Új hozzászólás Aktív témák

  • Rootkiskacsa

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    2018 nyarán vettem/építettem egy Hikvision kamerarendszert. Éveken keresztül tökéletesen működött. Pár hónapja elveszett egy kamera a hálózatról. Utp kábel kihúz-bedug a switchbe és ment tovább. Majd végleg elveszett. Majd még egy, és a héten a 3.-is.
    Amiket próbáltam. Kábelcsere. Kamera reset. Switch-ből minden kábel ki, és csak 1 bedug.
    Nem csak a rögzítő nem látja, hanem a SADP-tool sem. Látszólag működik a kamera. (mármint aki éjjel ránéz, nem veszi észre hogy nem jó, mert az infra ledek világítanak)
    Most jutott eszembe, azt még nem próbáltam, hogy nem poe-n keresztül adok neki áramot, hanem külön tápról. :B (majd kerítenem kell tápot)

    Van valami tippetek, hogy mitől mehetnek tönkre sorban? Vagy javítható? Járt már így valaki?

    Az ismerőseim körében van pár hikvision kamera, még sehol nem ment tönkre egy sem. Pedig sokkal öregebbek is vannak mint ezek.

    Végül pedig ezekből áll a rendszer:
    - DS-7608NI-K1(B)
    - DS-2CD2020F-I -4db
    - TP-Link TL-SF1005P

    Nem tudom számít-e, elméletileg nem. A rögzítő nem a poe switchbe kapcsolódik közvetlen. Egy másik switch-en keresztül a ház hálózatán van. A poe switch nincs szünetmentesen, csak a rögzítő. Sem vihar, sem áramingadozás nem volt mostanában. Semmi más nem ment tönkre a lakásban.

    A válaszokat előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák