Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz bigrock #956 üzenetére

    Figyu, nagyon köszi, sokat segítesz abban, hogy kitaláljam mi legyen. Arra lettem figyelmes, hogy mind az általam linkelt Tenvis kamerának, mind ennek a másiknak van UTP kábeldugalja. Pont az a bajom a WiFi-ssel, hogy nem biztos, hogy garantálható ott a térerő, de ha azt lehet kábelesen is csatlakoztatni, azért az sokat billenti a mérleget.

    Szóval most elgondolkodtam, hogy van-e WiFi nélküliben olyan csak kábeles IP-kamera, ami az említett 50e Ft-ba belefér 2db és jobb lehet, mint ez a Tenvis. Egyelőre a Tenvis áll nyerésre, nagyon pöpec kis szoftvere van, az egyik youtube videóban egész hosszan végigmennek rajta, de úgy általában véve is sokmindent találni róla a neten, ami azért nem rossz jel. SD kártya cserélhető benne, fókus állítható (még ha nem is elektronikusan), szóval el lehet vele bütykölni, miközben a képe sem förtelmes.

    Találtam komolyabbat, mint ez, de ebből kettő már nem is fér bele.

    szerk.: a magyar oldal eleve kizárva. A Floureon kapásból komolyabb szerkónak hangzik és éppcsak többe fáj. :) De most perpill a Tenvis a nyerő, hacsak valami jobbat nem mondasz nála.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák