Új hozzászólás Aktív témák

  • vacs

    Topikgazda

    motrola: vicces, hogy a videót épp nekem mutatod, mert ezt én szoktam itt a topikban linkelni másoknak, hogy be tudják állítani az xmeye-t! :))
    Kipróbáltam ezt a gdmss mobil appot és nem tudtam hozzáadni a kínai kameráimat, egyiket se! :K
    A Hikvision kamerámat se tudtam, nem jöttem rá, hogy mi alapján kellene! :D

    markussandor: igazából az egész abból indult, hogy gyula20 szerint általános appokkal kezelhetőek a kínai kamerák, erre én írtam, hogy a saját tapasztalataim szerint teljesen nem.
    Itt a topikban is többször előjött, hogy hibás az ycc365 app, helyette kellene valami, de az xmeye nem kezeli ezeket a kamerákat! Kiderült, hogy az eyeplus kezeli, ezt az ycc365plus.com oldalon is írják.
    Persze, onvif-en kezeli a Hikvision NVR a többi kamerát, mutatja az élőképet, de kb ennyi.
    Mozgás érzékelés nem (mindig) kapcsolható be, komolyabb beállításokat nem lehet elérni.
    Az Anbiux store-ban konkrétan app-onként fel vannak sorolva a kamerák és ezek nem kompatibilisek egymással.
    alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

    Na mindegy, én csak a saját tapasztalataimat írtam le, mindenki olyan appot használ, amilyet szeretne. :K

    [ Szerkesztve ]

    (^)(>.<)(^)

Új hozzászólás Aktív témák