-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-11-25 19:24 Téma összefoglaló

ARC Raiders egy TPS/TPP nézetű, PvPvE extraction shooter, amelyet az Embark Studios fejlesztett az Unreal Engine 5 segítségével. A játék célja, hogy a játékosok egy gépek által uralt Földön zsákmányt gyűjtsenek, túléljenek és fejlődjenek. A projekt mögött veterán fejlesztők állnak, akik korábban az EA-nél dolgoztak, köztük Patrick Söderlund, az EA DICE egykori vezérigazgatója.
Új hozzászólás Aktív témák
-
DiamondBack
senior tag
Volt valami patch, ami elcseszte a játékot, vagy mi történt a játékosok számával? 400 komment lemaradásom van, bocs, nem olvasom végig, látom itt párral fentebb pont írjátok.
Jó lenne, ha nem halna be a stúdió, ugyanis a The Finalst nem tudom letenni, és még költök is rá itt-ott.
Sokat nem segít hogy nagyüzemben megy az itemduplikálás és a real money trading:

-
Flashback
veterán
Kb 2 hete mentem be egy kicsit PvE-zni, fullos cuccokkal.
A pálya vége előtt kb 5 seccel kijöttem egy Raider Hatch-en keresztül. Minden cuccom elveszett, nyitottam egy ticket... de semmi válasz nem jött rá. Kösz Embark! -100K meg olyan sárga cuccok amiböl csak 1 volt... -
spleenszuru
őstag
Volt valami patch, ami elcseszte a játékot, vagy mi történt a játékosok számával? 400 komment lemaradásom van, bocs, nem olvasom végig, látom itt párral fentebb pont írjátok.
Jó lenne, ha nem halna be a stúdió, ugyanis a The Finalst nem tudom letenni, és még költök is rá itt-ott.
-
wandor0930
senior tag
Eléggé. 1 hónap alatt a felére, már csak 50k körüli a pc-s szám.
Nyilván innen még nagyon messze van, hogy dead game legyen, erről nincs szó, de azt be kell látni ennyi idő után, hogy az Embark nem volt felkészülve ekkora sikerre, és nem igazán tudtak mit kezdeni vele.
Helldivers 2 sztori pepitában, mondjuk ott sokkal több volt a felesleges balanszolás, amit senki sem kért, stb, de a számaik tök azonosak. (450k peak, 45k most)Én már a Riven Tides előtt kikoptam, és nem is vágyom vissza, mert tudom, hogy itt napi jelenlét kell a folyamatos teendők miatt, heti 1-2 órával teljesen felejtős ez a game - amivel persze semmi gond, kellenek ilyen címek is, de nekem ez nem fér bele.
Miért felejtős heti 1-2 órában?
Szinte semmi nincs a játékban ami nagyobb időráfordítást igényel, talán csak most az új kereskedő heti ajánlatai amik általában nem nagy eresztések, illetve wipenál a sebzés.Én pont azt érzem hogy még annak is van értelme, a trialt pl. megtudod annyi idő alatt is csinálni ha akarod.
A wipe sem nullázódik ha nem sikerül addig eljutni időre, hanem mehetsz kövi alkalommal. -
BandiHUN
veterán
Eléggé. 1 hónap alatt a felére, már csak 50k körüli a pc-s szám.
Nyilván innen még nagyon messze van, hogy dead game legyen, erről nincs szó, de azt be kell látni ennyi idő után, hogy az Embark nem volt felkészülve ekkora sikerre, és nem igazán tudtak mit kezdeni vele.
Helldivers 2 sztori pepitában, mondjuk ott sokkal több volt a felesleges balanszolás, amit senki sem kért, stb, de a számaik tök azonosak. (450k peak, 45k most)Én már a Riven Tides előtt kikoptam, és nem is vágyom vissza, mert tudom, hogy itt napi jelenlét kell a folyamatos teendők miatt, heti 1-2 órával teljesen felejtős ez a game - amivel persze semmi gond, kellenek ilyen címek is, de nekem ez nem fér bele.
Nem kell sok idő, csak nem kell resetelni+ráfeszülni...
Én se játszottam több, mint 1 hete, de nagyon nincs is miért, 2 reset elég volt, most van minden, ami fontos bp, alkatrész, reaktor, van még jópár küldi, ha felmegyek, elvagyok. De engem ez a plusz stash ilyen áron annyira de annyira nem mozgat... ráadásul csak reaktor. Streamen látom, hogy hajtják, nem is lootolnak már, csak arc roncsot...
Meg ugye a hetik, de nem tudom, mi értelme a rangnak is. Esetleges, mit ad bármilyen rangon, éppúgy kaptam bp-t mint 3 ócska filléres kieget 3 csillagra. Még csak nem is látni, ki milyen szintű, hányszor resetelt, az se, rangra nincs lobby se, hogy über parti lesz, ráadásul semmi nem született a pvp-pve dologra, hármasban már igen nagy esély a pvp-re, randomokkal meg kb. 100%. Az új map is uncsi, szerintem ez gond, hogy bp nem esik se ott, se stellán csak specifikus.
De a legfőbb gondom, hogy csupa olyan kör van, hogy vagyunk max. 5-en talán. Lehet az ultra pve átka, de csomószor már 15 percnél kint vannak a többiek, kilövöldözik az exiteknél a nagy dögöket, aztán exitelnek. Mindenki drivert farmol
Vicces, mikor 18 percnél az új mapon elmentem a szállodába shredderezni, és érintetlen volt, és nem 1x. A végén se volt senki az utolsó exitnél se, roncs is csak 1-2db.
Hétvégén pl. Borderlands 4-eztem+nagyon szuper a Toxic commando, kellemes csalódás az is, mindkettő coopban ment. Egyikben se lépett ki senki, ha bebuktuk se, tanultunk belőle, én is most kezdtem mindkettőt. A Gray zone warfare viszont gáz, gagyi grafika, horror gépigény+ugrottam egy 3 métereset, megpusztultam rögtön, ráadásul eltűnt a cuccom valami bugban, ott álltam 1 szál késsel
Milsim a javából, de amúgy az eleje nem nehéz, késsel is levágtam 1-2 marhát, lett pisztolyom
De az a gém annak való, aki pepecsel+nem zavarja a sok kutyagolás+nem gond, hogy a nagy terület átka a buta AI+a 20.századi grafika persze azért megszórva totálfelesleges effektekkel.
Bármelyik Far Cry inkább, ha nem vonzó fullosan menedzselni katonailag, saját bázis, respawn van, a hulládhoz visszamehetsz, később nem volt gond halni, de nem is volt semmim... de én szerintem újrakezdem, mert elbugoltam a kezdő jó cuccot, végülis foglalni kell helyeket, frakció van, meg visszahordani lootot, avagy ugye az első szomszéd tábort elfoglaltam, de nem néztem, van-e láda...
Kezdéskor csak minimális oktatás van, ilyesmire semmi.Szóval én várok valami arc update-re, ami megoldja ezt a driver mániát. És nem lesz jobb, mert resetkor bukók a helyek, a max. 5 cucc átjön. Hát én maradok a teli tatyónál a maximum fun faktorral, hogy mindenből tudok másikat csinálni, ha megpusztulnék így-úgy, még az arany fegyókból is. Felénél kicsit több bp van meg, szóval eshet még hiány bőven.
De az expedition kész, ha lesz miért, mehet a reset. De plusz pontért vagy ruháért felesleges. Most túl jól állok az előző 2-höz képest, egyszem dolgot tudok talán, a komplex gun part bp, ami nincs, de mivel amikor játszok, mindig megvettem Celeste-től, van vagy 10db úgy, hogy minden sárga fegyóból van legyártva. Máshoz meg nem kell.
PvP érdekelne, ha jönne rá valami event, ahova ha bemegy az ember, öldökölhet, de nem számolja repuba. Amúgyis látom streameken is, hogy szinte mindenki free szintű loadouttal nyomja, alig tudnak lootolni a streamerek, max. kötszer, pajzstöltő, nagyritka a jobb augment, fegyó. -
Triathlete
senior tag
Sokan panaszkodnak fórumokon, youtube-on is, amit én is tapasztaltam, hogy PVE heavyként egyik pillanatról a másikra PVP heavy lobbyban találtam magam és az istennek sem sikerült kijönni, annak ellenére, hogy vissza se lőttem, leszartam. Percenként 10k bukó. Esélytelen élni több mint 5percet.
Csak bizonyos helyekre tudsz menni, különben vagy >3p sor, vagy 20p alá dob be meglévő körbe. Lootot nem tudsz kihozni, trialt nem tudsz csinálni. Sokan gondlták úgy, hogy az idejük többet ér.
Erre jött még a dupe-glitch. Én továbbálltam ahogy -sokan mások is- miután közel 3M ment a levesbe. -
ACE-
addikt
Eléggé. 1 hónap alatt a felére, már csak 50k körüli a pc-s szám.
Nyilván innen még nagyon messze van, hogy dead game legyen, erről nincs szó, de azt be kell látni ennyi idő után, hogy az Embark nem volt felkészülve ekkora sikerre, és nem igazán tudtak mit kezdeni vele.
Helldivers 2 sztori pepitában, mondjuk ott sokkal több volt a felesleges balanszolás, amit senki sem kért, stb, de a számaik tök azonosak. (450k peak, 45k most)Én már a Riven Tides előtt kikoptam, és nem is vágyom vissza, mert tudom, hogy itt napi jelenlét kell a folyamatos teendők miatt, heti 1-2 órával teljesen felejtős ez a game - amivel persze semmi gond, kellenek ilyen címek is, de nekem ez nem fér bele.
Na mondjuk azért leírni egy játékot, mert sok idő "kell" hozzá (ami szerintem nem igaz) szerintem balgaság. Nem kell idő, belépsz, szórakozgatsz, kilépsz, kész.
-
Frod
addikt
Eléggé. 1 hónap alatt a felére, már csak 50k körüli a pc-s szám.
Nyilván innen még nagyon messze van, hogy dead game legyen, erről nincs szó, de azt be kell látni ennyi idő után, hogy az Embark nem volt felkészülve ekkora sikerre, és nem igazán tudtak mit kezdeni vele.
Helldivers 2 sztori pepitában, mondjuk ott sokkal több volt a felesleges balanszolás, amit senki sem kért, stb, de a számaik tök azonosak. (450k peak, 45k most)Én már a Riven Tides előtt kikoptam, és nem is vágyom vissza, mert tudom, hogy itt napi jelenlét kell a folyamatos teendők miatt, heti 1-2 órával teljesen felejtős ez a game - amivel persze semmi gond, kellenek ilyen címek is, de nekem ez nem fér bele.
-
wandor0930
senior tag
-
ACE-
addikt
-
sixpak
nagyúr
-
RazoR
Topikgazda
Haldoklik a game?
-
DiamondBack
senior tag
-
ujbayard
csendes tag
Hát az eheti kereskedői kínálat nem igazán keltette fel az érdeklődésem.
Főleg nem ezekkel az árakkal:
Hat nem egy nagy valami. Eleve a ritka kacsakbol.meg sosem talaltam
-
Triathlete
senior tag
-
xundyingx
tag
Ez így rém gyenge! Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ezekre van szüksége.
Ráadásul nálam az ABMM se működik a napokban valami jól. Körről körre bukta van 4-5perc max amit élek. Fél nap alatt 500k mínusz. Pedig az elmúlt hetekben csak nagy dögöket lövöldözök Hullcrackerrel meg embereket szedek fel. Előtte hetekig jól működött.Ezt mi is tapasztaljuk! 2 hete semmi pvp nem volt most meg sehol sincs egy perc nyugtunk (akár solo-ban is) de hát ha meg kell védeni magunkat akkor nincs mese...
-
Triathlete
senior tag
Hát az eheti kereskedői kínálat nem igazán keltette fel az érdeklődésem.
Főleg nem ezekkel az árakkal:
Ez így rém gyenge! Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ezekre van szüksége.
Ráadásul nálam az ABMM se működik a napokban valami jól. Körről körre bukta van 4-5perc max amit élek. Fél nap alatt 500k mínusz. Pedig az elmúlt hetekben csak nagy dögöket lövöldözök Hullcrackerrel meg embereket szedek fel. Előtte hetekig jól működött. -
wandor0930
senior tag
Hát az eheti kereskedői kínálat nem igazán keltette fel az érdeklődésem.
Főleg nem ezekkel az árakkal:
-
wandor0930
senior tag
egyszer meghalsz és cseszheted a szuper fegyvered, azt még safebe sem tudod húzni mint a snaphookot.
Snaphookal amúgy is könnyen hozzáférsz egy csómó fegyverládához, nekem fegyóból sosem volt hiányom sztem.
És ujbayardnek igaza van el is felejtettem hogy az Anvill megvehető, így annyira az sem fontos.
Én BP-ben gondolkodnék olyanban ami hasznos, seeker, wolfpack, gunpartsok, egyéb gránátok attól függően hogy pvp vagy pve beállítotottságú vagy.Ha többen játszotok akkor egy új steamfiók meg egy családi megosztással újravásárlás nélkül is tudtok második accot csinálni.
-
xundyingx
tag
Snaphook-ra én is gondoltam vagy egy nagyon fullos fegyver a legnagyobb kiegekkel akár?
Legtöbb haver / ismerős akikkel játszok szintúgy expedícióznak szóval maximum az jöhetne szóba ha vennék még egy gamót.
-
ujbayard
csendes tag
Én ugyan megoldom másként, de azért ez gondolom attól is függ hogy mit sikerül addig szerezni.
De ha feltételezzük hogy bármi elérhető:
Egy snap hook az elején megtudja könnyíteni az ember életét (fegyverládák).
Survivor BP
Anvil BP
Nekem PVE-re ez lenne a legfontosabbMaradék két helyen meg ezek között döntenék:
Seeker BP, Tempest BP, Gunparts BP-k, kiegészítő BP-kEbből valószínűleg Seeker lenne a befutó, az utolsót nemtudom.
Na majdnem egyforman agyaltunk, hook is jo anvil is, bar mar megveheto. De seeker es wp bp sztem alap ha van.
-
ujbayard
csendes tag
Ha van seeker es wolf bp, haladasba gyorsit. A legjobban amugy a magok porgetnek, de nem gazdasagos a par helybol athuzni, ha nagy ertek van azt erdemes, vagy ha megoldod haverral, akkor meg amivel gyorsan tudsz elejen haladni. Ez maganvelemeny. En eleve nem valtok vaultot, annak ertekeert barki megoriz neked 5 cuccot fordulasig aki nem porgeti le. Sztem tul draga millaert, foleg hogy csak 5 hely. Sokra nem megy vele ember. Persze van mikor mar haver is teli, akkor mindegy, mindenkepp millakat dobsz el sajnos. Ja es annak is fuggvenye, hogy pvp vagy pve. En pve modrol irtam, pvp mast vinnek.
-
wandor0930
senior tag
Én ugyan megoldom másként, de azért ez gondolom attól is függ hogy mit sikerül addig szerezni.
De ha feltételezzük hogy bármi elérhető:
Egy snap hook az elején megtudja könnyíteni az ember életét (fegyverládák).
Survivor BP
Anvil BP
Nekem PVE-re ez lenne a legfontosabbMaradék két helyen meg ezek között döntenék:
Seeker BP, Tempest BP, Gunparts BP-k, kiegészítő BP-kEbből valószínűleg Seeker lenne a befutó, az utolsót nemtudom.
-
xundyingx
tag
Aki majd (ismét) expedíciózik és kiváltott pár vault slot-ot, mit fog átvinni a következőre?
-
ujbayard
csendes tag
Tulfejlesztes
-
SoulReaver
veterán
Első alkalommal igen, pipa a kockába és OK

Köszi.
Pár hete indítottam, akkor még nem volt ilyen baja

-
DiamondBack
senior tag
Első alkalommal igen, pipa a kockába és OK

-
pandras83
őstag
Milyen figyelmes ez a játék!
-
SoulReaver
veterán
Találkoztatok már ilyennel?

-
Novver
senior tag
Nemsikerült összefutni tegnap de félreraktam őket neked.
Utólag is köszönöm, megkaptam őket

-
shotika
őstag
-
Eversmann
senior tag
-
wandor0930
senior tag
-
BandiHUN
veterán
Nekem ingyen volt az arc

De a gray zone-t nézegetem egy ideje.. Majd ha kipróbáltad, írsz róla ?
Persze, írok, ránézek ma arra is, némi arc is lesz.
Igen, pl. nekem is ez a fő ok, amiért nem reseteltem, hogy pvp-ben sokat számít, hogy reset után se bp-d, se alapanyagod, nagyobbat "üt" egy patkány, ha az ember olyanokat bukik, amit még bp hiányában pótolni se tud/alapanyaga olyan. Most viszont, hogy mindenem van, annyira nem több kósza bosszankodásnál, mérgemben max. nyomok 1-2 free kört, rögtön nem szerelek újra, hátha tendencia változott, de ha az 1-2 kör friendly, utána visszaöltözök.
Mondjuk én néha direkt is megyek tesco-s kört, mk2 loot, kis pajzs, ferro vagy anvil 4.Persze 5 seeker, 5-5 heal. Olyankor jobban megyek küldire vagy épp rosszabb zónába, ilyesmi.Néha még a loot is sokkal jobb+nem tökölök leállni harcolgatni az arc-okkal se. Többmindent át lehet nézni, nem is látszik olyan jó áldozatnak az ember.

-
xundyingx
tag
Másnak is resetelődött az összes ingame beállítása? Amikor elindítottam, először mondom magamban nem volt ez ilyen Qrva hangos aztán nézem az összes hotkey, grafika mindent visszaállított....
-
SoulReaver
veterán
Még nem próbáltam, de ja, olyasmi, de nem olyan hardcore, van térkép, pve, ahogy olvastam+valamiféle sztori, ahogy emlékszem van, egy térképen tudsz egyre nehezebb helyekre bemenni, ha van cucc. De mondom, nem próbáltam, mikor a Borderlands-ot vettem, jött szembe olcsón, jókat írtak róla... persze keyshop. A BL4-et is valami 19 dodóért vettem az alapot, igaz én az Arc-ért is ennyit fizettem annó

![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nekem ingyen volt az arc

De a gray zone-t nézegetem egy ideje.. Majd ha kipróbáltad, írsz róla ?
-
shotika
őstag
Na végre jó hírek

Mondjuk tegnap pl. belenéztem a borderlands 4-be is, egy sráccal nyomtunk kétórás runt, hát az se rossz...
Viszont szerintem rémesen gyerekes
A jó hír, hogy szépen fut+kellően nehéz, de cuccokat is dobál, sokféle érdekes és hatásos kütyü van, csak ilyen mangás-drogos
Szóval ma ARC lesz. Gray Zone-t is megvettem, hogy legyen "komolyabb" vonal is, de azt még nem próbáltam.Az Arc Raiders 1 dologban nagyon nagy, a feelingben. Usákon a coop is kicsit jobb mondjuk, de a dumák hatalmasok, viszont megvan a hangulata, mikor sehol senki, a kövi kör mondjuk bandázás+zene, aztán jön event, és ugyanott tök más élmény.
Ezt nemigen fogják überelni egyhamar.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A héten visszatértem pár órára (utoljára február elején indítottam el), és igen, a hangulat nagyon ott van. Majdnem 500 órát vertem bele 2 és fél hónap alatt és a játék még mindig nagyon jó, de őszintén szólva én is örülnék egy olyan frissítésnek, ami ad valami PVE jellegű megoldást, mert én (is) attól égtem ki, hogy nem tudok nyugodtan gamelni benne, ha olyan kedvem van. Értem, hogy van egyfajta rendszer, ami megpróbál nyugis lobbyba rakni, de ez nem garancia arra, hogy hátba lőjön valaki, ha olyan kedve van - ehhez viszont nekem már nincs türelmem.
Akár egy olyan módosító is lehetne, hogy random időközönként X ideig a játékban PVP van - és ilyenkor mindenki eldöntheti, hogy vállalja a kockázatot - vagy safe pontba el tud bújni, amíg lejár az idő. Vagy külön PVP map - bár ezt gondolom már többen írták.Meg tök jó lenne körbejárni Speranzát, találkozni ott haverokkal, más playerekkel. Lehetne saját kis külön lakrészed, ami fejleszthetsz stb
-
BandiHUN
veterán
Az a Gray Zone kb mihez hasonlít? Tarkov?
Még nem próbáltam, de ja, olyasmi, de nem olyan hardcore, van térkép, pve, ahogy olvastam+valamiféle sztori, ahogy emlékszem van, egy térképen tudsz egyre nehezebb helyekre bemenni, ha van cucc. De mondom, nem próbáltam, mikor a Borderlands-ot vettem, jött szembe olcsón, jókat írtak róla... persze keyshop. A BL4-et is valami 19 dodóért vettem az alapot, igaz én az Arc-ért is ennyit fizettem annó

![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
SoulReaver
veterán
Na végre jó hírek

Mondjuk tegnap pl. belenéztem a borderlands 4-be is, egy sráccal nyomtunk kétórás runt, hát az se rossz...
Viszont szerintem rémesen gyerekes
A jó hír, hogy szépen fut+kellően nehéz, de cuccokat is dobál, sokféle érdekes és hatásos kütyü van, csak ilyen mangás-drogos
Szóval ma ARC lesz. Gray Zone-t is megvettem, hogy legyen "komolyabb" vonal is, de azt még nem próbáltam.Az Arc Raiders 1 dologban nagyon nagy, a feelingben. Usákon a coop is kicsit jobb mondjuk, de a dumák hatalmasok, viszont megvan a hangulata, mikor sehol senki, a kövi kör mondjuk bandázás+zene, aztán jön event, és ugyanott tök más élmény.
Ezt nemigen fogják überelni egyhamar.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Az a Gray Zone kb mihez hasonlít? Tarkov?
-
Novver
senior tag
Küldtem jelölést.
Este leszek is, köszi

-
BandiHUN
veterán
Na végre jó hírek

Mondjuk tegnap pl. belenéztem a borderlands 4-be is, egy sráccal nyomtunk kétórás runt, hát az se rossz...
Viszont szerintem rémesen gyerekes
A jó hír, hogy szépen fut+kellően nehéz, de cuccokat is dobál, sokféle érdekes és hatásos kütyü van, csak ilyen mangás-drogos
Szóval ma ARC lesz. Gray Zone-t is megvettem, hogy legyen "komolyabb" vonal is, de azt még nem próbáltam.Az Arc Raiders 1 dologban nagyon nagy, a feelingben. Usákon a coop is kicsit jobb mondjuk, de a dumák hatalmasok, viszont megvan a hangulata, mikor sehol senki, a kövi kör mondjuk bandázás+zene, aztán jön event, és ugyanott tök más élmény.
Ezt nemigen fogják überelni egyhamar.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
darkrock
aktív tag
És egy másik hozzászólás:
And this is the PVE mode everyone's been waiting for
tehát magyarán dam pve ground lesz, bent lesz egyszerre a queen és a matriarch is
Szerintem ez két külön event vagy map kondició lesz : Safe Zone és Two Queens olyan event mint Pl. az EMS, Close Scrutiny vagy Harvester.
-
DiamondBack
senior tag
New mechanism for ArcRaiders China server
Az egyik hozzászólásból:
Dam Battleground: Safe Zone
Thanks to the raiders' continuous reconnaissance, communications in this area have been fully restored. Sani can monitor any illegal activity on the surface.
Defection mechanic.
Buttons: View / Confirm
Dam Battleground: The Two Queens
High-frequency radar has simultaneously detected two targets: the Queen and the Clan Mother (Matriarch). There is no way out, raiders; for Speranza...
The Queen and the Matriarch appear at the same time. Additional supply drops in the ground combat zone.És egy másik hozzászólás:
And this is the PVE mode everyone's been waiting for
tehát magyarán dam pve ground lesz, bent lesz egyszerre a queen és a matriarch is
-
wandor0930
senior tag
-
Novver
senior tag
-
darkrock
aktív tag
New mechanism for ArcRaiders China server
Az egyik hozzászólásból:
Dam Battleground: Safe Zone
Thanks to the raiders' continuous reconnaissance, communications in this area have been fully restored. Sani can monitor any illegal activity on the surface.
Defection mechanic.
Buttons: View / Confirm
Dam Battleground: The Two Queens
High-frequency radar has simultaneously detected two targets: the Queen and the Clan Mother (Matriarch). There is no way out, raiders; for Speranza...
The Queen and the Matriarch appear at the same time. Additional supply drops in the ground combat zone. -
wandor0930
senior tag
-
ujbayard
csendes tag
Valakinek valami?
Túl sok helyet foglalnak szóval, szóval hétfőn eladom őket ha nincs jelentkező addig.
Meg egy defib BP is van csak az lemaradt a képről.
Ha nem viszik a silencer meg stockot mi is atvennenk ladaba forsulas utanra ha te oda nem teszed. El ne add egyiket se, inkabb adok erte dupla lovet mint 5k
holnap vagyok ha vagy -
Eversmann
senior tag
Valakinek valami?
Túl sok helyet foglalnak szóval, szóval hétfőn eladom őket ha nincs jelentkező addig.
Meg egy defib BP is van csak az lemaradt a képről.
Uh, ha nem kell senkinek, én elvinnék egy Wolfpack blueprintet
Pont most kellene nekem a Rocketeerhez
-
darkrock
aktív tag
Valakinek valami?
Túl sok helyet foglalnak szóval, szóval hétfőn eladom őket ha nincs jelentkező addig.
Meg egy defib BP is van csak az lemaradt a képről.
A silencer meg a stock érdekelne.
-
wandor0930
senior tag
Valakinek valami?
Túl sok helyet foglalnak szóval, szóval hétfőn eladom őket ha nincs jelentkező addig.
Meg egy defib BP is van csak az lemaradt a képről.
-
Tense
támogató
Még mindig aktuális, hogy a Hullcracker bp-t küldi adja...
Itt van bejelölve, hogy tudod végigvinni, nulláról is megvan 2-3 óra alatt, de ha küldiztél már, egy része meglehet:
Fentről a zöld vonal mentén adja egymásután, a végénél mindkét ág kell az utolsó 2 küldihez!
Semmi anyag nem kell hozzá, easy, de van benne, amit 1 kör alatt kell, hogy meglegyen(ilyen menj el 3 helyre egymás után, aztán exitelj 2 cuccal, amit közben kapsz, ha nincs meg minden, akkor is újra kell elejétől, ha kijössz pl. csak 1 cuccal!), szerintem szánj rá időt, free loadouttal is lehet akár, csak ne kapjanak el spaceporton nyílt téren az arc-ok
De nem kell adrenaline, 20 perc alatt némi loottal is megvan az ilyen küldi is![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Köszönöm
-
ULPIUS
őstag
-
ACE-
addikt
Anvil BP esetleg valakinek?
-
darkrock
aktív tag
Teljesen ez lett amit mondasz, százan mennek minden nagy dögre, de lőni alig lövi a többség, viszont proxy chaten folyton hallok vitatkozást, hogy ki mennyit és mit használt el ehhez meg ahhoz a killhez de neki nem maradt loot.

Én is elkezdtem farmolni a tempest bp-hez, talán meg lesz ha az összes meglévő fegyveremet is beadom, én próbálom mindig elcsalni már spawn után rögötn ha rálátok messzire a nagy repkedő arc-okat ás ha ez összejön akkor egyedül elintézem valahol, így sokba fáj erőforrás szinten, cserébe hiénák meg pofázók nélkül. A bastion, bombardier stb az meg olyan, hogy eleve sok bennük a loot nem tudok mit csinálni ha jön más is, hiába én lőttem főleg, de legtöbbször deadlineal szoktam azokat kicsinálni pillanatok alatt. Vaporizer a macerásTudok adni egy Tempest BP-t
-
pendre54
addikt
Nem jobb csak más, eleve csak egy kék fegyó nem lila/rózsaszín.
Nagy vadra nem annyira jó, de shredder ellen nem rossz ha náladvan.
Pici kompakt mint egy pisztoly, könnyebb, gyorsabban futsz vele.
Viszont 3ason úgyahogy, de leginkább 4esen használható mert különben nagyon lassú sztem.Lényegében én is erre jutottam amit írtál, szóval én továbbra is inkább a Hullcrackert viszem magammal, ez az egy szem darab Rascal, meg porosodjon a raktáramba, oszt jóvan.
-
wandor0930
senior tag
Nem tudom, hogy mennyire éri meg szarakodni ezért a BP-ért, amikor amúgyis naponta lehet egy darabot vásárolni, 35 ezer fabatkáért. Azért naponta csak nem veszít el az ember 2-3 db Hullcrackert.

Ehhez kapcsolódóan, itt van ez az egy lövetű, új gránátvető a Rascal. A múltkor találtam egyet, felhúztam a négyes szintig, de most mennyivel jobb ez, mint a Hullcracker ? Egyforma lőszert használ mindkettő, a Rascalba csak egy darab fér, a másikba meg eleve őt darab van.
Ha mondjuk valami egyéb speckó gránátot használna, és ezzel olyan 8-10 %-al nagyobb sebzést okozna, mint a Hullcracker, akkor még meg is érteném, hogy érdemesebb lenne használni, mint a másikat, de így.Nem jobb csak más, eleve csak egy kék fegyó nem lila/rózsaszín.
Nagy vadra nem annyira jó, de shredder ellen nem rossz ha náladvan.
Pici kompakt mint egy pisztoly, könnyebb, gyorsabban futsz vele.
Viszont 3ason úgyahogy, de leginkább 4esen használható mert különben nagyon lassú sztem. -
BandiHUN
veterán
Nem tudom, hogy mennyire éri meg szarakodni ezért a BP-ért, amikor amúgyis naponta lehet egy darabot vásárolni, 35 ezer fabatkáért. Azért naponta csak nem veszít el az ember 2-3 db Hullcrackert.

Ehhez kapcsolódóan, itt van ez az egy lövetű, új gránátvető a Rascal. A múltkor találtam egyet, felhúztam a négyes szintig, de most mennyivel jobb ez, mint a Hullcracker ? Egyforma lőszert használ mindkettő, a Rascalba csak egy darab fér, a másikba meg eleve őt darab van.
Ha mondjuk valami egyéb speckó gránátot használna, és ezzel olyan 8-10 %-al nagyobb sebzést okozna, mint a Hullcracker, akkor még meg is érteném, hogy érdemesebb lenne használni, mint a másikat, de így.Persze, lehet veszegetni is, de gyártani egyszerűbb, és bármikor lehet+még küldizgetni se rossz, az is változatosság... de én pl. nem játszok minden nap, hogy megvegyem, de most ebben a körben az elején találtam ezt a leírást, így hamar meglett, szinte mást nem is használok, csak földikre viszek egy ferro vagy anvil 4-et. Seekert is viszek, légi kis vackokra életmentő a semmi közepén az is.
Shredderrel is lehet trükközni, nagy robbanógolyóval is, de minek, ha 4-es hullból pillanatok alatt megy rá 2-3 shot és fekszik.
Vacakol a fene. Végülis ezért kotorászik az ember, hogy "easy" legyen a harc, épp elég néha a patkány, vagy hogy be kell menni többször is egy jó spawnért vagy egy kártyát elsütni úgy, hogy ne legyen lootolt.
De ha épp rossz a spawn, még mindig bátran lehet irtani a környék faunáját, mások hálásak érte, fullosan csak azt lootolom ki, amire nem jön más, ha vannak, oda se megyek, hadd örüljenek.
Közben persze nézem, hátha valami küldit épp lehet csinálni.
Megvolt a betanulás nulláról 3x,most épp az "endgame" időszak megy, megvan a 4 gold fegyó is, legyártva is, minden reaktorból van vagy 6,turbine egyedül, ami még nem volt meg, de azt is egyedül 3. leszálláskor lehet pukkantanj hullcrackerrel is, ezt láttam konkrétan streamben is, vérprofinak nem kell lenni.
Sajna a matriarch-queen runok már nem jók, legtöbben közelmennek, szétlövik a lábakat, kipakolják, a végén már csak a mag ad reaktort, addigra már exitelnek a lábasok. Szerintem jobb volt, mikor végig kellett küzdeni, streamben is voltak 20-an is nézőkkel egyszerre kattintva a startra
Most meg csak helyezkedni kell, még lőni se feltétlen, csak gyorsabban kell odaérni, vagy leshotizni, aki gyorsabb
(én nem lőttem senkire, de kapni azt kaptam sokszor)
Megküzdöttem a reaktorokért, az biztos. De rá is jöttem, hogy kb. totál felesleges harcolni, ha loot is kell.
Mondjuk annyi, hogy ott szoktam maradni, ha bírom pajzs+kötszerrel, befejezni, de abból már semmi nem marad.
Turbine viszont lehetne elejétől. Kevés az idő, sok az üresjárat, míg újra leszáll és meg lehet sorozni. Mondjuk rombuszokból szedtem ki, ami kellett 2 db... de a parton fémkeresőzni azért poén.Rascal bp nem tudom, hol esik+mi kell gyártani, de szerintem a "szegény ember hulcrackere" kategória akarna lenni, hogy kisebb értéket bukjon az elején az ember, de sokszor "életmentő" az az egy shot is, ha rosszkor jön 2-3 arc. Fedezékből meg végülis egy ferroval is ki lehet lőni egy bastiont is... de ott is besegít. A lőszert meg lehet safetybe tenni, ha "olcsó" a fegyver maga.
-
pendre54
addikt
Még mindig aktuális, hogy a Hullcracker bp-t küldi adja...
Itt van bejelölve, hogy tudod végigvinni, nulláról is megvan 2-3 óra alatt, de ha küldiztél már, egy része meglehet:
Fentről a zöld vonal mentén adja egymásután, a végénél mindkét ág kell az utolsó 2 küldihez!
Semmi anyag nem kell hozzá, easy, de van benne, amit 1 kör alatt kell, hogy meglegyen(ilyen menj el 3 helyre egymás után, aztán exitelj 2 cuccal, amit közben kapsz, ha nincs meg minden, akkor is újra kell elejétől, ha kijössz pl. csak 1 cuccal!), szerintem szánj rá időt, free loadouttal is lehet akár, csak ne kapjanak el spaceporton nyílt téren az arc-ok
De nem kell adrenaline, 20 perc alatt némi loottal is megvan az ilyen küldi is![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nem tudom, hogy mennyire éri meg szarakodni ezért a BP-ért, amikor amúgyis naponta lehet egy darabot vásárolni, 35 ezer fabatkáért. Azért naponta csak nem veszít el az ember 2-3 db Hullcrackert.

Ehhez kapcsolódóan, itt van ez az egy lövetű, új gránátvető a Rascal. A múltkor találtam egyet, felhúztam a négyes szintig, de most mennyivel jobb ez, mint a Hullcracker ? Egyforma lőszert használ mindkettő, a Rascalba csak egy darab fér, a másikba meg eleve őt darab van.
Ha mondjuk valami egyéb speckó gránátot használna, és ezzel olyan 8-10 %-al nagyobb sebzést okozna, mint a Hullcracker, akkor még meg is érteném, hogy érdemesebb lenne használni, mint a másikat, de így. -
BandiHUN
veterán
3 órája tolom most is, most gyilkoltunk Matriarch-ot bár nem értem, semmit nem lehet lotolni belőle? Én értem oda elsőre, de sehol semmi, lehet bug? Vagy lemaradtam, valamiről?
Tud valaki adni Hullcrackert? Vagy Blueprintet? Nem tudok csak azzal dolgozni
Tudok adni Bettine, Bobcat, meg Tempest-et pár darabot
Még mindig aktuális, hogy a Hullcracker bp-t küldi adja...
Itt van bejelölve, hogy tudod végigvinni, nulláról is megvan 2-3 óra alatt, de ha küldiztél már, egy része meglehet:
Fentről a zöld vonal mentén adja egymásután, a végénél mindkét ág kell az utolsó 2 küldihez!
Semmi anyag nem kell hozzá, easy, de van benne, amit 1 kör alatt kell, hogy meglegyen(ilyen menj el 3 helyre egymás után, aztán exitelj 2 cuccal, amit közben kapsz, ha nincs meg minden, akkor is újra kell elejétől, ha kijössz pl. csak 1 cuccal!), szerintem szánj rá időt, free loadouttal is lehet akár, csak ne kapjanak el spaceporton nyílt téren az arc-ok
De nem kell adrenaline, 20 perc alatt némi loottal is megvan az ilyen küldi is![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Tense
támogató
3 órája tolom most is, most gyilkoltunk Matriarch-ot bár nem értem, semmit nem lehet lotolni belőle? Én értem oda elsőre, de sehol semmi, lehet bug? Vagy lemaradtam, valamiről?
Tud valaki adni Hullcrackert? Vagy Blueprintet? Nem tudok csak azzal dolgozni
Tudok adni Bettine, Bobcat, meg Tempest-et pár darabot
-
ujbayard
csendes tag
-
ujbayard
csendes tag
Arany hajo mindenkinek megvan aki akarta?
-
Tense
támogató
-
ujbayard
csendes tag
Jaja egész nyugis volt, tegnap toltam először nem szólóban, de Bandival ezt az egy esetet leszámítva nyugis volt és simán lootolhatók voltak a nagy dögök is.
Illetve délután mentünk triót ujbayardékkal, riven tides-on volt egy körünk ahol halomra öltük őket meg Damon matriarch alatt egy, de itt sem volt semmi gond.(2szer lőttek ránk de nem ezekben a körökben és szitukban)
És köszi a gémet mindkettőjüknek

Majd ma, a trials bandaba hamar meg tud lenni
-
wandor0930
senior tag
Mi most buriedeztünk Wandor kollégával, night+sima, szedegettük, igazából nem jött lootolni senki, igaz lőni se lőtték, csak nálam volt hullcracker+vittem wolfit is minden körben, hálálkodtak+shredder se maradt szárazon
Persze usákok.
Egy körben mondjuk lőtt rám egy csávó párat, ahogy lementünk az uccsó exithez, ahova kötéllel kell lemenni, de nem jött utánunk, pedig elbújtam az Anvillal, míg jött a metró, hátha... de nem volt gond. Ember volt, mutatta a végén, 25-öt sebzett, de nem volt a neve nagyon extrém, 4-en jöttünk ki, lehet ő is ott volt, csak átszaladt a túloldalra
köszi a gémet!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Jaja egész nyugis volt, tegnap toltam először nem szólóban, de Bandival ezt az egy esetet leszámítva nyugis volt és simán lootolhatók voltak a nagy dögök is.
Illetve délután mentünk triót ujbayardékkal, riven tides-on volt egy körünk ahol halomra öltük őket meg Damon matriarch alatt egy, de itt sem volt semmi gond.(2szer lőttek ránk de nem ezekben a körökben és szitukban)
És köszi a gémet mindkettőjüknek

-
BandiHUN
veterán
Teljesen ez lett amit mondasz, százan mennek minden nagy dögre, de lőni alig lövi a többség, viszont proxy chaten folyton hallok vitatkozást, hogy ki mennyit és mit használt el ehhez meg ahhoz a killhez de neki nem maradt loot.

Én is elkezdtem farmolni a tempest bp-hez, talán meg lesz ha az összes meglévő fegyveremet is beadom, én próbálom mindig elcsalni már spawn után rögötn ha rálátok messzire a nagy repkedő arc-okat ás ha ez összejön akkor egyedül elintézem valahol, így sokba fáj erőforrás szinten, cserébe hiénák meg pofázók nélkül. A bastion, bombardier stb az meg olyan, hogy eleve sok bennük a loot nem tudok mit csinálni ha jön más is, hiába én lőttem főleg, de legtöbbször deadlineal szoktam azokat kicsinálni pillanatok alatt. Vaporizer a macerásMi most buriedeztünk Wandor kollégával, night+sima, szedegettük, igazából nem jött lootolni senki, igaz lőni se lőtték, csak nálam volt hullcracker+vittem wolfit is minden körben, hálálkodtak+shredder se maradt szárazon
Persze usákok.
Egy körben mondjuk lőtt rám egy csávó párat, ahogy lementünk az uccsó exithez, ahova kötéllel kell lemenni, de nem jött utánunk, pedig elbújtam az Anvillal, míg jött a metró, hátha... de nem volt gond. Ember volt, mutatta a végén, 25-öt sebzett, de nem volt a neve nagyon extrém, 4-en jöttünk ki, lehet ő is ott volt, csak átszaladt a túloldalra
köszi a gémet!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
ULPIUS
őstag
Nem tudom, ki hogy van ezzel az expansion slotos dologgal, én egy kicsit (megint) kiégtem. 200K csak nagy Arc core-okból / slot...
250K-t vadásztam össze pár nap alatt, csak a nagy dögökre koncentrálva, Hullcrackerrel, a lehető leghatékonyabban de gyorsan elillant a lelkesedés. Riven Tides-on pl horda módra rohannak a playerek, de jó ha 1-2 ember / horda sebez is normálisan, a többi hiénáskodik. Ellövök egy Bastionra és a fight közben repkedő egyéb enemyre 20-25 launcher ammot , de mondjuk a fight végén 5 - 10 méterrel többet kell futnom a loothoz és így talán jut 3 Arc Alloy meg a gumicső amit bezúzhatok 16 gumiszarra. Hát a k***a a*****t. Egész egyszerűen nem éri meg, lélektelen grind lesz belőle és kiöli a core élményt, ami elvileg az lenne hogy minden raid egy saját sztori. Grind nélkül tényleg az.Teljesen ez lett amit mondasz, százan mennek minden nagy dögre, de lőni alig lövi a többség, viszont proxy chaten folyton hallok vitatkozást, hogy ki mennyit és mit használt el ehhez meg ahhoz a killhez de neki nem maradt loot.

