Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ispi

    tag

    válasz megema #11028 üzenetére

    Remélem még épp időben válaszolok, a szűk 2 évvel ezelőtt feltett kérdésre, de mivel most rágom át magam épp a topicon és magam is az említett RLN8-410 NVR-t néztem ki RLC-410 kamerákkal megspékelve, mint lehetséges leendőbeli megfigyelő rendszert, valamint engem is külön foglalkoztatott, hogy kiféle-miféle lehet az a Toshiba HDD, amivel szereli a Reolink a felvevőit és nem találtam meg rá a választ itt (sem), így utánanéztem a dolognak.
    Szóval a HDD típusa DT01ABA200V, a Toshiba oldalán pedig a következőket írják erről a szériáról: "Toshiba's DT01ABA-V series of 5,940 rpm 3.5-inch HDD deliver up to 3 TB of storage capacity. The DT01ABA-V series is suitable for video editing, set-top-box (STB), digital video recorders (DVR) and network video recorders (NVR) applications where large capacity, low power and low acoustics are critical."
    Ezek alapján nem látom szükségesnek, hogy aki ilyet rögzítőt vesz, annak a Toshibát - ha a kapacitása egyébként elég - késlekedés nélkül le kell cserélnie egy WD Purple-re, mint ahogy azt mindezek előtt én is terveztem, mivel ezt a HDD-t kimondottan arra a célra tervezték, amire Reolinkék használják.

    Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

Új hozzászólás Aktív témák