Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vacs

    Topikgazda

    válasz pinnacle #19045 üzenetére

    Örülj ha 20 méterig ellát, de inkább kevesebb lesz az!
    Ebben egy 3 MP-es szenzor van, amit ők 3K-nak hívnak! :D
    Egy 4MP-es kamera tud 2K-t, akkor ez a 3MP hogy lesz 3K? :(((

    (^)(>.<)(^)

  • sambenez

    addikt

    válasz pinnacle #19045 üzenetére

    Lefedni lefedi, ha csak annyit akarsz látni, hogy ott mozog egy homályos folt.

  • herrká

    senior tag

    válasz pinnacle #19045 üzenetére

    Szia! Ilyet használunk egy ideje. Valószínüleg nem jól konfiguráltam, talán ezért(?) a mozgásérzékelés elég hektikus. Régiónak Kínát vagy Németországot javasolják, ha jól emlékszem. Akkor gazdagabb a beállítási lehetőség. Én Magyarországot állítottam. Mozgásérzékelésnél így van High és Low lehetőség. Állítólag tudná a megkülönböztetést pl kutya és ember esetében. Nálunk nem... Az elején többet jelzett a bogarakra, mint a németjuhász nagyságú kutyánk udvaron történő mozgására. Ha teszek veszek az udvaron, akár 10-20 perces mozgás közben, után jött max 2 értesítés. Sajnos kb két hete semmilyen mozgásértesítést nem küld. Nem változott semmi, beállítások szerint kellene küldenie! Egyébként amikor küldte is az értesítést, legalább egy-két perc késéssel. Nem tudom miért? Pedig utp kábelen lóg, nem wifin. Sajnos nem POE képes! Egy youtubos külföldi videón úgy üzemelik be. Megvettem a csatlakozót stb, de nem megy. Akkor világosítottak fel, hogy nem tudja.
    Meddig lát el? Hát én a max 15 métert mondanám, de ott már a szemben lévő ház felismerése csak a biztos! Kb 12 méter az udvar, nappal a családtagok felismerhetőek, mert tudjuk, hogy mi vagyunk. :-) De arcot szerintem kb 5-6 méterről lehetne azonosítani.
    Éjjel kb a 10-12 méter a max. Ott már látszik, ha mozog valaki. Szintén 5 méter körüli az a távolság, ahol felismerhető a családtag a mozgásáról, ruházatáról. Arc semmiképpen. Szürkületig szines, onnantól fekete-fehér kép van.
    Wifi. Egy 4m széles épület középvonalára van szerelve, kb 3 méter magasan. A homlokfal síkjától hátrafelé - vagyis takarásban - kb 5 méterrel, a kamerától "légvonalban" kb 10-12 méterre, simán megy wifiről a projektoron a fhd youtube videó. Szabadtér, nem épületen belül!
    Felhős tárolásról nem tudok nyilatkozni, memóriakártyával használom.
    Nagyjából ezek a tapasztalataim pár hónap alatt. Bocs, a hosszért!

    Ugyanitt, kültéri vezetéknélküli napelemes vagy akksiról sokáig működő, legalább fhd-s kamerát keresnék. Forgathatóság nem feltétel. Az olcsóság előny. Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák