Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilizmo

    addikt

    válasz gagyi69 #552 üzenetére

    A legolcsóbb valószínűleg egy RT-N16. Nem új vas, de még most is vállalható, és nagyon megbízható, nekem is ez van. Elöl-hátul Gigabites, 2 usb-vel, mehet bele tápos hdd. Saját fw-el is jó, de custom-al még jobb, korábban én is használtam így. Vannak persze újabb, erősebb, gyorsabb routerek is, de jóval drágábbak is, például: RT-N66U. De most már NAS-om van, ezek közül nagyon tudom ajánlani a Zyxel termékeit. Mindenki ajnározza a Synology-t meg a QNap-et, biztos nagyon jók, de brutál drága mindkét típus és az a kis sebesség növekedés nem éri meg a dupla/tripla árat. Nekem ilyen van, de ez már nem nagyon kapható, az újat 320s-nek hívják, kicsit dizájnosabb és fém házas, a 310s az egylemezes változat. Ezek nagyon jó kis, megbízható gépek, fájl másolásban 50-60 MByte/sec sebességet tudnak átlagosan GB-es hálózaton. Ha van már egy normális routered én mindenképpen a NAS-os megoldást ajánlanám. Ha megcsinálod ezt a hálózatot valószínűleg előbb vagy utóbb úgyis nem csak a kamera hálózati rögzítőjének akarod majd használni, a fájl elérés sebessége miatt viszont sokkal jobb a NAS (routernél max 8-10 MByte/sec).

    [ Szerkesztve ]

    Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Új hozzászólás Aktív témák