Új hozzászólás Aktív témák

  • gyula20

    tag

    Az NVR-re felcsatlakoztattam 6 db.különböző típusú IP kamerát , ezek jól működnek, eltekintve attól , hogy mozgás érzékelést nem tudok beállítani , feltehetően azért mert nem tudok a kamerákba belépni.
    Visszanézés is jó , időket is beállítottam . Sőt találtam még egy 100GB-os HDD,-t azt is
    beraktam.
    Van három WIFIS kamerám /bébiőr / jobban kedvelem őket mint bármely más kamerát , sajnos nem látom az NVR-en.
    Kettőnek az IP -je feljön az automatikus keresésnél , sőt a képernyőn is van valamiféle
    hangszóró jel a két következő képkockában , csak kép nincs.
    Több irodalmat nézegettem , biztosan feladható NVR-re , csak nem találok részletes útmutatót.
    Lehetséges, hogy nálunk direkt nem nagyon adnak hozzá infót , talán minden beltéri IP kamerát tarolna ez az egyébként olcsó jószág , külön jó dolog , hogy az egyik mozgáskövetős.
    Jó pár éve mit összeküszködtem egy hasonló rendszerrel , két mozgásérzékelővel forgattam a motort. Az első kamerámat olyan negyven éve építettem még vidikonnal , működött , pontosabban volt valami képszerű látványosság.
    Ha valakinek sikerült ezeket a bébi kamerákat NVR-hez csatlakoztatnia , nagyon megköszönném ha adna némi segítséget.

    kiss

Új hozzászólás Aktív témák