Új hozzászólás Aktív témák

  • bekes.andras

    tag

    válasz syl5 #584 üzenetére

    Szia!

    - A mozgásérzékelő szolgáltatás az általam említett TECHSON-ban is egész jól működött, igaz én statikus háttér előtt próbáltam, egy szél fújta vegetatív környezetben nem biztos, hogy nem lesz téves riasztásod, érzékenységtől független.

    - A mostanság divatos "felhő" szolgáltatás előtt is volt élet. Pl. FTP, ennek az az előnye, hogy rendszerint direktbe ismerik, mint protokollt, a hátránya, hogy kicsit macerásabb elérni, és nem minden cégnél nyitott a port, míg a felhős megoldások sok esetben webes portot használnak. Egyébként, ha a megadott rögzítés elérése, része a szinkronizálandó mappáknak, akkor a dolog működhet, de előfordulhatnak kompromisszumok.

    - Én semmilyen körülmény között nem használnék vezeték nélküli technológiát biztonságtechnikai berendezés esetén...

    - Amire hangszóró is köthető, az minimum 100.000,- Ft-os kamera, a SAMSUNG-nak van ilyen, nemrég bele is futottam, lehet itt is írtam a linket... Mivel nem áll módomban kipróbálni, így nem tudom, hogy eseményhez társítható-e olyan cselekmény, ami aktivizálna egy hangfájl lejátszást. Elméletben meg lehet oldani, a gyakorlatban szerintem ez egyszer vicces a haveroknak. :) Nem biztos, hogy megéri a ráfordított energia, az biztos, hogy a kamera árát igencsak megdobja a kétirányú kommunikáció lehetősége.

    - A többire majd a szakértők válaszolnak.

    Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

Új hozzászólás Aktív témák