MODERÁTOR

válasz anulu #9031 üzenetére

Teljesen egyetértek. :K
    A Die Hard 2-t meg elő is vesszük. Már úgyis régen láttuk (karácsonykor). :D

Amúgy részben Seahawks szurkolóként nekünk nagy élmény volt a meccs. Legalább olyan jó volt a vége, amilyen szar az eleje. :)

Az onside kick-nél, meg a kétpontosnál volt mák is bőséggel, de Wilson 4 interception-jéből kettő felpattant labdából lett. Ott meg a GB mákolt nagyot. A sajtfejűek az első félidőben lerendezhették volna a meccset, de szerencsére a Seattle D rendesen fent volt a pályán akkor is, s így nem 14-0-val kezdtek, hanem csak 6-0-val. Ez is egy nagyon fontos eleme volt a meccsnek.

A Ryan - Gilliam hatpontos elég kemény volt. Milyen íve volt annak a labdának... :)

Azt viszont nem nagyon értettük, hogy három negyeden át miért erőltették Wilson hosszú passzait. Oké, hogy azt érezték, sürgősen menni kell a GB után, de szerintem ilyenkor is azt kellene játszania a Seahawks támadósornak, amiben a legjobbak: futtatni a szörnyet (és néha Turbin-t), meg nyomni Wilson rövid passzait és megindulásait. Ennek a végén meg is lett az eredménye: 1-1 Wilson és Lynch TD.

Az meg milyen már, hogy a 4pass/4int Kearse húzta be végül a győztes touchdown-t... Ott sírtak, mint a pöngős malacok. :)