hogy tudom a kamerákat a TV készülékről , de ez nálam nem is feltétel.
    Tény, hogy napról ,napra kicsit tovább jutok .
    Sajnos , ahogyan már irtam is a meglévő IP kamerák különböző apokkal vannak ellátva.
    Ezért nem tudom , hogyan kellene megoldani , mert ha egy appot letöltök azzal csak egy pár kamera megy.
    Itt fordul a dolog számítástechnikába -ez már nem kamera technika .

    kiss

Új hozzászólás Aktív témák