Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    válasz sambenez #7819 üzenetére

    igen-igen …...értem és tudom hogy igazad van, de a külső fal (ahová kerülne a kamera) túloldalán kb. max 3m re van egy direkt erre a célra készített konnektor és a táp vezetékét meghosszabbítva könnyedén ki tudom fűzni a kamerához.
    A ház vill.szerelését Én csináltam és már akkor gondoltam a riasztó és kamera rendszerre …..külön becsöveztem a házat. Viszont per pill. nincs itthon CAT kábelem és a nappaliból (ahol a router van ) több helyiségen át kellene fűzni a kábelt úgy, hogy a kötésdobozok rejtett helyen vannak(nem véletlen). Tehát a fűzés előtt ki kéne pakolni egy pár beépített szekrényt...az meg gondolhatod hogy tele van. :W
    Szóval a wifi egyszerűbb lenne most és majd ha több időm(és lelkiállapotom :DDD ) lesz akkor nekiállok és befűzöm. Elvileg tehát minden adott, még befűző szalagom is van itthon és ígérem meg is fogom csinálni de most a nyári hajrában ez nem aktuális.

    :R :R :R

    Kérdeznék mindenkitől:
    A ház minden áramköre 16A -el van biztosítva(bejövő pedig 32A) ….mivel ilyen kis áramfelvételű eszköz meghibásodásakor (vagy a táp zárlata esetén) valószínűleg nem kapcsolna le a védelem .
    A konnektor kötésdobozába építettem egy kis üveg olvadóbetétes biztosíték házat+üveg biztit és ha jól emlékszem 3,2 A -es biztit tettem bele . Ti hogy szoktátok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák