Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz freemanone #850 üzenetére

    Egyelőre nem tudtam többet foglalkozni vele, majd maximum a hétvégén távolról belépek valamelyik gépre, aztán megnézem gép-gép között mi a szitu.. Egyelőre mind a 3 kliensen XP van, de lassan váltani akarok, mert a lányok néha annyi dolgot megnyitnak, hogy a 2GB RAM megtelik az XP32 bit meg nem lát többet alkalmazás szinten, a 64 bitesben meg nincs magyar verzió.. (meg már nem is lehet kapni..)
    Minden esetre meg fogok szenvedni, mert pl. épp ma szoptam egy nyomtatómegosztásos dologgal.. :O
    Ebben a rendszerben szintén egy 1043-as routeren osztozik 2 gép meg néha egy laptop, az egyiken win7, a másikon XP a laptopon szintén win7.. A nyomtatót ami USB-n csatlakozik, az XP-ről sec-perc alatt meg tudtam osztani, csak pont a másik gép lenne amin a WIN7 van, az megy non-stop üzemben és ha az xp-s gép éppen nincs bekapcsolva, akkor a laptopról nem lehet nyomtatni.
    Igazából a routerrel akartam megosztani IP nyomtatóként, csak az meg azért nem működik, mert a win7-es driverben olyan sajátos felülete van, hogy már nem enged portot módosítani, és nem is látszik, milyen portot használ.. :W

Új hozzászólás Aktív témák