Új hozzászólás Aktív témák

  • rover45

    senior tag

    Sziasztok. Elmesélném mi nyomja a lelkem.
    Odáig jutottam a nem olcsó D-Link DCS-2310L kamerámmal, hogy aki csak teheti, ne vegyen ilyet! :)
    Mindösszesen annyira szerettem volna használni, hogy rádugom egy LAN kábelre, ami belemegy egy routerbe és az ugyanerre a routerre kötött, hálózaton megosztott D-Link DNS-320-ra, egy mappába rögzít folyamatosan. Nem is hangzik olyan bonyolultan :)
    Az -ismétlem- nem olcsó kamera erre alkalmatlan!
    Nem szeretnék még 50-70ezerért egy DVR-t venni hozzá, ami folyamatosan rögzít, így beérném azzal, hogy darabolja a felvételeket. De ezt sem tudja. Mert a maximális mérethatár az 5Mb. Maximum ekkora felvételeket tud készíteni. De a periodikus rögzítés menüpontban a minimális periódus 1 perc.
    Vagyis 1280*720ban 1 percig rögzít. Ja, csak rögzítene, ugyanis 25-30mp elteltével eléri a maximális 5Mb-os mérethatárt, így lekapcsol. Majd várunk üresjáratban 30-35mp-et, mire letelik az 1 perc és újra indulna a periódus ...
    Eléggé átb@szottnak érzem magam, hogy igyekeztem venni egy normális, jó minőségű kamerát, egyszerű, mezei, itthoni használatra.

    Valaki, tud ajánlani bármit helyette, ami normális, szép, legalább 1280*720as felbontásban megtudná oldani ezt a bonyolult feladatot? :(
    Köszönöm, hogy végigolvastál :)

Új hozzászólás Aktív témák