- Fórumok
- Konzol játékok
- Xbox Series X|S
- (kiemelt téma)
-
152909 - 152801
152909 - 152801 152800 - 152701 152700 - 152601 152600 - 152501 152500 - 152401 152400 - 152301 152300 - 152201 152200 - 152101 152100 - 152001 152000 - 151901 151900 - 151801 151800 - 151701 151700 - 151601 151600 - 151501 151500 - 151401 151400 - 151301 151300 - 151201 151200 - 151101 151100 - 151001 151000 - 150901 150900 - 150801 150800 - 150701 150700 - 150601 150600 - 150501 150500 - 150401 150400 - 150301 150300 - 150201 150200 - 150101 150100 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-03-26 09:32 Téma összefoglaló
-
l.skywalker
Topikgazda
(rögzített hozzászólás)Úgy néz ki hivatalos formában itthon egy darabig nem lesz kapható Series X.
A hazai forgalmazás hiányában a következő módon lehet a hivatalos MS store külföldi oldaláról konzolt rendelni:Ha nem megy, akkor próbáld ki ezt:
* KIEGÉSZÍTÉS *Köszönjük a megosztást ndomokos
Új hozzászólás Aktív témák
-
homerhamm
veterán
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
NoOne1976
őstag
Az androidos xbox app nekem még napban írja ki. Vagy nem ott néztetek az óraszámot?
-
NJanika
aktív tag
Ez is tul sok, nincs tobb pizza.
Én meg azt hittem betegesen sokat játszottam (8 év eredménye)
-
homerhamm
veterán
-
rottenbull
őstag
-
rottenbull
őstag
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
i@lex
őstag
-
AMD Power
titán
Nem tudom elképzelni, hogy lehet ilyen számokat produkálni, a 360 db játékból mindössze 3 van ami 100 óra fölé ment (forza h 4 - 177, forza h 5 - 117, Halo 5 - 101) de néha ezeket is már erőltettem.
Teljesen àtérzem.
-
KardosAttila
aktív tag
Nem tudom elképzelni, hogy lehet ilyen számokat produkálni, a 360 db játékból mindössze 3 van ami 100 óra fölé ment (forza h 4 - 177, forza h 5 - 117, Halo 5 - 101) de néha ezeket is már erőltettem.
-
negyven2
nagyúr
The Big Matthew Ball* Interview: “The console market is not dying”
'If Xbox can turn things around, the whole industry can,' says Ball
*Az új Xbox Chief Strategy Officer
-
homerhamm
veterán
-
negyven2
nagyúr
-
Dinomano
őstag
Alap járaton annyira én sem. Aztán befertőződtem még PS1-es időkben FF IX-el, FF VII-el. Világépítésben RPG-k verhetetlenek, szóval néha az akció-kaland mellett szakítok időt RPG-kre is. (Bár pl. jRPG-ket, valamint körökre osztott cuccokat újabban alapból kerülöm.)
-
consono
nagyúr
-
eL Geri
őstag
Engem az idillikus countryside azonnal megvesz kilóra egy RPG-ben. Gyűrűk Urában is hobbitföldét szeretem a legjobban!
(Crimson Dessert esetén (még nem játszottam vele) is maga a táj, ami nekem 1000 %-ban bejövős. Az már nekem 50%, hogy futkározhatok egy ilyen világban. Szóval nagyon el kell b*szniuk, hogy ne tetsszen.)Megértem. Én eleve nem vagyok igazán RPG kedvelő, szóval nálam itt kezdődik a baj

-
Dinomano
őstag
Engem az idillikus countryside azonnal megvesz kilóra egy RPG-ben. Gyűrűk Urában is hobbitföldét szeretem a legjobban!
(Crimson Dessert esetén (még nem játszottam vele) is maga a táj, ami nekem 1000 %-ban bejövős. Az már nekem 50%, hogy futkározhatok egy ilyen világban. Szóval nagyon el kell b*szniuk, hogy ne tetsszen.) -
homerhamm
veterán
-
pzstm
titán
-
Norb79
addikt
Végre a fontos fejlesztések is körbeértek! Órában van a játékidő! (Ez az iOS app, de xsx is patchelte a retail OS-t tegnap) -
pzstm
titán
allitolag azt a Helixet amit “ismeros” latott elkaszalta Asha….

-
EmThor
addikt
Dráma mód on, azt mondják elbocsájtások is lesznek, remélem Matt Booty és Aaron Greenberg megy elsőnek.
De lehet Helix se lesz hiába mondják, vagy 3rd party asus-októl lesz mégis 'xbox' gép? Teljes bizonytalanság.
-
frankdelgado
őstag
Holott csak 1 Tb os lesz ?
Bár kapni EU ban bárhol a Galaxy Black -et egyáltalán?
német ms storeban van.
-
ImpersonatoR
addikt
nem lehet még előrendelni....gondolom drágáb lesz még a 2 terás változatnál is...
Holott csak 1 Tb os lesz ?
Bár kapni EU ban bárhol a Galaxy Black -et egyáltalán?
-
frankdelgado
őstag
-
homerhamm
veterán
-
homerhamm
veterán
-
Bad Pritt
félisten
-
eL Geri
őstag
-
oriic
HÁZIGAZDA
30 perc gameplay demo:
-
EmThor
addikt
En meg kozben bekapcsolom a gepezetet es jatszom, amikor epp olyanom van. Sosem ertettem ezt a brunnyogast. Pont magasrol nem erdekel, hogy hany szazalek, hany milliard dollar, mi az exkluziv, mi jon ki x ev mulva. Van x szaz jatekom, baromi jol elvagyok, ameddig elvagyok. Aztan, amikor bejelentik, hogy haha nincs tobbet xbox(mondjuk erdekes lenne...), akkor majd veszek mast. Badumtsss.
És neked van igazad
-
rottenbull
őstag
Senua-nál, State of Decay 3 - sem volt bejelentve mégis jön? Vagy tévedek?
Gondolom kiszamoltak, hogy azokbol nem jonne csak boxon es pc-n ossze eleg penz.
-
negyven2
nagyúr
Senua-nál, State of Decay 3 - sem volt bejelentve mégis jön? Vagy tévedek?
Részben ezért kritizálják ezt a pletykát... de ugye Hellblade 1/2 az volt PS-re is. A SoD3-ra pedig Live Service/GaaS-nak tekintik. Ez a kategória, pedig a jelen tervek szerint marad multiplatform (elvileg a Forza-t is annak tekintik).
-
Fox Mulder
senior tag
Ha ugyan az a forrás (valószínűleg), akkor az azt állítja, hogy nem 2-őt engedettek "fentről, hanem, hogy a többi játék esetében (Halo, Fable) mivel már hivatalosan is be volt jelentve a PS5-ös megjelenés, így ott túl sok lett volna a "kötbér" amit a Sony felé kellet volna fizetni, hogy mégsem jelenik meg! A GoW/Clockwork-nél mivel nem volt hivatalos bejelentés a PS5-ös kiadásról, igy ott nem volt ezzel gond!
A Helix nincs kukázva semmilyen szempontból sem! De a jelen generációt kitolni se biztos, hogy jó ötlet. Márt bár közvetlenül az AI boom nem igazán az azokban lévő hardware-t drágítja, de közvetve igen, lévén az azokban lévő technológia már "régi" és így a gyártókapacitás a RAM/SSD gyártók inkább áttolnák már az újabb generációra. Vagyis fel szeretnék szabadítani ezek gyártósorait, hogy azokon is tudjanak az AI-nak modern komponenseket gyártani (ami meg marad az szintén piszok drágán adják majd, mert keveset gyártanak már belőle).Senua-nál, State of Decay 3 - sem volt bejelentve mégis jön? Vagy tévedek?
-
DonThomasino
veterán
Remek akkor koszonjuk MS ?
Most torloltem mindent offline mod majd install lemezrol.
Latszolag telepul de tul kicsi merete.
Probalom inditani akkor egybol irja hogy update szukseges
akkor pedig felmegy a warzone amibol csak bo6 bo7 valaszthato ki. -
vacs
veterán
Egy xboxe one on probalom telepiteni a 2020 as MW2 ot.
Csak a warzone telepul mikor kivalasztom a lemezt.
Manualisan probaltam a telepito fileokat kivalasztani,
ott csak BO6 BO7 install file ugrik fel az mw 2 nem.
Az mw2 bol csak a content pack et tudom kivalsztani.
mit csinalok rosszul?Nekem se sikerült sehogy működésre bírni One X konzolon a Cod-ot, napokig szórakoztam vele.
Próbáltam kézzel kiválasztani a fájlokat, telepítést indítani pc/mobil/konzol, de semmi. -
negyven2
nagyúr
Vannak pletykák
- youtube the maggshow azt mondja a cirka 155cm-es királynőnknek 2 exkluzívot engedtek feljebbről - egyelőre
- lehet a Helix kukázva van/lesz (árak miatt), jövőre jön egy xbox series x slim / redesign. Van aki szeretne látni xbox series pro-t, ez nem biztos, viszont a sony is próbálja állítóag kitoni ezt a 9. konzolgenerációt amíg lehet, és 2028-30 fele előállni a gen10-zel mire a ram/tárhely árak stabilizálódnak.Ha ugyan az a forrás (valószínűleg), akkor az azt állítja, hogy nem 2-őt engedettek "fentről, hanem, hogy a többi játék esetében (Halo, Fable) mivel már hivatalosan is be volt jelentve a PS5-ös megjelenés, így ott túl sok lett volna a "kötbér" amit a Sony felé kellet volna fizetni, hogy mégsem jelenik meg! A GoW/Clockwork-nél mivel nem volt hivatalos bejelentés a PS5-ös kiadásról, igy ott nem volt ezzel gond!
A Helix nincs kukázva semmilyen szempontból sem! De a jelen generációt kitolni se biztos, hogy jó ötlet. Márt bár közvetlenül az AI boom nem igazán az azokban lévő hardware-t drágítja, de közvetve igen, lévén az azokban lévő technológia már "régi" és így a gyártókapacitás a RAM/SSD gyártók inkább áttolnák már az újabb generációra. Vagyis fel szeretnék szabadítani ezek gyártósorait, hogy azokon is tudjanak az AI-nak modern komponenseket gyártani (ami meg marad az szintén piszok drágán adják majd, mert keveset gyártanak már belőle). -
negyven2
nagyúr
Does the new transparent 25th Anniversary Xbox Series X actually differ from the launch version?
Short answer: YES.
Microsoft quietly overhauled the internals with a new 6nm APU (down from 7nm). It has a physically smaller die size, which you can clearly see under the digital calipers.
But a smaller chip is just the beginning. Because the new 6nm process is much more efficient and runs cooler, Microsoft completely redesigned the thermal management:
1️⃣ Lighter Heatsink: The hefty original cooler (905g) got streamlined down to a lighter 815g revision. That’s a 90g drop because it simply doesn't need as much mass anymore!
2️⃣ Better Efficiency: It draws less power from the wall, meaning lower temps and a noticeably quieter fan under load.Vagyis picit más lesz mint a launch model, de egyébként ugyan az lesz mint a 2TB-os Galaxy Black/1TB-os Digital fehér... meg az 1TB-os fehér Series S... meg valószínűleg az elmúlt másfék évben gyártott összes Series X|S.
Az lett volna a furcsa ha nem az új revíziót használja (az meg méginkább ha az eredeti, 2001-es Xbox-ban lévő hardware-t használja).

-
persil
nagyúr
En meg kozben bekapcsolom a gepezetet es jatszom, amikor epp olyanom van. Sosem ertettem ezt a brunnyogast. Pont magasrol nem erdekel, hogy hany szazalek, hany milliard dollar, mi az exkluziv, mi jon ki x ev mulva. Van x szaz jatekom, baromi jol elvagyok, ameddig elvagyok. Aztan, amikor bejelentik, hogy haha nincs tobbet xbox(mondjuk erdekes lenne...), akkor majd veszek mast. Badumtsss.
-
hatesz
aktív tag
A mobil app ot nem ismerem.
Torles es ujrainditas mar volt parszor semmi nem valtozott.Egyszerűen felrakod az okostelefonodra az Xbox alkalmazást, bejelentkezel, bemész a játékaid fülre és rányomsz a telepítésre. A lényeg, hoyg legyen az xboxban a lemez
-
DonThomasino
veterán
Itt nem működhet az xbox mobil alkalmazásból indított telepítés?
Múltkor próbáltam a Forza Horizon 3-at (Series X-re) telepíteni, de valamiért megállt egy idő után a telepítés. A megoldás az volt, hogy töröltem az összes addig telepített részt, a lemezt benn hagytam a gépben és a mobil alkalmazásból nyomtam a telepítésre, mivel már látta, hogy az enyém a játék és benne van az xboxban a lemez.A mobil app ot nem ismerem.
Torles es ujrainditas mar volt parszor semmi nem valtozott. -
hatesz
aktív tag
Egy xboxe one on probalom telepiteni a 2020 as MW2 ot.
Csak a warzone telepul mikor kivalasztom a lemezt.
Manualisan probaltam a telepito fileokat kivalasztani,
ott csak BO6 BO7 install file ugrik fel az mw 2 nem.
Az mw2 bol csak a content pack et tudom kivalsztani.
mit csinalok rosszul?Itt nem működhet az xbox mobil alkalmazásból indított telepítés?
Múltkor próbáltam a Forza Horizon 3-at (Series X-re) telepíteni, de valamiért megállt egy idő után a telepítés. A megoldás az volt, hogy töröltem az összes addig telepített részt, a lemezt benn hagytam a gépben és a mobil alkalmazásból nyomtam a telepítésre, mivel már látta, hogy az enyém a játék és benne van az xboxban a lemez. -
DonThomasino
veterán
Egy xboxe one on probalom telepiteni a 2020 as MW2 ot.
Csak a warzone telepul mikor kivalasztom a lemezt.
Manualisan probaltam a telepito fileokat kivalasztani,
ott csak BO6 BO7 install file ugrik fel az mw 2 nem.
Az mw2 bol csak a content pack et tudom kivalsztani.
mit csinalok rosszul? -
Dinomano
őstag
-
Dinomano
őstag
-
NyMRooD
addikt
-
Farkassacred
őstag
-
NoOne1976
őstag
Vannak pletykák
- youtube the maggshow azt mondja a cirka 155cm-es királynőnknek 2 exkluzívot engedtek feljebbről - egyelőre
- lehet a Helix kukázva van/lesz (árak miatt), jövőre jön egy xbox series x slim / redesign. Van aki szeretne látni xbox series pro-t, ez nem biztos, viszont a sony is próbálja állítóag kitoni ezt a 9. konzolgenerációt amíg lehet, és 2028-30 fele előállni a gen10-zel mire a ram/tárhely árak stabilizálódnak.Csak a PS közben hozott egy pro változatot, így a miénk az erősebb gép kártya is odaát van.
-
EmThor
addikt
Vannak pletykák
- youtube the maggshow azt mondja a cirka 155cm-es királynőnknek 2 exkluzívot engedtek feljebbről - egyelőre
- lehet a Helix kukázva van/lesz (árak miatt), jövőre jön egy xbox series x slim / redesign. Van aki szeretne látni xbox series pro-t, ez nem biztos, viszont a sony is próbálja állítóag kitoni ezt a 9. konzolgenerációt amíg lehet, és 2028-30 fele előállni a gen10-zel mire a ram/tárhely árak stabilizálódnak. -
EmThor
addikt
A királynő szólott
-
pzstm
titán
Does the new transparent 25th Anniversary Xbox Series X actually differ from the launch version?
Short answer: YES.
Microsoft quietly overhauled the internals with a new 6nm APU (down from 7nm). It has a physically smaller die size, which you can clearly see under the digital calipers.
But a smaller chip is just the beginning. Because the new 6nm process is much more efficient and runs cooler, Microsoft completely redesigned the thermal management:
1️⃣ Lighter Heatsink: The hefty original cooler (905g) got streamlined down to a lighter 815g revision. That’s a 90g drop because it simply doesn't need as much mass anymore!
2️⃣ Better Efficiency: It draws less power from the wall, meaning lower temps and a noticeably quieter fan under load. -
NyMRooD
addikt
Hát nem a Duna...
Amúgy pofon egyszerű. Mivel folyamatosan csökkent az Xbox iránti kereslet, így csökkentették a gyártást is. Csak ezt az utóbbi dolgot a kelleténél nagyobb számba tették meg, és most ott van, hogy valamennyi igény lenne rá, de sajnos azt a keveset nem tudják kiszolgálni már.
Vagyis nem igazán arról van szó, hogy mindenki megint Xbox-ot akar venni. Oké. Most volt hír, hogy az UK-ban 12%-al nőttek májusban az Xbox eladások, valószínűleg az FH6 megjelenése miatt!
Majd látni fogjuk a negyedéves jelentésből, hogy növekedett--e vagy sem az eladás (tippre továbbra is csökkeni fog az előző év azonos időszakához viszonyítva).
De az is lehet, hogy kelet európára gondolt, lenne kereslet, csak hivatalos forgalmazás hiányában nem jut senkinek

-
negyven2
nagyúr
Hát nem a Duna...
Amúgy pofon egyszerű. Mivel folyamatosan csökkent az Xbox iránti kereslet, így csökkentették a gyártást is. Csak ezt az utóbbi dolgot a kelleténél nagyobb számba tették meg, és most ott van, hogy valamennyi igény lenne rá, de sajnos azt a keveset nem tudják kiszolgálni már.
Vagyis nem igazán arról van szó, hogy mindenki megint Xbox-ot akar venni. Oké. Most volt hír, hogy az UK-ban 12%-al nőttek májusban az Xbox eladások, valószínűleg az FH6 megjelenése miatt!
-
consono
nagyúr
Én is így vagyok vele
Olyan zsiráf. Szép, szép, de otthonra nem kellene... -
oriic
HÁZIGAZDA
Az első HD-2D Final Fantasy. (nem teljesen új, a gache
Brave Exvius
offline remake-je) -
Dinomano
őstag
-
boxmaci
aktív tag
-
Dinomano
őstag
Hu ne is menjünk bele ebbe, ettől én
Nyugi, nekem a feleségem (aki nem tinédzser már) is képes nyomkodni filmnézés közben. Amíg el nem veszem tőle. Mondjuk ő csak ilyen hülye párosítós-pakolós játékot játszik, de akkor is.
Az okostelefonokon tárolt többszáz GB fotó/telefon 98 %-ának sorsa az, hogy soha többé meg se nézzék... De azért mindent fotózni kell, ahelyett, hoyg élveznék a pillanatot/eseményt.
Igen, a több száz giga fotónak annyi értelme van egy kirándulás vagy bármilyen családi esemény alatt, hogy maximum egyszer átpörgeti az ember, és soha többi rá sem néz a mappára. Régen volt fényképezőgép 24 képkockával, pénzbe került előhivatni + a nyersanyag sem volt ingyne. Pár jobb fotót eltett belőle az ember, meg ésszel kattintgatott. (Én kirándulások alatt inkább a pillanatot próbálom megélni, az állandó fotózás kizökkent.)
De off vége... -
Norb79
addikt
Aki fan, annak ott van a könyvtárban, rányom a letöltésre és már játszhat is. Na nem mintha 30 frémmel jobb lenne a forza horizon, ugye az első 3 rész nem kapott xboxon 60 frém updatet, az FH3 legalább pc-n játszható végtelen frémmel, csak rá kell nyomni a downloadra a könyvtárból, ha fan az ember.
Szerintem ez a fehér digit németből hosszú idő óta a legvalidabb tipp volt a topikban!
-
hatesz
aktív tag
aki új gépben gondolkodik, annak a digital fehér a legjobb döntés. 2 kiló németből. sztem ez a limitált biztos nem lesz 3 kiló alatt.....boxhoz meg felesleges a lemezmeghajtó.
Felesleges, kivéve pl. ha egy adott játék sorozat fanja vagy és pl. a Forza Horizon 3-at is csak úgy tudod most játszani, hogy megveszed a lemezt és berakod. Én megtartom a fekete lemezest inkább.
-
hatesz
aktív tag
Nagyobbik lányom szokta azt csinálni, hogy telefont nyomkod, miközben tv-t néz.
Az már a kisebbik gond, (és szinte magától értetődő) hogy dokumentálni kell, hogy épp mit csinál valaki. (Az a szomorú, hogy 40-es kolláganőim ugyanez. Elmegy a család fagyizni, akkor dokumentálni kell. Mozit is, hogy ott voltak. Ha nincs lefotózva, meg sem történt.)
Hu ne is menjünk bele ebbe, ettől én
Nyugi, nekem a feleségem (aki nem tinédzser már) is képes nyomkodni filmnézés közben. Amíg el nem veszem tőle. Mondjuk ő csak ilyen hülye párosítós-pakolós játékot játszik, de akkor is.
Az okostelefonokon tárolt többszáz GB fotó/telefon 98 %-ának sorsa az, hogy soha többé meg se nézzék... De azért mindent fotózni kell, ahelyett, hoyg élveznék a pillanatot/eseményt.
-
Norb79
addikt
El kellett volna menni a showra és akkor ingyen megkapod.
-
frankdelgado
őstag
aki új gépben gondolkodik, annak a digital fehér a legjobb döntés. 2 kiló németből. sztem ez a limitált biztos nem lesz 3 kiló alatt.....boxhoz meg felesleges a lemezmeghajtó.
-
Dinomano
őstag
Mennék én is moziba és tök jó, hogy a fiatalok is járnak, csak éppen a sötét moziteremben világító okostelefonkijelzőket nyomkodnak, nem is nézik a filmet (biztos nehéz egy olyan videót nézni, ami 15 mp-nél hosszabb), egy élmény. Már ha egyáltalán van valami jó film. A Top Gun: Maverik óta nem láttam olyat, ami megérdemelt volna egy mozilátogatást. Gondoltam megnézem az új Horrorra akadva filmet. Hát az előzetes el is vette a kedvemet... Max az új Spielberg filmet fogom megnézni (Disclosure Day - A leleplezés napja). Nem baj, ha nem jönnek

Nagyobbik lányom szokta azt csinálni, hogy telefont nyomkod, miközben tv-t néz.
Az már a kisebbik gond, (és szinte magától értetődő) hogy dokumentálni kell, hogy épp mit csinál valaki. (Az a szomorú, hogy 40-es kolláganőim ugyanez. Elmegy a család fagyizni, akkor dokumentálni kell. Mozit is, hogy ott voltak. Ha nincs lefotózva, meg sem történt.)
-
Norb79
addikt
-
Norb79
addikt
A PS4 esetében a sony kb a kiadás előtti napon döntötte el, hogy duplázza a ram mennyiséget, mert hirtelen piszokolcsó lett a ram. Kb ilyesmiről lehet itt is szó, hogy sakkoznak hol van az optimális minimum ram/ssd mennyiség ami még nem lövi az égbe az árat, de nem is üti agyon a teljesítményt.
Magyarul mindenki 32 giga ramos gépet vár, oszt lehet végül csak 24 gigás lesz, kivéve ha sikerül lekötni vhol nagy volument olcsón (ez ugye jelenleg nem igazán létezik, de sose mondd, hogy sose), mert akkor még 32.
Közben azt is látják, hogy jó árral ez mindent vivő sláger lehet, szóval dübörög a gyártás ezerrel a komponensek esetén, csak még az azokból véglegesen összerakott konfig nincs kőbe vésve.
Én kb így értem amit ír a cikk. -
consono
nagyúr
Ez a dolog ugyan-úgy érinti majd a következő PS-t is! Alapvetően aza gond, hogy jelen helyezettben a komponensárak brutális drágulása miatt ki kell találniuk valamit, hogy ne olyan összegbe kerüljön a nextGen Xbox konzol, hogy azt szinte senki se tudja majd megvenni! De ezn a gond a PS oldalon is megvan. És bár elsősorban nem emiatt (mert akkor még nem volt ilyen mértékű drágulás), de a PS(6?)-ból is lesz egy olcsóbb, gyengébb kiadású nextGen változat (meg egy handheld), hogy ezzel ellensúlyozzak majd a vélhetően piszokdrága alapgépet (és akkor majd 3-4 évre rá jön majd talán rá még egy Pro gép is)!
Elveikben egy sima Series X/PS5 utód-ot ha ilyen komponensárak mellet szeretnének piacra dobni (visszahozva a régi gyakorlatot, hogy veszteséggel árulják a hardware-t), azt $1 000... de lehet $1 500 alatt nem biztos, hogy meg tudják csinálni (egy Helix/PS6 S esetén talán be el lehetne érni az $1 000 vagy az alatti árat).
Voltak pletykák, hogy még a Valve is $1 000 körüli árazta be eredetileg a Steam Machine-t... a RAM/SSD boom előtt!Elvileg a nyáron kijön végre a Steam Machine, annak az árából lehet majd kicsit kalkulálni, de hát 2 évre előre abból is nehéz...
-
NyMRooD
addikt
Ez a dolog ugyan-úgy érinti majd a következő PS-t is! Alapvetően aza gond, hogy jelen helyezettben a komponensárak brutális drágulása miatt ki kell találniuk valamit, hogy ne olyan összegbe kerüljön a nextGen Xbox konzol, hogy azt szinte senki se tudja majd megvenni! De ezn a gond a PS oldalon is megvan. És bár elsősorban nem emiatt (mert akkor még nem volt ilyen mértékű drágulás), de a PS(6?)-ból is lesz egy olcsóbb, gyengébb kiadású nextGen változat (meg egy handheld), hogy ezzel ellensúlyozzak majd a vélhetően piszokdrága alapgépet (és akkor majd 3-4 évre rá jön majd talán rá még egy Pro gép is)!
Elveikben egy sima Series X/PS5 utód-ot ha ilyen komponensárak mellet szeretnének piacra dobni (visszahozva a régi gyakorlatot, hogy veszteséggel árulják a hardware-t), azt $1 000... de lehet $1 500 alatt nem biztos, hogy meg tudják csinálni (egy Helix/PS6 S esetén talán be el lehetne érni az $1 000 vagy az alatti árat).
Voltak pletykák, hogy még a Valve is $1 000 körüli árazta be eredetileg a Steam Machine-t... a RAM/SSD boom előtt!Nincs a gyengébb vassal gond, szerintem a series s is tök jó gép (második konzolnak tökéletes), ott a memória mennyiséget szúrták el, remélhetőleg a Sony tanult belőle (illetve ha mégis lesz MS-nek kövi gen-ben is, akkor ők is, mert megint vennék).
A Valve nagyon más pályán van, ő nem kalkulálja bele, hogy mennyit nyer az eladott játékokon, mert másik os is mehet rá és nem biztos, hogy steam-en vásárol majd a tulaj, szóval ők eleve rendes haszonnal adják el a steam gépeket.
-
Golyo69
senior tag
-
Golyo69
senior tag
Azért ott van az is, hogy amikor drágább lett, akkor azok akik olcsóbban fizettek előre, azoknak nem csökkentetek a GPU még hátralévő időt, pedig ezen logika mentén azt is meg lehetett volna lépni! És nem, nem számít, hogy akkor nem voltál előfizető.
btw. legális, teljes áras forrásból vetted meg előre, vagy szürkezónás kódos oldal/személytől?jah én nem teljesáron vettem. De pl egyik haver teljes áron vette meg és őt jobban bosszantja ez a dolog
-
negyven2
nagyúr
Ez a dolog ugyan-úgy érinti majd a következő PS-t is! Alapvetően aza gond, hogy jelen helyezettben a komponensárak brutális drágulása miatt ki kell találniuk valamit, hogy ne olyan összegbe kerüljön a nextGen Xbox konzol, hogy azt szinte senki se tudja majd megvenni! De ezn a gond a PS oldalon is megvan. És bár elsősorban nem emiatt (mert akkor még nem volt ilyen mértékű drágulás), de a PS(6?)-ból is lesz egy olcsóbb, gyengébb kiadású nextGen változat (meg egy handheld), hogy ezzel ellensúlyozzak majd a vélhetően piszokdrága alapgépet (és akkor majd 3-4 évre rá jön majd talán rá még egy Pro gép is)!
Elveikben egy sima Series X/PS5 utód-ot ha ilyen komponensárak mellet szeretnének piacra dobni (visszahozva a régi gyakorlatot, hogy veszteséggel árulják a hardware-t), azt $1 000... de lehet $1 500 alatt nem biztos, hogy meg tudják csinálni (egy Helix/PS6 S esetén talán be el lehetne érni az $1 000 vagy az alatti árat).
Voltak pletykák, hogy még a Valve is $1 000 körüli árazta be eredetileg a Steam Machine-t... a RAM/SSD boom előtt! -
nexus6
aktív tag
nekem most a limited 25 verzió húzta fel az agyamat, gondolkodok még most is egy series x vásárlásán, de eléggé nehézkes... erre még kiadnak egy olyan series gépet ami korlátozott országokban minimális darabszámban lesz elérhető... azért ez nem szép dolog
-
Bad Pritt
félisten
-
consono
nagyúr
-
Bad Pritt
félisten
-
negyven2
nagyúr
Sziasztok,
most ugye nem lesz benne a cod a GP-be day one, mivel olcsóbb lett a GP...de aki előfizetett még drágábbam akkor mikor még úgyvolt hogy benne lesz azzal mizu?
Megveszem igy is a COD-ot mert most bízok benne hogy jöbb lesz mint az előző 2 rész...de mondjuk egy kis akciót elbírnék viselni hogy mondjuk akinek van GP az olcsóbban veheti meg az áruházból vagy esetleg lesz ilyen lehetőség szerintetek?
Azért ott van az is, hogy amikor drágább lett, akkor azok akik olcsóbban fizettek előre, azoknak nem csökkentetek a GPU még hátralévő időt, pedig ezen logika mentén azt is meg lehetett volna lépni! És nem, nem számít, hogy akkor nem voltál előfizető.
btw. legális, teljes áras forrásból vetted meg előre, vagy szürkezónás kódos oldal/személytől? -
Golyo69
senior tag
az jó volt hogy ingyen volt...de szar volt a játék
minden évben megvettem amikor nemvolt benne a GP-ben. lehetne egy nagyobb kedvezény ha úgy is 1 évre veszed meg mert utána meg benne lesz GP-be
-
hatesz
aktív tag
Mennék én is moziba és tök jó, hogy a fiatalok is járnak, csak éppen a sötét moziteremben világító okostelefonkijelzőket nyomkodnak, nem is nézik a filmet (biztos nehéz egy olyan videót nézni, ami 15 mp-nél hosszabb), egy élmény. Már ha egyáltalán van valami jó film. A Top Gun: Maverik óta nem láttam olyat, ami megérdemelt volna egy mozilátogatást. Gondoltam megnézem az új Horrorra akadva filmet. Hát az előzetes el is vette a kedvemet... Max az új Spielberg filmet fogom megnézni (Disclosure Day - A leleplezés napja). Nem baj, ha nem jönnek

-
consono
nagyúr
-
Golyo69
senior tag
-
oriic
HÁZIGAZDA
Sziasztok,
most ugye nem lesz benne a cod a GP-be day one, mivel olcsóbb lett a GP...de aki előfizetett még drágábbam akkor mikor még úgyvolt hogy benne lesz azzal mizu?
Megveszem igy is a COD-ot mert most bízok benne hogy jöbb lesz mint az előző 2 rész...de mondjuk egy kis akciót elbírnék viselni hogy mondjuk akinek van GP az olcsóbban veheti meg az áruházból vagy esetleg lesz ilyen lehetőség szerintetek?
Vault kiadasra van 10% kedvezmeny ha toltad regi reszeket vagy volt GU-d.
-
Golyo69
senior tag
Sziasztok,
most ugye nem lesz benne a cod a GP-be day one, mivel olcsóbb lett a GP...de aki előfizetett még drágábbam akkor mikor még úgyvolt hogy benne lesz azzal mizu?
Megveszem igy is a COD-ot mert most bízok benne hogy jöbb lesz mint az előző 2 rész...de mondjuk egy kis akciót elbírnék viselni hogy mondjuk akinek van GP az olcsóbban veheti meg az áruházból vagy esetleg lesz ilyen lehetőség szerintetek?
-
eL Geri
őstag
Na, ezt jó hallani, hogy a fiatalok járnak moziba.
Én a Covid alatt abbahagytam, majd lett most itthon jó TV-m és házi mozi hangrendszerem... nem vágyok vissza a moziba, ahol több aspektusba is rosszabb a minőség mint a nappalimban, persze nem mindenben
-
icemad
nagyúr
Én is így látom. A mostani 10+ éves kiscsákók már nem konzoloznak, apuékkal vetetnek hajlított monitort meg csoda PC-t, kamerát meg menőmikrofont és ott nyomatják. Kocsira/motorra, csajokra, bulizásra nem költenek, mint anno mi, bezárkóznak a szobába és ebbe a világba. Én meg már azt gondoltam, hogy a laptopok, tabletek elterjedése után a PC, mint olyan meghalt. Frászt, most éli második virágkorát. Hogy ezekből aztán mi lesz, az egy másik kérdés... Látom unokaöcsémen a negatív jeleket. Hízik, mint állat, iskolába már nem is hajlandó sokszor menni! Bezárkózik a szobába és csak kajáért meg inni jön ki. Persze a szüleinek meg fogalmuk sincsen, hogy hogyan kezeljék a helyzetet, vagy hogy egyáltalán mit is csinál azzal a PC-vel és a korlátlan internettel. Leuralja őket, nincs semmi tekintélyük. Gáz ez, nagy gáz
Van azért kivétel... Rengeteg fiatal tanítványom van, fiaim is tinik. Játszanak persze, de mellette megy a sport, kondizás, csajozás, bulizás, meg újra nagy divat lett náluk a mozi is.
-
homerhamm
veterán
-
Dinomano
őstag
Én is így látom. A mostani 10+ éves kiscsákók már nem konzoloznak, apuékkal vetetnek hajlított monitort meg csoda PC-t, kamerát meg menőmikrofont és ott nyomatják. Kocsira/motorra, csajokra, bulizásra nem költenek, mint anno mi, bezárkóznak a szobába és ebbe a világba. Én meg már azt gondoltam, hogy a laptopok, tabletek elterjedése után a PC, mint olyan meghalt. Frászt, most éli második virágkorát. Hogy ezekből aztán mi lesz, az egy másik kérdés... Látom unokaöcsémen a negatív jeleket. Hízik, mint állat, iskolába már nem is hajlandó sokszor menni! Bezárkózik a szobába és csak kajáért meg inni jön ki. Persze a szüleinek meg fogalmuk sincsen, hogy hogyan kezeljék a helyzetet, vagy hogy egyáltalán mit is csinál azzal a PC-vel és a korlátlan internettel. Leuralja őket, nincs semmi tekintélyük. Gáz ez, nagy gáz
Igen, közben (én csak YT-ot nézek, semmi mást) egyre több videót látok, mérhetetlen túltermeléssel. Ami gáz: Csajozni ki fog, ha gép előtt kockulnak a gyerekek?

-
EmThor
addikt
A játék Steam-oldalán azóta is október 6-i megjelenést írnak, és nyilván nem Gabe Newell szerepelteti ott így, hanem az MS. Tehát jól érted.
Nagyon szépen köszönöm, tényleg nem volt egyérrelmű nekem. Igazaból most van itthon pc meg konzol is, de egyfele szeretnék továbbmenni majd, mert folyamatos munkarendben az év felében melózok + ha tudok ott is játszok + anyagilag se tudom megvenni adott játékot 3-4 platformra, ezért spekuláok cirka egy eve de még nem jutottam dűlőre.
-
hatesz
aktív tag
Elárulok egy "titkot", az MS PC irányba megy, mert az a gaming piac növekszik, és ezért lesz az XBOX mode a központi eleme a stratégiájuknak. Még a Helix is arra fog épülni, csak az képes lesz lejátszani a korábbi konzolok játékait, ennyi. A jelenlegi Series konzolok csak a meglévő GP felhasználók miatt fontosak, kb addig amíg át nem terelik ezt a népet Helixekre vagy méginkább Windows PC-kre az XBOX Store-ba.
Én is így látom. A mostani 10+ éves kiscsákók már nem konzoloznak, apuékkal vetetnek hajlított monitort meg csoda PC-t, kamerát meg menőmikrofont és ott nyomatják. Kocsira/motorra, csajokra, bulizásra nem költenek, mint anno mi, bezárkóznak a szobába és ebbe a világba. Én meg már azt gondoltam, hogy a laptopok, tabletek elterjedése után a PC, mint olyan meghalt. Frászt, most éli második virágkorát. Hogy ezekből aztán mi lesz, az egy másik kérdés... Látom unokaöcsémen a negatív jeleket. Hízik, mint állat, iskolába már nem is hajlandó sokszor menni! Bezárkózik a szobába és csak kajáért meg inni jön ki. Persze a szüleinek meg fogalmuk sincsen, hogy hogyan kezeljék a helyzetet, vagy hogy egyáltalán mit is csinál azzal a PC-vel és a korlátlan internettel. Leuralja őket, nincs semmi tekintélyük. Gáz ez, nagy gáz
-
oriic
HÁZIGAZDA
Senua: Answering the Big Questions About Ninja Theory’s Unexpected New Action-Adventure
"And with the fact that we have the entire team working on this game, I suspect some people might ask what’s happened to Project Mara [a previously announced horror title] – I took the decision to not work on that any further. These decisions are never easy, but I did so to take the opportunity to have all of the talent and expertise in the studio, all 85 creatives, working together to realize the potential of what Senua can be."
Szóval Project MARA-t törölték.
-
consono
nagyúr
-
boxmaci
aktív tag
Figyelj, majd kiderül Asha-ról hamarosan lesz e olyan ügyes, hogy visszacsábítson
. -
oriic
HÁZIGAZDA
Emlékeztetőnek. [link]
Actual Exclusive - Ténylegesen exkluzív
Amikor egy platformon jelenik meg és csak azon lesz elérhető végestelen végigTimed Actual Exclusive - Időszakosan ténylegesen exkluzív
Amikor egy meghatározott (vagy előre meg nem határozott) ideig csak egy bizonyos platformon elérhetőConsole Exclusive - Konzol exkluzív
Amikor PC-n és adott konzolon jelenik csak meg, de egyidőben (!!) és más konzolokon nem.Timed Console Exclusive - Időszakosan konzol exkluzív
A fenti csak előre meghatározott (vagy meg nem határozott) ideig nem jelenik meg más konzolokonPC VR Exclusive - PC VR exkluzív
Azok a VR játékok amik nem jelentek meg PSVR-re -
consono
nagyúr
Elárulok egy "titkot", az MS PC irányba megy, mert az a gaming piac növekszik, és ezért lesz az XBOX mode a központi eleme a stratégiájuknak. Még a Helix is arra fog épülni, csak az képes lesz lejátszani a korábbi konzolok játékait, ennyi. A jelenlegi Series konzolok csak a meglévő GP felhasználók miatt fontosak, kb addig amíg át nem terelik ezt a népet Helixekre vagy méginkább Windows PC-kre az XBOX Store-ba.
Ezt olyan ügyesen csinálják, hogy engem már áttereltek Mac-re és PS5-re, bár még megvan a Series S is, de szerintem már nem sokáig...
A Windowssal egyre több embernek van tele a töke... -
boxmaci
aktív tag
Elég zavaró ez az "Xbox console exclusive" kifejezés az tény, de hát az elnevezésekkel/marketinggel mindig gondban voltak MS-ék.
Csak akkor tulajdonképpen most mi is az újítás? Eddig is így jött minden az utóbbi 5-6 évben - PC & Xbox csak éppen nem fogytak jól a konzolok, akkor most mitől fognak?Elárulok egy "titkot", az MS PC irányba megy, mert az a gaming piac növekszik, és ezért lesz az XBOX mode a központi eleme a stratégiájuknak. Még a Helix is arra fog épülni, csak az képes lesz lejátszani a korábbi konzolok játékait, ennyi. A jelenlegi Series konzolok csak a meglévő GP felhasználók miatt fontosak, kb addig amíg át nem terelik ezt a népet Helixekre vagy méginkább Windows PC-kre az XBOX Store-ba.
-
Dinomano
őstag
Elég zavaró ez az "Xbox console exclusive" kifejezés az tény, de hát az elnevezésekkel/marketinggel mindig gondban voltak MS-ék.
Csak akkor tulajdonképpen most mi is az újítás? Eddig is így jött minden az utóbbi 5-6 évben - PC & Xbox csak éppen nem fogytak jól a konzolok, akkor most mitől fognak?Nem lesz exkluzivítás, eleve egy játékgyártónak is érdeke, hogy minél nagyobb léptékben terítse a portékát. Esetleg megvásárolt időleges exkluzivítás lesz max. Viszonylag egyszerű portolni mindent, nincsenek olyan extra hardverek, mint a 2000-es évek elején.
(Ha jól emlékszem, 2005-2006 környékén volt olyan, hogy PC-re kevés játék jött (meg csapnivaló portok), minden X-re meg PS2-re jött. Most meg a PC lett az ultimate konzol, szinte jön rá minden IS.)
(Ha saját magamból is indulok ki, elmondhtaom hogy lehet már őskövületek vagyunk, ragaszkodunk a hardverünkhöz. De gondolom, egy mai fiatal nem így gondolkodik, pár játékkal játszik telefonon, tableten esetleg konzolon.)
-
Norb79
addikt
Mint màr tudjuk, a konzol exklúzív màst jelent az MS ès megint màst a Sony olvasatàban. Ez okozta a fèlreèrtèst. A jó öreg Phil azt mondta, h minden xbox, Asha Sharma balerína pedig azt , h XBOX konzol exlkúzív az, ami mindenre megjelenik, kivève a ps5, meg talàn a nintendo...
A konzol exluzív kifejezést pont a Sony vezette be, amikor elkezdte a saját játékait kihozni pc-re meg lefizetett kiadókat, hogy másik konzolra ne adják ki a játékaikat.
Ezt a konzol exluzív kifejezést pont ugyanúgy érti az ms és a Sony is. Nevezetesen, hogy pc-re jön a cucc, de másik gyártó konzoljára nem.
Ez legalább annyira zavaros kifejezés, mint az a kifejezés, hogy “kettő”, ott is mindenki ugyanazt érti alatta, teljesen félreérthető az is. -
Zó
senior tag
Mint màr tudjuk, a konzol exklúzív màst jelent az MS ès megint màst a Sony olvasatàban. Ez okozta a fèlreèrtèst. A jó öreg Phil azt mondta, h minden xbox, Asha Sharma balerína pedig azt , h XBOX konzol exlkúzív az, ami mindenre megjelenik, kivève a ps5, meg talàn a nintendo...
Már 10+ - vagy inkább 15+ - éve így használják ezt a kifejezést, iparági szerelők és egységsugarú felhasználók a fórumokon is. Megértem, hogy fura vagy zavaró, de nem most kell rajta meglepődni, és túlzás most elverni ezért az MS-en a port.
-
Zó
senior tag
Gyerekek, most mi is van akkor a Gears-szel?
Mert írják hogy exkluzív. Konzol exkluzív, tehát XBOX-ra jőn, eddig ok, switch és ps kizárva. Viszont mi van a PC-vel?
Mert, hogy play anywhere cím az biztos, store-ban megnéztem, ott van hogy: xbox x|s és pc, tehát a microsoft store-ba érkezik.Viszont ami a kérdés lenne, mert az xbox wire-ön nem volt egyertelmű válasz: steam-en továbbra is előrendelhető az e-day. Tehát akkor pc(ms store, és steam) + xbox only, jól értem?

A játék Steam-oldalán azóta is október 6-i megjelenést írnak, és nyilván nem Gabe Newell szerepelteti ott így, hanem az MS. Tehát jól érted.
-
Farkassacred
őstag
Mint màr tudjuk, a konzol exklúzív màst jelent az MS ès megint màst a Sony olvasatàban. Ez okozta a fèlreèrtèst. A jó öreg Phil azt mondta, h minden xbox, Asha Sharma balerína pedig azt , h XBOX konzol exlkúzív az, ami mindenre megjelenik, kivève a ps5, meg talàn a nintendo...
Reméljük ez az új konzolnál is így lesz, kéne az átjárás a hardverben is.
-
Fox Mulder
senior tag
Elég zavaró ez az "Xbox console exclusive" kifejezés az tény, de hát az elnevezésekkel/marketinggel mindig gondban voltak MS-ék.
Csak akkor tulajdonképpen most mi is az újítás? Eddig is így jött minden az utóbbi 5-6 évben - PC & Xbox csak éppen nem fogytak jól a konzolok, akkor most mitől fognak?A tegnapi show alatt kettő játékon kívül minden elérhető lesz szinte bárhol. Vagyis ezt leszámítva valamint a név, logó változtatáson kívül minden maradt a régiben.
Új hozzászólás Aktív témák
-
152909 - 152801
152909 - 152801 152800 - 152701 152700 - 152601 152600 - 152501 152500 - 152401 152400 - 152301 152300 - 152201 152200 - 152101 152100 - 152001 152000 - 151901 151900 - 151801 151800 - 151701 151700 - 151601 151600 - 151501 151500 - 151401 151400 - 151301 151300 - 151201 151200 - 151101 151100 - 151001 151000 - 150901 150900 - 150801 150800 - 150701 150700 - 150601 150600 - 150501 150500 - 150401 150400 - 150301 150300 - 150201 150200 - 150101 150100 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- Xbox Series X|S
- (kiemelt téma)
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
KONZOL beárazás
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG XBOX Ally X 24GB/1TB kézikonzol garanciával, hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol játékkal garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- Cooler Master MasterFrame 700 ház / test bench
- 281 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- AKCIÓ! Motorola Sound Flow XT2549-1 hangszóró hibátlan működéssel
- Dell Latitude 3301,13.3",FHD,i5-8365U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
- Apple Mac Pro Workstation Dual Xeon,18GB RAM,WIFI,BT,256GB SSD,Ubuntu 24.04
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






Végre a fontos fejlesztések is körbeértek! Órában van a játékidő! (Ez az iOS app, de xsx is patchelte a retail OS-t tegnap)

Olyan zsiráf. Szép, szép, de otthonra nem kellene...


l.skywalker
IntelKiller7