-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-02-16 11:57 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
slice14
veterán
-
TaylorPro
addikt
-
juve600
nagyúr
-
Essien
senior tag
-
juve600
nagyúr
-
TaylorPro
addikt
-
juve600
nagyúr
-
juve600
nagyúr
-
TaylorPro
addikt
Már kint van a 17.
-
stilo18
addikt
-
ƵøŁĭ
veterán
-
juve600
nagyúr
Android 17 ( stabil) -ról nincs új infótok ?
-
*RLaci*
addikt
-
Postas99
őstag
A Honornál meg kell nézni, hogy hogyan kezeli az arcokat. Magic7 Prom volt és amíg nem lőttem olyan képeket is, amin az arcok is voltak, semmi gondom se volt. Csak mostanában befigyelt pár csoportkép, ilyesmi - sajna annál elkeni, viaszolja az arcokat, hiába természetes módban van + a szemeket megpróbálja kiemelni. Elvileg ez már jobb az utódban, de azért járd körül.
Köszönöm. Ezt tapasztaltam a M7P-nál hogy az arcokkal borzalom amit művel, és ki sem kapcsolható sajna. Lehet felteszem a kérdést a topicjában, hogy fotózzanak embereket nekem.
-
ghiottone
nagyúr
Sziasztok!
Azokat kérdezem, akiknek van tapasztalatuk a Pixel 10 Pro és a Honor Magic 8 Pro-val kapcsolatban.
Van egy Pixel 7-es em, az égegyadta világon semmi baja (tavaly ősszel a régi alaplap zárlatos lett kapott egy új alaplapot)Viszket a tenyerem, hogy lecseréljem, és ez a két telefon ami között vacillálok.
A pixel hozzám nőtt, imádom az összes funkcióját majd mindet ki is használom. Nem lassult be, az ujjlenyomatolvasót a francba kívánom néha, de ez legyen a legnagyobb gondom.Nézegettem realife tesztet igazán ezen kívül nem találtam mást.
Ami elszomorító, hogy a pixel videó képességekben elmaradt a Honortól. Az Honor bizonyos esetekben néha jobb képeket lőtt, bár a legtöbb fotón a mozgásban levő emberek elmosódottak voltak. Ez alapján nem tudom kijelenteni, hogy pixel egyértelműen jobb lenne fotós tudásban.Csak a fotós képességeket figyelembe véve mi a véleményetek? Szóval segítség kellene.
Szoftverileg a pixellel semmi bajom, a Honor meg egy halom olyan extrával rendelkezik, ami nincs a pixelben és ami viszont megdobogtatja a szívem.A Honornál meg kell nézni, hogy hogyan kezeli az arcokat. Magic7 Prom volt és amíg nem lőttem olyan képeket is, amin az arcok is voltak, semmi gondom se volt. Csak mostanában befigyelt pár csoportkép, ilyesmi - sajna annál elkeni, viaszolja az arcokat, hiába természetes módban van + a szemeket megpróbálja kiemelni. Elvileg ez már jobb az utódban, de azért járd körül.
-
peugeotmate
addikt
2 éve nincs az iPhone-om semmi
Kb a kamera lencsére rakom le a telefont.
Nincs rajta semmi használati nyom. Nem modom, hogy követni kell amit csinálok
Szerintem a legtöbb gyártó esetén nagyon nehéz megkarcolni az üveget a kamera előtt. Nem lehetetlen.Figyelem, felkavaró lehet a videó
:
https://youtu.be/lniqCGWeqP4&t=280 -
Postas99
őstag
Sziasztok!
Azokat kérdezem, akiknek van tapasztalatuk a Pixel 10 Pro és a Honor Magic 8 Pro-val kapcsolatban.
Van egy Pixel 7-es em, az égegyadta világon semmi baja (tavaly ősszel a régi alaplap zárlatos lett kapott egy új alaplapot)Viszket a tenyerem, hogy lecseréljem, és ez a két telefon ami között vacillálok.
A pixel hozzám nőtt, imádom az összes funkcióját majd mindet ki is használom. Nem lassult be, az ujjlenyomatolvasót a francba kívánom néha, de ez legyen a legnagyobb gondom.Nézegettem realife tesztet igazán ezen kívül nem találtam mást.
Ami elszomorító, hogy a pixel videó képességekben elmaradt a Honortól. Az Honor bizonyos esetekben néha jobb képeket lőtt, bár a legtöbb fotón a mozgásban levő emberek elmosódottak voltak. Ez alapján nem tudom kijelenteni, hogy pixel egyértelműen jobb lenne fotós tudásban.Csak a fotós képességeket figyelembe véve mi a véleményetek? Szóval segítség kellene.
Szoftverileg a pixellel semmi bajom, a Honor meg egy halom olyan extrával rendelkezik, ami nincs a pixelben és ami viszont megdobogtatja a szívem. -
bbendre
őstag
"Mi a szart is véd?"
Szerintem világos a cél, egy esetleges zsebben történő karcolástól, akármitől, inkább egy olyan felület karcolódjon, amit cserélhetek, mint egy olyan, amit nem.
Kijelzővédőt szerintem Te is használsz, na ez is arra van, csak nem a kijelzőt, hanem a kamerát védet. Nyinván nem a leeséstől akarom védeni, vagy attól, hogy átmenjen rajta egy harckocsi.A spigennek vannak üvegei, de Nekem az baromi vastagnak tűnik. Na mindegy, még alszom rá egyet
2 éve nincs az iPhone-om semmi
Kb a kamera lencsére rakom le a telefont.
Nincs rajta semmi használati nyom. Nem modom, hogy követni kell amit csinálok
Szerintem a legtöbb gyártó esetén nagyon nehéz megkarcolni az üveget a kamera előtt. Nem lehetetlen.Figyelem, felkavaró lehet a videó
:
https://youtu.be/lniqCGWeqP4&t=280 -
Cyborg
őstag
Plusz ez mia szart véd? Szarnak a pofon. Ugyanúgy van "védtelen" üvegfelület. Ha szerencsétlenül esik valami kavicsra, vagy bármire, ugyanúgy mindegy. De ha valakit ez megnyugtat... Legalább a random kínai gazdagodik... Vagy a jóféle magyar vállalkozó is, ha olyan bolton keresztül veszik.
"Mi a szart is véd?"
Szerintem világos a cél, egy esetleges zsebben történő karcolástól, akármitől, inkább egy olyan felület karcolódjon, amit cserélhetek, mint egy olyan, amit nem.
Kijelzővédőt szerintem Te is használsz, na ez is arra van, csak nem a kijelzőt, hanem a kamerát védet. Nyinván nem a leeséstől akarom védeni, vagy attól, hogy átmenjen rajta egy harckocsi.A spigennek vannak üvegei, de Nekem az baromi vastagnak tűnik. Na mindegy, még alszom rá egyet
-
hedgehog
senior tag
Plusz ez mia szart véd? Szarnak a pofon. Ugyanúgy van "védtelen" üvegfelület. Ha szerencsétlenül esik valami kavicsra, vagy bármire, ugyanúgy mindegy. De ha valakit ez megnyugtat... Legalább a random kínai gazdagodik... Vagy a jóféle magyar vállalkozó is, ha olyan bolton keresztül veszik.
Bőven tökéletes arra, hogy ha leteszed az asztalra, nem a kamerákon fekszik, hanem ezen. Nekem is ilyen van rajta. Akkor szereztem be (=kérdeztem meg itt, hogy ki mit ajánl), amikor az addig rajta lévő kínai üveg láthatóan rontott a képen.
-
Csepy
Topikgazda
-
Vtwo
őstag
Üdv !
Hogy tudom az AOD-t úgy beállítani(Pixel 9a), hogy csak az elmulasztott hívás-sms-email stb. esetén működjön
(A samsungnál volt ilyen, de itt egyszerűen nem találom). -
blackmoto
senior tag
Plusz ez mia szart véd? Szarnak a pofon. Ugyanúgy van "védtelen" üvegfelület. Ha szerencsétlenül esik valami kavicsra, vagy bármire, ugyanúgy mindegy. De ha valakit ez megnyugtat... Legalább a random kínai gazdagodik... Vagy a jóféle magyar vállalkozó is, ha olyan bolton keresztül veszik.
-
vendingo
veterán
A gyártók azon küzdenek, hogy minél vékonyabb, torzításmentesebb legyen a kamera, a felhasználó meg rak rá egy random kínai üvegdarabot. :)
-
manokaki
addikt
Én semmit nem tettem , se a 9A, se 10A , se a 9, se a 9 pro, se a 10 ,de még a 10 pro-ra se
-
Cyborg
őstag
Sziasztok,
P10 tulajok, Ti raktok valami fóliát, üveget a kamera szigetre, nem tükröződik vissza, vagy befolyásolja a fotókat?
P4a-n próbáltam utoljára, de ott leszedtem,.mert nem volt jó.
Eddig nem raktam erre, de azért ez már nagy üvegfelület hátul is. -
rzerge
aktív tag
Hadd legyek az ördög ügyvédje...
Ha S23 a hétköznapi telefonja, akkor érdemes lenne elmennetek közösen egy boltba megnézni működés közben a P10pro-t. Ha pl. ő sok Samsung alkalmazást használ és kedvel, akkor visszalépés lesz komfortban a P10pro (és minden Pixel): nem minden Samsung alkalmazás telepíthető más készülékre. S általában az azokat kiváltó más alkalmazások többsége gyengébb minőségű. => fapados élmény, és jöhetsz ide helyettesítő alkalmazás-ötletekért.
Nálunk hasonló a helyzet: az S23 előrelépés volt a Huawei P10pro-hoz képest. Ugyanakkor az én P9pro-m idegenül hatott, annak ellenére, hogy őrült Google rajongó.
Ha ennyi fotó és videó készül, plusz nagyban pörög a Whatsapp, stb. akkor inkább 256GB.Már az is nehéz volt hogy a légy két huawei appot hogyan lehet Samsung vagy Google appal kiváltani.
illetve nem éppen kedveli az s23-at. Én választottam inkább anno ezt mint az s24-et. Méretre, kinézetre jó volt, fotózni meg nem alkalmas. Sajnos az ultra meg a méret miatt kiesett.
De köszönöm az infokat.
-
ugyes
senior tag
Sziasztok!
Asszonynak kene lecserélni a Samsung s23 (hétköznapi telefon) + Huawei p20 pro (fotós telefon) egy telefonra. A lényeg hogy hozza a p20pro szintjét fotózásban, de közben napi telefonnak is megfeleljen. Játék nuku, böngészés, insta, szokásos női felhasználás.
1
Ezeket az igényeket egy 10pro ki tudná elégíteni ahogy utána olvastam, szerintetek is?
2
Illetve ami még kérdés hogy a 128gb mennyire élhető? Egy nyaralás alatt mondjuk készül ca 1000 kép és 10-15 videó. Ez gondolom elfér rajta, max többet kell atrakni tárhelyre, jól gondolom?Hadd legyek az ördög ügyvédje...
Ha S23 a hétköznapi telefonja, akkor érdemes lenne elmennetek közösen egy boltba megnézni működés közben a P10pro-t. Ha pl. ő sok Samsung alkalmazást használ és kedvel, akkor visszalépés lesz komfortban a P10pro (és minden Pixel): nem minden Samsung alkalmazás telepíthető más készülékre. S általában az azokat kiváltó más alkalmazások többsége gyengébb minőségű. => fapados élmény, és jöhetsz ide helyettesítő alkalmazás-ötletekért.
Nálunk hasonló a helyzet: az S23 előrelépés volt a Huawei P10pro-hoz képest. Ugyanakkor az én P9pro-m idegenül hatott, annak ellenére, hogy őrült Google rajongó.
Ha ennyi fotó és videó készül, plusz nagyban pörög a Whatsapp, stb. akkor inkább 256GB. -
rzerge
aktív tag
-
tom120514
őstag
Sziasztok!
Asszonynak kene lecserélni a Samsung s23 (hétköznapi telefon) + Huawei p20 pro (fotós telefon) egy telefonra. A lényeg hogy hozza a p20pro szintjét fotózásban, de közben napi telefonnak is megfeleljen. Játék nuku, böngészés, insta, szokásos női felhasználás.
1
Ezeket az igényeket egy 10pro ki tudná elégíteni ahogy utána olvastam, szerintetek is?
2
Illetve ami még kérdés hogy a 128gb mennyire élhető? Egy nyaralás alatt mondjuk készül ca 1000 kép és 10-15 videó. Ez gondolom elfér rajta, max többet kell atrakni tárhelyre, jól gondolom?Szerintem bőven. Nálam is volt P20 Pro, klassz volt, fotóminőség miatt vettem én is annak idején. Azóta bármelyik Pixel tudja ugyanazt, barátnőmnek pl. 9A lett ugyanilyen felhasználásra és hibátlan.
A P8 Pro-m is 128-as, most 2560 dolog (fotó + videó) van csak a DCIM Camera mappában, kb. 13 GB. Mellette bőven van más is a telefonon és elférek nyugodtan. -
krono.
tag
Sziasztok!
Asszonynak kene lecserélni a Samsung s23 (hétköznapi telefon) + Huawei p20 pro (fotós telefon) egy telefonra. A lényeg hogy hozza a p20pro szintjét fotózásban, de közben napi telefonnak is megfeleljen. Játék nuku, böngészés, insta, szokásos női felhasználás.
1
Ezeket az igényeket egy 10pro ki tudná elégíteni ahogy utána olvastam, szerintetek is?
2
Illetve ami még kérdés hogy a 128gb mennyire élhető? Egy nyaralás alatt mondjuk készül ca 1000 kép és 10-15 videó. Ez gondolom elfér rajta, max többet kell atrakni tárhelyre, jól gondolom?Az S23 már szerintem most többet tud mint a P20 Pro, nem?
-
rzerge
aktív tag
Sziasztok!
Asszonynak kene lecserélni a Samsung s23 (hétköznapi telefon) + Huawei p20 pro (fotós telefon) egy telefonra. A lényeg hogy hozza a p20pro szintjét fotózásban, de közben napi telefonnak is megfeleljen. Játék nuku, böngészés, insta, szokásos női felhasználás.
1
Ezeket az igényeket egy 10pro ki tudná elégíteni ahogy utána olvastam, szerintetek is?
2
Illetve ami még kérdés hogy a 128gb mennyire élhető? Egy nyaralás alatt mondjuk készül ca 1000 kép és 10-15 videó. Ez gondolom elfér rajta, max többet kell atrakni tárhelyre, jól gondolom? -
ciros
csendes tag
-
manokaki
addikt
Az AOD engem nem győzött meg, azóta is visszasírom az értesítési ledet.
Kíváncsi leszek milyen lesz a következő Pixel széria, ha jól sikerül megvalósítani az RGB ledes mókát és megkapja az "a" modell is, akkor jövőre telefoncsere.Hár ahogy néztem a videokat csak a 11 pro-nak lesz körbe a kamera alatt.. Nekem is nagyon hiányzik egy egyszerü led visszajelzés
-
grizlisandor
veterán
Az AOD engem nem győzött meg, azóta is visszasírom az értesítési ledet.
Kíváncsi leszek milyen lesz a következő Pixel széria, ha jól sikerül megvalósítani az RGB ledes mókát és megkapja az "a" modell is, akkor jövőre telefoncsere. -
manokaki
addikt
Na kiszálltam a Pixel -ből ( Pixel 10 Pro ) , kirobálok egy Oneplus 13-at .. aztán a 11 Pro-hoz összel lehet visszatérek ha igaz amit láttam , hogy lesz rajta hátul RGB led-es világitás ..
-
Szelley
senior tag
Pixel watch 4et használok. 41mm verziót. Akkumulátornál a töltés ami parádés. 4-5 perc alatt beletölt 40-45%-ot amivel egész nap elvan.
Beállítás nekem úgy van, hogy ha rajtam az óra akkor a telefon nem pittyen az értesítés. Nezavarjanak/alvás szinkronizálva. -
axioma
veterán
Nekem alis magneses jonne be, csak 2x is a nagyobbhoz valot kuldtek es 41-esem van, nem csatlakozik... amugy ez egy adapter es utana a szabvany, talan 22-es szij, szoval ezzel utana gyakorlatilag barmire cserelheto lenne. Csak 41-eshez meguntam a probalkozast es visszateritest is csak reszben adtak...
Ez a fajta: [link] van nekem 2 (feher, sotetkek) es egy ilyen [link] csak szinten pixel w3-hoz. Bp-en eredeti ar lekerekitve, kiprobalva hogy a 45-re tenyleg jo-e, atadoak. -
juve600
nagyúr
-
Madoc
veterán
-
juve600
nagyúr
-
tomboy0013
veterán
a pixel watch nagyon lassú biciklizésnek szokta felismerni, amikor füvet nyírok

De amúgy a lépéseket jól számolja akkor is.Cyborg
szvsz szar benne aludni, vastag, elnyomja a karomat, sokszor ébredek arra, hogy el van zsibbadva (hason alszom, sokszor ráfekszem a karomra)gilfoyle
a 3-as és a 4-es is tudja, de a régió miatt nem engedi sajnos...Ezt a biciklizés felismerést nekem is csinálja nagy ritkán miközben sétálok.
-
TTomax
félisten
a pixel watch nagyon lassú biciklizésnek szokta felismerni, amikor füvet nyírok

De amúgy a lépéseket jól számolja akkor is.Cyborg
szvsz szar benne aludni, vastag, elnyomja a karomat, sokszor ébredek arra, hogy el van zsibbadva (hason alszom, sokszor ráfekszem a karomra)gilfoyle
a 3-as és a 4-es is tudja, de a régió miatt nem engedi sajnos...Én textil szijat vettem rá, szerintem azok kényelmesek, a gyári borzalmas, reggelre a kezem nem éreztem.
-
fokukac
nagyúr
Általában 2 kezem van a babakocsin, szóval a 8000 helyett nagyjából 150-et számol a Oneplus Watch
a pixel watch nagyon lassú biciklizésnek szokta felismerni, amikor füvet nyírok

De amúgy a lépéseket jól számolja akkor is.Cyborg
szvsz szar benne aludni, vastag, elnyomja a karomat, sokszor ébredek arra, hogy el van zsibbadva (hason alszom, sokszor ráfekszem a karomra)gilfoyle
a 3-as és a 4-es is tudja, de a régió miatt nem engedi sajnos... -
gilfoyle
őstag
Az EKG le van tiltva a regiónkban? A 4-es tudja csak vagy a 3 is?
-
axioma
veterán
Volt pebble 2-m, amazfit bip S, garmin venu sq 2 (ez me'g meg is van, el kene adni de nem erek ra foglalkozni vele)
De en nem sportolok. Ertesites, egeszsegugy. -
Cyborg
őstag
Mid volt előtte?
Én huawei-en vagyok 6 éve, tetszik az app is, de nekem ez a Google health app nagyon csíra, remélem a kinézetét fogják fejleszteni -
juve600
nagyúr
-
axioma
veterán
en meg yetteltol vettem pw3-at 3 honapja, szoval mar hasznalom egy ideje, akartam is rola irni, majd geprol, de ha kerdes van johet addig is
-
miklós67
csendes tag
"Egészség" monitorozásra a Withings ökoszisztéma sem rossz megoldás szerintem.
-
tomboy0013
veterán
Na jó, de lépésnél igazából mindegy , hogy 8000, vagy 8050, annyira nem fontos🙂
Van egy The Quantified Scientist nevű csatorna a YT-on, nála szoktam nézni teszteket, elég precíz videókat csinál. Azért a lépés számlálás majdnem 90% felett van már szinte bármelyik C brandnél is.Juve600
ujonnan vetted, vagy használtan?
Még azon is gondolkodom, de a nagyobb akku, cserélhető kijelző, és akku miatt a 4 felé húz a szívem jobban.Általában 2 kezem van a babakocsin, szóval a 8000 helyett nagyjából 150-et számol a Oneplus Watch
-
juve600
nagyúr
Na jó, de lépésnél igazából mindegy , hogy 8000, vagy 8050, annyira nem fontos🙂
Van egy The Quantified Scientist nevű csatorna a YT-on, nála szoktam nézni teszteket, elég precíz videókat csinál. Azért a lépés számlálás majdnem 90% felett van már szinte bármelyik C brandnél is.Juve600
ujonnan vetted, vagy használtan?
Még azon is gondolkodom, de a nagyobb akku, cserélhető kijelző, és akku miatt a 4 felé húz a szívem jobban.Itt vettem az aprón, 1 hónapos
-
Cyborg
őstag
"Lépést számolni már kb mindegy mit veszel"
Ebbe bele tudnék kötni, a Oneplus Watch 3-am ha például babakocsit tolok azzal a kezemmel amin az óra van, akkor nem számolja a lépéseket, a Pixel Watch-nak ez nem jelent gondot.
Na jó, de lépésnél igazából mindegy , hogy 8000, vagy 8050, annyira nem fontos🙂
Van egy The Quantified Scientist nevű csatorna a YT-on, nála szoktam nézni teszteket, elég precíz videókat csinál. Azért a lépés számlálás majdnem 90% felett van már szinte bármelyik C brandnél is.Juve600
ujonnan vetted, vagy használtan?
Még azon is gondolkodom, de a nagyobb akku, cserélhető kijelző, és akku miatt a 4 felé húz a szívem jobban. -
Madoc
veterán
"Lépést számolni már kb mindegy mit veszel"
Ebbe bele tudnék kötni, a Oneplus Watch 3-am ha például babakocsit tolok azzal a kezemmel amin az óra van, akkor nem számolja a lépéseket, a Pixel Watch-nak ez nem jelent gondot.
Azt elhiszem mert nekem ha autót vezetek azt is gyaloglásnak számolja a pixel

-
tomboy0013
veterán
Lépést számolni már kb mindegy mit veszel, sportra garmin, viszont alvás/egészség figyelésre még mindig az apple/google a top.
Én csak azért nem veszek wear os-t, mert nem akarom 2 naponta tölteni, viszont, ha 4-et kibírna a Pixel Watch 4, akkor vennék egyet, akármennyire is túl gömbölyded. Majd veszek rá valami tokot
Tetszik a javíthatósága pl, az ára még nem annyira, de ez szubjektív"Lépést számolni már kb mindegy mit veszel"
Ebbe bele tudnék kötni, a Oneplus Watch 3-am ha például babakocsit tolok azzal a kezemmel amin az óra van, akkor nem számolja a lépéseket, a Pixel Watch-nak ez nem jelent gondot.
-
xy.zsolt
addikt
Én is ezt gondolom

25napig bírná 1 feltöltéssel a Garminom ha nem sportolnék (ha nem használnám a gps-t)
Biztos nem töltögetnék 1-2 naponta órát
-
juve600
nagyúr
Lépést számolni már kb mindegy mit veszel, sportra garmin, viszont alvás/egészség figyelésre még mindig az apple/google a top.
Én csak azért nem veszek wear os-t, mert nem akarom 2 naponta tölteni, viszont, ha 4-et kibírna a Pixel Watch 4, akkor vennék egyet, akármennyire is túl gömbölyded. Majd veszek rá valami tokot
Tetszik a javíthatósága pl, az ára még nem annyira, de ez szubjektívNekem ma jött meg a Pixel Watch 3 , előtt apple watch volt,ez ugyanaz csak droid 🙂.
Eddig nagyon tetszik, remélem aksi idő is jó lesz. Tokot is vettem rá kemény 500 Ft-ért .
-
Cyborg
őstag
Lépést számolni már kb mindegy mit veszel, sportra garmin, viszont alvás/egészség figyelésre még mindig az apple/google a top.
Én csak azért nem veszek wear os-t, mert nem akarom 2 naponta tölteni, viszont, ha 4-et kibírna a Pixel Watch 4, akkor vennék egyet, akármennyire is túl gömbölyded. Majd veszek rá valami tokot
Tetszik a javíthatósága pl, az ára még nem annyira, de ez szubjektív -
vendingo
veterán
Ha fontos az üzemidő, akkor garmint kell venni.
Nekem instinct van, nem bírnám megszokni/elviselni, ha 1-3 naponta tölteni kellene egy órát. Így is már usb elosztó van az éjjeliszekrényen a sok kütyünek, amit 1-2 naponta töltök. -
fokukac
nagyúr
Üzemidő 48-60 óra. Minden felkapcsolva....és még van 12-18% az akkuban amikor töltőre rakom. Kb. 70 perc alatt feltölt 100%-ra. Nekem 45 mm modelem van.
nekem simán szokta bírni 3 napig. mondjuk keveset nyomogatom, az tény. És ki van kapcsolva a kijelző is, csak akkor ég, ha nézem.
-
TTomax
félisten
Nálam nem bír ki ennyit, minden nap tölteni kell akárcsak az elődjét ami egy Samsung watch 6 volt. Én használom rendesen,mér, navigál, a számokat erröl léptetem a kocsiban, kijelző 0-24, ON, , telefon, értesitések ....hajnalban indulok, estére jó ha 10%-on van.
-
bbendre
őstag
Durva mert az Apple watch ultra nem tud ennyit. Mondjuk hasznalva is van rendesen
-
hubber19
tag
Xiaomi S4-ről váltottam OnePlus Watch 4-re. Smart módban ez is 5-6 napot elmegy, most 6ik napnál járok 10%-kal. Este fog menni töltőre, iszonyú jó az óra, Wear OS 6 van rajta.
-
juve600
nagyúr
ha 2 napot kibír az teljesen jó szerintem, új WearOS -el elvileg még jobb lesz az üzemidő
-
Cyborg
őstag
A két töltés között telik el ennyi idő (48-60 óra). Pl. Tegnap délelőtt 10:30-kor vettem le a töltőről, most 21:39-kor 44 %- on van.
Magyarán minden másnap töltöd, mert a 3 napot már nem bírná ki

Kíváncsi lennék hasonló tapasztalatokra Pixel Watch 4 tulajoktól, elvileg az a 3 napot lazán viszi, és elég csak a 4. napon tölteni, elvileg .
-
Fuxosbömis
tag
-
BoB
veterán
-
juve600
nagyúr
Android 17 elvileg a napokban jön ? Mármint a stabil
-
Helga0203
tag
Eközben egy Amazfit vagy Xiaomi óra 10 napig elvan egy töltéssel.
Azokban is van akár nfc fizetés, gps, lehet velük telefonálni, bár tény hogy nincs annyi lehetőség mint egy Android Wear-es órán. -
Cyborg
őstag
Üzemidő 48-60 óra. Minden felkapcsolva....és még van 12-18% az akkuban amikor töltőre rakom. Kb. 70 perc alatt feltölt 100%-ra. Nekem 45 mm modelem van.
A 2 napot minden körülmény között bírja, de a 2.nap végén rakod fel töltőre, így gondolod?
-
juve600
nagyúr
Üzemidő 48-60 óra. Minden felkapcsolva....és még van 12-18% az akkuban amikor töltőre rakom. Kb. 70 perc alatt feltölt 100%-ra. Nekem 45 mm modelem van.
-
Fuxosbömis
tag
-
juve600
nagyúr
Üdv a klubban. Én 7a-val használom. Nagyon egyben vannak, így nincsennek különleges beállításaim.
Aksi mennyit bír ?
-
Fuxosbömis
tag
Üdv a klubban. Én 7a-val használom. Nagyon egyben vannak, így nincsennek különleges beállításaim.
-
juve600
nagyúr
Sziasztok ! Pixel 9 mellé ma beszereztem egy Pixel Watch 3-at ami holnap érkezik elvileg. Van itt aki használ ilyen kombót ? A tapasztalatok érdekelnének,mit -hogyan kell-jó beállítani, stb
-
FireKeeper
nagyúr
már csak azért se hülyeség mert garantálja hogy a tekercsek egymás felett legyenek pozícionálva, így kisebb lesz a veszteség, ezáltal a melegedés, szóval érdemes lehet beruházni. a töltő se drága. nekem ezer forintos alis tokkal is jól tartott.
-
Vtwo
őstag
ha van magsafe-es tokod, sztem az ikeás töltő nem rossz.
Hát az nincs, de köszi az infót.
-
FireKeeper
nagyúr
-
nyitom
aktív tag
-
nyitom
aktív tag
-
Vtwo
őstag
-
morfondőr
addikt
-
Pulsar
veterán
-
kutga
félisten
-
Vtwo
őstag
-
Vtwo
őstag
-
nyitom
aktív tag
-
nyitom
aktív tag
-
kutga
félisten
-
nyitom
aktív tag
-
Csepy
Topikgazda
-
Vtwo
őstag
Üdv !
Milyen vezeték nélküli töltőt ajánlotok (Pixel 9a) ?
-
Hieronymus
veterán
-
fant0mi
őstag
Jött Google Play frissítés, de a dátuma maradt május 1.
-
fant0mi
őstag
-
gretzky77
veterán
Nálatok is ez történt magától? A Google One Premium csomagod változásai. Csomagod neve mostantól Google AI Plus, de továbbra is élvezheted 2 TB tárhelyedet és az egyéb prémiumelőnyöket.
Nálam a Google One még AI Pro-t ír és 5gb
-
macilacipaci
tag
Nálatok is ez történt magától? A Google One Premium csomagod változásai. Csomagod neve mostantól Google AI Plus, de továbbra is élvezheted 2 TB tárhelyedet és az egyéb prémiumelőnyöket.
-
dominating
tag
A kipattints és takarítás segíthet.
Azt is megnézheted, hogy kiszedett gomb deformált vagy sem.A mikrokapcsolót pálcikával nyomkodva működik rendesen vagy maga kapcsoló a gond. (Az is cserélhető vélhetően. De nem otthon.)
reddit szerint asztalhoz kellett ütni, ez most megoldotta a problémát, de gondolom ez nem végleges.
-
Hieronymus
veterán
sajnos elért a "nem mindig működő" powergomb pixel7-esemet, lehet / érdemes ezt javíttatni vagy inkább dobjam ki?
A kipattints és takarítás segíthet.
Azt is megnézheted, hogy kiszedett gomb deformált vagy sem.A mikrokapcsolót pálcikával nyomkodva működik rendesen vagy maga kapcsoló a gond. (Az is cserélhető vélhetően. De nem otthon.)
-
macilacipaci
tag
A Bluetooth kikapcsolása után a másnapi bekapcsoláskor leveszi a minőséget 990 kbps-ról 128-ra. A fejlesztői beállításokba ellehet érni, hogy ne így tegyen?
QCY AilyBuds Pro+ HT10 Pro LDAC képes fülhallgatóról van szó.
-
TTomax
félisten
sajnos elért a "nem mindig működő" powergomb pixel7-esemet, lehet / érdemes ezt javíttatni vagy inkább dobjam ki?
Úgy emlékszem pattintós,szét se kell szedni.Talán egy takarítás rendben teheti.
-
dominating
tag
sajnos elért a "nem mindig működő" powergomb pixel7-esemet, lehet / érdemes ezt javíttatni vagy inkább dobjam ki?
-
macilacipaci
tag
A Bluetooth kikapcsolása után a másnapi bekapcsoláskor leveszi a minőséget 990 kbps-ról 128-ra. A fejlesztői beállításokba ellehet érni, hogy ne így tegyen?
-
ddsteel
senior tag
Igen, én is úgy emlékszem, hogy ezt a telekomnál állítottam, aztán most nem volt ilyen menüpont. De a Pixelben beállítottam, megtaláltam. Köszi.
-
fokukac
nagyúr
szia, nem tudom, ez működött-e,
de korábban az volt, hogy ezt nem lehetett a telefonon állítani, hanem az ügyfélszolgáltatnál kellett foglalt jelzést kérni... -
juve600
nagyúr
Teljesen jók, nekem az ágy mellett pl. az elosztóba épített változata van. Annyi hátránya van (már amennyiben az) hogy a kettő USB nem független egymástól mint pl. a UGreen töltőmön: egy kis 3W-os lámpa is üzemel róla, de amint rádugom a telót is elosztja a terhelést a két port között (gyk. "újraindul" a lámpa).
-
K82
őstag
Teljesen jók, nekem az ágy mellett pl. az elosztóba épített változata van. Annyi hátránya van (már amennyiben az) hogy a kettő USB nem független egymástól mint pl. a UGreen töltőmön: egy kis 3W-os lámpa is üzemel róla, de amint rádugom a telót is elosztja a terhelést a két port között (gyk. "újraindul" a lámpa).
-
juve600
nagyúr
-
ddsteel
senior tag
-
hedgehog
senior tag
Jaja, az a hunyó... ráadásul nekem néha (gondolom valamilyen típusú frissítésnél, vagy esetleg ha kapcsolgatom az e-simeket ki-be) visszakapcsolja, és az első ilyen duplahívásnál jön a meglepődés

-
ddsteel
senior tag
a Hívástartáson a Hívásvárakoztatást érted, ugye? (Phone - Calling accounts - Telekom (vagy ahogy el van nevezve nálad) - Additional settings - Call waiting? (bocs, nem tudom magyarul mik a menüpontok).
A Call Forwarding részben a "When busy"-hoz mi van beállítva? (+36309876543 kell legyen, mint az unreachable-nél).
Nálam így van beállítva, és úgy működik ahogy te szeretnéd.Igen, ez volt az. Be volt kapcsolva, most kikapcsoltam ott. Köszi szépen, ezután biztos jó lesz majd.
Szerk:
Illetve igen, az volt beállítva, de volt ott egy opció, hogy additional settings/call waiting azt kapcsoltam ki. Így jó lesz. -
K82
őstag
A fejlesztői beállításokban bellehet kapcsolni, hogy kint nyáron a melegben ne vegye le a fényerőt?
Nem tudod kapcsolgatni, nincs ilyen opció.
-
macilacipaci
tag
A fejlesztői beállításokban bellehet kapcsolni, hogy kint nyáron a melegben ne vegye le a fényerőt?
-
hedgehog
senior tag
Sziasztok, nem tudom, hogy szolgáltatói vagy készülékbeállítás-e, ezért először itt kérdezek: Pixel 9a telóm van, nagyon zavar, hogy ha hívásban vagyok és bejön egy másik hívás, akkor pittyeg a telefon. Domino csomagom van, a menüben kikapcsolva a hívástartás, a hívásátirányítás nincs kikapcsolva, mivel nem lehet, ha a hívásértesítő be van. Jelenleg, ha ki van kapcsolva a teló, akkor, ha hívnak közben, kapok egy sms-t a hívó fél számával, amikor viszakapcsolom (gondolom, ez a hívásértesítő, amit szeretnék is, hogy ha maradna). KB ugyanezt szeretném, ha hívásban vagyok: ha hívás közben bejön egy 2. hívás, akkor a 2. hívó foglalt hangot halljon, mint egy vezetékes telefonnál és én kapjak egy sms-t, ha leraktam az előző hívást. Mit kell beállítanom és hol?
a Hívástartáson a Hívásvárakoztatást érted, ugye? (Phone - Calling accounts - Telekom (vagy ahogy el van nevezve nálad) - Additional settings - Call waiting? (bocs, nem tudom magyarul mik a menüpontok).
A Call Forwarding részben a "When busy"-hoz mi van beállítva? (+36309876543 kell legyen, mint az unreachable-nél).
Nálam így van beállítva, és úgy működik ahogy te szeretnéd. -
Cyborg
őstag
A SEGÍTSÉGETEK KÉREM!
A feleségem Pixel 4a telefonja nem indul el, némi splash screen erőlködést követően bead egy fekete képernyőt rajta az Android Recover felirattal. Eszerint egy "sunfish 13/TQ3A.230805.001.S2/12655424" fájl(?) okozza a galibát. Két lehetőséget ajánl fel: újra indítás (nem használ) vagy gyári visszaállítás.
Mivel az utóbbi esetben törlődik minden a telóról, ezért szeretnének előbb a személyes adatokat, pl. családi fényképek, valahogy kinyerni és lementeni. Tudnátok segíteni, hogy milyen lehetőségeink vannak? (És ha lehet, ne az AI válaszát adjátok vissza, mert ezt a kört már lefutottuk.)
Köszönjük előre is a segítséget!
4a-ra korlátlan a google fotók helytakarékos módban, ha be volt kapcsolva, a képek megmenekültek, a többinek annyi szerintem
-
ddsteel
senior tag
Sziasztok, nem tudom, hogy szolgáltatói vagy készülékbeállítás-e, ezért először itt kérdezek: Pixel 9a telóm van, nagyon zavar, hogy ha hívásban vagyok és bejön egy másik hívás, akkor pittyeg a telefon. Domino csomagom van, a menüben kikapcsolva a hívástartás, a hívásátirányítás nincs kikapcsolva, mivel nem lehet, ha a hívásértesítő be van. Jelenleg, ha ki van kapcsolva a teló, akkor, ha hívnak közben, kapok egy sms-t a hívó fél számával, amikor viszakapcsolom (gondolom, ez a hívásértesítő, amit szeretnék is, hogy ha maradna). KB ugyanezt szeretném, ha hívásban vagyok: ha hívás közben bejön egy 2. hívás, akkor a 2. hívó foglalt hangot halljon, mint egy vezetékes telefonnál és én kapjak egy sms-t, ha leraktam az előző hívást. Mit kell beállítanom és hol?
-
vacs
veterán
A SEGÍTSÉGETEK KÉREM!
A feleségem Pixel 4a telefonja nem indul el, némi splash screen erőlködést követően bead egy fekete képernyőt rajta az Android Recover felirattal. Eszerint egy "sunfish 13/TQ3A.230805.001.S2/12655424" fájl(?) okozza a galibát. Két lehetőséget ajánl fel: újra indítás (nem használ) vagy gyári visszaállítás.
Mivel az utóbbi esetben törlődik minden a telóról, ezért szeretnének előbb a személyes adatokat, pl. családi fényképek, valahogy kinyerni és lementeni. Tudnátok segíteni, hogy milyen lehetőségeink vannak? (És ha lehet, ne az AI válaszát adjátok vissza, mert ezt a kört már lefutottuk.)
Köszönjük előre is a segítséget!
Ha az usb hibakeresés nem volt bekapcsolva, akkor sehogy.
Biztos nem volt bekapcsolva a google backup?
photos.google.com-on nincsenek fent a képek? -
Bela1970
csendes újonc
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- Akciókamerák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Parfüm topik
- Intel Arc Battlemage B570/B580
- One mobilszolgáltatások
- Fujifilm X
- További aktív témák...
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új Honor Magic8 Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
- 0 perces Samsung Galaxy A37 5G 6/128GB Dual Sim Kártyafüggetlen Fekete, Fehér 12 hónap garancia
- 0 perces Samsung Galaxy A57 5G 8/256GB Dual Sim Kártyafüggetlen Kék 12 hónap garancia
- 0 perces Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Kártyafüggetlen, Cosmic Orange, 24 hónap garancia
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad Mini 6th Gen. 256GB Wifi tablet + pencil garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ iPhone 17 256 GB MIST BLUE- www.stylebolt.hu - Apple eszközök - ÁFÁ-s + 3 ÉV GARANCIA
- HP EliteOne 800 G3 23,8"-es Touch All-in-One PC /Core i7-7700 / 8GB / 500GB SSD
- Dell Optiplex 3050 SFF,i5-6500,8GB DDR4,256GB SSD, WIN11
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




:




