Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauddip

    aktív tag

    válasz vacs #19388 üzenetére

    Igen, azt a részt is olvastam, de akkor nem volt benne minden, bocsi! :)

    Ezt kérdeztem én is tőlük, h nem lenne jobb, h ha POE switchel megoldanám a táp kötözgetés helyett? - Azt mondták így van csomagban. Az mindegy, h én hogy oldom meg otthon.

    A telek mérete 50*18 m, a ház 18 méter hosszú, 11,5 m széles. Balra 3 méteres elhagyással, jobbra 3.5 méter elhagyással (ha a ház elejénél nézzük). A első kerítéstől 5 méter van elhagyva (hülye szabályok...).
    Azért gondoltam a nagylátószögűt, mert hátha nagyobb területet lát, és kevesebb kell belőle, de akkor meg ugrik az az elméletem, h "redundáns" legyen valamilyen szinten.

    Ezzel a megoldással, h Hikvision NVR-rel kapcsolom össze, ugyanúgy irányítható és loggolható telefonról, mint a Fisotech opciója szerint? Rendben együttműködik a kamera a fő egységgel? Tehát nekem fontos lenne az is, ha hazamegyünk szülőkhöz pár napra, akkor onnan is tudjak nézelődni, és érkezzen a riasztás, ha bármi van.

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

Új hozzászólás Aktív témák