Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz vacs #19584 üzenetére

    Köszi! Nekem azt írta a Xiaomi,
    According to your description, we would like to confirm with you wether you have enabled two-step verification but still don't need to verify when logging into your Mi account on a new device.
    First we need to explain to you that if you have logged into your Mi account on both your phone and computer, then you do not need to verify to log into your Mi account on these two devices. The two-step verification will take effect when logging into a new device that has never logged into your Mi account before. The camera you purchased does not require verification if it is connected to a device that you have logged into your Mi account.
    If you turn on two-step verification but it doesn't work, you can try to turn off two-step verification and turn it back on, then log in to your Mi account on a device that has never been logged in to see if two-step verification works.
    We hope the above helps you.

    KI-be kapcsoltam a hitelesítést, elmenetem egy másik lakásba, idáig soha nem használt laptopon simán be tudtam lépni a Xiaomi fiókomba, másik Google fiókból a BlueStacken szintén hitelesítési értesítés nélkül belépte a MiHome-ba. Pedig még figyelmeztetés is feljött, de nem történt semmi. Aki tudja próbálja ki, hogy működik-e a kétlépcsős hitelesítés, próbálja ki. Ha senkinek sem megy, akkor szerintem a Xiaomi kamerák nem ajánlottak. Ezt az összefoglalóban is jelezni kellene. Ha tudom, nem vettem volna Xiaomi "biztosnsági" kamerát. Egyszerűen hihetetlen, hogy lehet ilyen probléma.

    herrká nekem megfelelő a jel, mostanában semmi eseményt nem rögzített, azt hittem van valami tanulási képesség benne, hogy az ágak mozgására be jelezzen be, de azért újraindítottam. Utána pár órával megint elkezdett ömleni a jelentés. Ha tudod próbáld ki légy szíves, hogy ha más helyéről lépsz be a Xiaomi fiókodba, MiHome kap értesítést, ha be van kapcsolva a kétlépcsős azonosítás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák