Új hozzászólás Aktív témák

  • makszi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy 4 kamerából álló rendeszerem egy családi ház 4 sarkán. Eddig mind a 4 kamera Dahua bullet kamera /HAC-HFW1200SP-POC(2.8MM) típúsú volt.
    Keveselltem a 2 Megapixelt, ezért az egyik helyére kísérletképpen vettem egy Dahua bullet kamera /HAC-HFW1400S-POC/
    Ami szinte ugyan az mint a régiek csak 4 megapixeles. Beüzemeltem és ad is képet azonban van egy gondom vele. Mégpedig az, hogy gyárilag erre is 30m-es látótávolságot írnak mind a régiekre, azonban láthatóan kb csak fele olyan fényereje van most este a sötétben, mint a régi 2 Megapixeleseknek.
    A gyári szoftverrel (Smart PSS) nézve az adatfolyam az nagyobb mint a régieknek 6000kbps, kontra 2000 kbps, de az IR ledekre tekintve semmilyen beállítást nem találok, amivel tudnám állítani az erősséget, és a többi kameránál sincs ilyen.
    Létezhet, hogy ennek gyengébbek az IR ledjei, mint a régi kameráknak vagy a vezérlőben kell direktbe állítani valamit?
    A vezérlő fent van a padláson, oda macerás felmenni, azért nem tettem még meg...

    Van valakinek valami ötlete, hogy mit lehetne ezzel kezdeni?

Új hozzászólás Aktív témák