Új hozzászólás Aktív témák
-
vilag
tag
válasz
martonx
#2140
üzenetére
Jelenleg úgy működik a dolog, hogy a programban megadott adatok alapján xls-be készül egy ügyirat (ezt ugye mindenki ki tudja nyomtatni, meg tudja nézni, stb.).
Mivel azonban (ha nem is gyakran de) előfordul, hogy a felhasználó valamilyen adatot helytelenül adott meg.
Felmerült tehát az igény, hogy meg lehetne-e oldani, hogy ne kelljen egy teljesen új ügyiratot létrehozni (és minden adatot újra megadni), hanem mondjuk olvassuk vissza az adatokat.Ebből látható, hogy kénytelen vagyok a "generált" ügyiratokból visszaolvastatni az adatokat.
Ezért kérdeztem, hogy a fájl megnyitása nélkül (ez sem foglalná a memóriát az amúgy sem túl erős hivatali gépeken) lehet e belőle olvastatni, de sajnos eddig úgy tűnik, hogy nem.Azért még reménykedem, hátha rámcáfoltok.
Új hozzászólás Aktív témák
- 27% - Dell Alienware AW2524HF 500Hz GAMING IPS Monitor! 25" 1920x1080 / 0.5ms / FreeSync
- 264 - Lenovo ThinkBook 16 (G7 ARP) - AMD Ryzen 5 7535HS, no GPU
- Xiaomi Poco X7 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- 27% - APC BGM2200-GR 2200VA UPS Szünetmentes táp!
- Apple iPhone 12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
