Új hozzászólás Aktív témák

  • gyula20

    tag

    Üdv.Mindenkinek !
    Kicsit elment az idő , küszködök egy 16 csatornás NVR-el.
    Próbálom rövidre fogni, pár éve vásároltam egy Techson 24 csatornás DVR-NVR-t.
    Az analóg csatornák jól működnek , azokkal nincs probléma.
    Éveken át vásárolgattam kínai IP kamerákat , csak úgy , ami olcsó volt.
    Pár darabot sikerült a Techson -ra rápakolni , de mindig probléma volt velük.
    A Techson 16 analóg és 8 IP csatornás.
    Pár napja igen megtetszett egy " BÉBI " kamera , tulajdonképen egy WIFIS mozgáskövetős, de ugyanott volt egy NETWORK NVR H.264-es 16 csatornás gép, nevetséges, de , hogy megspóroljam a postaköltséget megvettem nem egészen tízezerért az NVR-t is.
    A kamerát pillanatok alatt üzembe helyeztem YYP2P -n , a mobilon.
    Az NVR-el küszködtem egy kicsit , kezelési híján , bár kaptam egy CD-t , de kicsit más kamerát ismertetnek.
    Megpróbáltam a meglévő , tulajdonképpen üzemen kívüli IP kameráimat rákötni , mindegyik szépen elindult, de csak ennyi . Természetesen az NVR rögzít ,ha állandó vagy időzített felvételt készítek. A felvételek rendesen visszanézhetők csak nem tudom beállítani , hogy mozgásra induljanak. Egy kameránál sem, viszont ha bekapcsolom a riasztást az egyik kameránál elindul , de csak a riasztás a felvétel nem.
    A TECHSON-on felvenni sem tudtam az IP kamerákkal.
    Lehetséges, hogy a kamerák lelkivilágába kell belenézni ? mindegyik ONFIF-es , legalábbis úgy vásároltam őket.
    Még lenne egy tiszteletteljes kérdésem , van már három WIFIS bébikamerám , nem nagyon szeretnék hozzájuk SD kártyát vásárolni , jobb lenne az NVR-hez társítani őket.
    Telefonon mind működnek, de nem igazán találok olyan infót, hogy , hogyan lehetséges csatlakoztatni az NVR-hez.
    Próbálkoztam beírni az kamera keresőjébe beírni a kamerák IP címét , de nem hozott eredményt.

    kiss

Új hozzászólás Aktív témák