Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaszicsum

    újonc

    Üdvözlök mindenkit. Én itt ebben a fórumban új vagyok és rögtön egy nagy kéréssel fordulok a a segítő kész emberekhez. Vettem ASM-WPO7N Időjárásálló IR Kamerát # 1/3" Sony Exview CCD II szenzor
    # Beépített 2,8~12 mm varifokális lencsék
    # 700 TV soros
    # DC 12V
    # 35-40 méter látótávolság
    # AGC, ATL, BLC, DNR, OSD
    # Day & Night
    # Color: 0,05 LUX, FF: 0,005 LUX
    # IP 66
    # Gammakorrekció: 0,45
    # Belső szinkronizációs rendszer
    # Működési hőmérséklet: -20°C-tól +50°C-ig
    Ezek paraméterei, de a beállítása a kamerából kijövő vezetéken van egy kicsi joystick és ezzel lehet belépni a kamera menüjébe. A főmenüből nagyon legalább 4-5 almenüt lehet megnyitni a a legjobb beállításhoz. Mivel nincs benne magyar menü és használati utasítás sincs hozzá ezért kérem a fórumban a jó szándékú emberek segítségét, hogy a típus alapján legalább az angol nyelvű használati utasítást elküldenék itt az oldalon. A képek alapján talán segít valaki. Akkor már egy fordító programmal magyarosítom és menne a beállítás.
    Segítséget előre is köszönöm.

  • jaszicsum

    újonc

    Üdvözlök mindenkit.
    Kamera témában lenne a nagyon hozzáértőkhöz egy kérdésem. Sajnos nekem nem válnak be az analóg kültéri IP kamerák. Mostanában már visszaküldtem, vagy hármat is. A kép minőségével nem vagyok megelégedve, főleg amit sötétben rögzít. ( pedig legutóbb 900 TV sorost küldtem vissza )
    Arra gondoltam, hogy a mini dv kamerát fali konzolra szerelve, persze csinálni neki egy csinos kis burkolatot, saját táppal ellátva, kazetta nélkül beüzemelni. Ehhez rögzíteni egy infra ledes reflektort legalább 60-70 leddel.
    Szerintetek ez így működne ??? , nem beszélve arról, hogy így még hangot is venne fel.
    Nekem a házam előtt van egy utcai világító oszlop.A kamerákat egy terasz mennyezete alá szerelném ami már ad egy védettséget.
    A saját kamerámmal már kipróbáltam, nappal tökéletes, de ahogy sötétedik úgy a kamera képe is sötétedik.
    Van egy beltéri kamerarögzítőm, amivel összelehet kapcsolni a mini dvt.
    Szerintetek a infra reflektorral fog látni sötétben a mini dv kamera ????

    Kíváncsian várom a hozzászólásokat, ötleteket. Írjátok nyugodtan ki mit gondol, vagy mi a véleménye.
    Egy mini dvt most is tudnék venni 5-7 ezer ft- ért. de ez a kép, meg a kültéri kamera képe ég és föld.

Új hozzászólás Aktív témák