Én is elkezdtem farmolni a tempest bp-hez, talán meg lesz ha az összes meglévő fegyveremet is beadom, én próbálom mindig elcsalni már spawn után rögötn ha rálátok messzire a nagy repkedő arc-okat ás ha ez összejön akkor egyedül elintézem valahol, így sokba fáj erőforrás szinten, cserébe hiénák meg pofázók nélkül. A bastion, bombardier stb az meg olyan, hogy eleve sok bennük a loot nem tudok mit csinálni ha jön más is, hiába én lőttem főleg, de legtöbbször deadlineal szoktam azokat kicsinálni pillanatok alatt. Vaporizer a macerás -
BandiHUN
veterán
Tegnap spaceporton én is fogtam ki üres kört, 7 rocketeer drivert találtam, igaz különösebben mást nem, de nem is mentem hc helyre... 90% eddig itt lőttek le a 2 érkezős helyen loot közben. Sniper is szinte mindig van a tornyokban. De amúgy volt, hogy kör közepén felmentem az ikertoronyba, és senki nem járt még fent. Burieden jobban szokott forgalom lenni, ott lehet jót lootolni+gyilkolni kis helyen,van fedezék.
Bezzeg mikor nyílt téren a semmiből megtalál 3 arc, na az szuper. Rocketeer az szevasz is, hullcrackerrel se lehet elintézni a semmi közepén
Érdekes a vaporizert már sikerült.
De amúgy minden event jó. Hurrikán a kedvenc+mikor nem event van még, de mindjárt jön a night, és előtte már szuper naplemente van![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
ACE-
addikt
Nem tudom, ki hogy van ezzel az expansion slotos dologgal, én egy kicsit (megint) kiégtem. 200K csak nagy Arc core-okból / slot...
250K-t vadásztam össze pár nap alatt, csak a nagy dögökre koncentrálva, Hullcrackerrel, a lehető leghatékonyabban de gyorsan elillant a lelkesedés. Riven Tides-on pl horda módra rohannak a playerek, de jó ha 1-2 ember / horda sebez is normálisan, a többi hiénáskodik. Ellövök egy Bastionra és a fight közben repkedő egyéb enemyre 20-25 launcher ammot , de mondjuk a fight végén 5 - 10 méterrel többet kell futnom a loothoz és így talán jut 3 Arc Alloy meg a gumicső amit bezúzhatok 16 gumiszarra. Hát a k***a a*****t. Egész egyszerűen nem éri meg, lélektelen grind lesz belőle és kiöli a core élményt, ami elvileg az lenne hogy minden raid egy saját sztori. Grind nélkül tényleg az.Én is azt vettem észre hogy ki kell fogni azokat a pályákat, amire alig mennek, pl. én azt vettem ésre a Husk graweyard eventre nem megy szinte senki. Volt olyan hogy 20 percre rakott be, és egy lövést nem hallottam a pályán...
-
Thrawn
félisten
Nem tudom, ki hogy van ezzel az expansion slotos dologgal, én egy kicsit (megint) kiégtem. 200K csak nagy Arc core-okból / slot...
250K-t vadásztam össze pár nap alatt, csak a nagy dögökre koncentrálva, Hullcrackerrel, a lehető leghatékonyabban de gyorsan elillant a lelkesedés. Riven Tides-on pl horda módra rohannak a playerek, de jó ha 1-2 ember / horda sebez is normálisan, a többi hiénáskodik. Ellövök egy Bastionra és a fight közben repkedő egyéb enemyre 20-25 launcher ammot , de mondjuk a fight végén 5 - 10 méterrel többet kell futnom a loothoz és így talán jut 3 Arc Alloy meg a gumicső amit bezúzhatok 16 gumiszarra. Hát a k***a a*****t. Egész egyszerűen nem éri meg, lélektelen grind lesz belőle és kiöli a core élményt, ami elvileg az lenne hogy minden raid egy saját sztori. Grind nélkül tényleg az.Én nem is erőltetem, megvárom mennyire csökkentik le az árakat. Mondjuk ma Buried night raid alatt egyedül le-Anvileztem egy Bastiont, nem jött segíteni senki de így legalább lett 9 coreom belőle
-
pandras83
őstag
Nem tudom, ki hogy van ezzel az expansion slotos dologgal, én egy kicsit (megint) kiégtem. 200K csak nagy Arc core-okból / slot...
250K-t vadásztam össze pár nap alatt, csak a nagy dögökre koncentrálva, Hullcrackerrel, a lehető leghatékonyabban de gyorsan elillant a lelkesedés. Riven Tides-on pl horda módra rohannak a playerek, de jó ha 1-2 ember / horda sebez is normálisan, a többi hiénáskodik. Ellövök egy Bastionra és a fight közben repkedő egyéb enemyre 20-25 launcher ammot , de mondjuk a fight végén 5 - 10 méterrel többet kell futnom a loothoz és így talán jut 3 Arc Alloy meg a gumicső amit bezúzhatok 16 gumiszarra. Hát a k***a a*****t. Egész egyszerűen nem éri meg, lélektelen grind lesz belőle és kiöli a core élményt, ami elvileg az lenne hogy minden raid egy saját sztori. Grind nélkül tényleg az. -
xundyingx
tag
Szerintem konkrétum nem hangzott el, mindössze a nagy átalakításban ezt is megemlítették, hogy a jövőben át lesz variálva a wipe, mert a játékosok 8%-a élt vele mindösszesen.
(Bár ekkor még 12M volt a tábor amiből számoltak, azóta már 16M eladott példánynál tart)A 04/17-i update-ben írták ezt:
"Finishing the third Expedition will unlock the entire Patchwork outfit, and the fourth Expedition will introduce the first step of a brand new one. Looking ahead, we will continue gathering data and feedback to make adjustments and improvements to future expeditions. We hear you on rewards, and we are committed to making them more meaningful and reflective of what players actually achieve. We also understand that losing full progression is a concern for many, and we will be iterating on what gets reset and what carries over into future expeditions."
Ugye ebből az utolsó mondat már meg is valósult, mert van 5 férőhelyes Vault stash.Köszi szépen a terjedelmes választ! Ez az update rész nekem teljesen elmaradt pedig nagyjából nyomon követem a játékot. Az, hogy végre átvihetsz magaddal pár dolgot már egy igazán jó lépés volt!
-
wandor0930
senior tag
-
ujbayard
csendes tag
Akkor ha túl vagy már az expeditionnek ezen a részén örömmel fogadnám

ujbayard
vegyél fel te is
wandor#9618Illetve akinek van rascal akár kész akár tervrajz azt is szívesen vinném, tőlem egy rat_hunter nevű kedves egyén elvitte :D
Koszonom, nemsokara lepunk fel ugyis, csinalunk par kort
-
wandor0930
senior tag
Küldtem friendet, de 10-kor már nem volt senki... mentem küldiket párat csinálni, spaceport control tower még keyem se volt, 4 bp, föld alatt félig-meddig lootolva, csomó advanced mechanical component+minden fegyógyártó cucc, 1 szürke ládában 2 bp egymás mellett, csak lementem küldit csinálni, a launch tower körül van jópár lejárat... blue gate házakból is kihoztam 2 bp-t hurrikánban, ha már oda spawnolt...
Fegyó kieg 3-asok voltak jórészt, az úgyis hiányzott, alig volt kiegem. Ez jó kis nap volt.jaja olyankor már nem nagyon szoktam lenni, de ha te akkor vagy akkor felnézek este 10után majd.
-
BandiHUN
veterán
Akkor ha túl vagy már az expeditionnek ezen a részén örömmel fogadnám

ujbayard
vegyél fel te is
wandor#9618Illetve akinek van rascal akár kész akár tervrajz azt is szívesen vinném, tőlem egy rat_hunter nevű kedves egyén elvitte :D
Küldtem friendet, de 10-kor már nem volt senki... mentem küldiket párat csinálni, spaceport control tower még keyem se volt, 4 bp, föld alatt félig-meddig lootolva, csomó advanced mechanical component+minden fegyógyártó cucc, 1 szürke ládában 2 bp egymás mellett, csak lementem küldit csinálni, a launch tower körül van jópár lejárat... blue gate házakból is kihoztam 2 bp-t hurrikánban, ha már oda spawnolt...
Fegyó kieg 3-asok voltak jórészt, az úgyis hiányzott, alig volt kiegem. Ez jó kis nap volt. -
wandor0930
senior tag
Mi az a rascal? Az új gránátvető? Az is van 2 kész... bp-m is van pár db, én nem reseteltem, nem is igen fogok már, van egy olyan érzésem, hogy ebbe a játékba már nem hoznak semmi komolyabbat, pláne nem olyat, amiért megérné wipeolni... látva a nerfeket, a lecsökkent bp találatot már ebben a wipe-ben is, stb... 300 óra benne, de ez így karcsú. Stella nem jó map, mert full lutri, hogy esel be, ritka a jó spawn, és korlátozott, mi eshet, az új map jó, de inkább fun, mint igazi gyűjtögetés, nekem ott még nem esett, csak új bp...
Egy buried run 100x "hasznosabb" pl. bp szempontból, és minden van, arc-ból is.
Blue gate lakóházas részt is lenerfelték, pedig körbementem párszor, de végeztem is, mire más jött, talán okkal nem jönnek, 3 runból nem hoztam ki se bp-t, se rózsaszínt...Sárga hajó, korall nyaklánc, roots(7db van) még mindig megvan!
Igen az az új egylövetű gránátvető.
Nekem 1 wipeom volt eddig, szerintem mégegyet tervezek aztán meglátjuk.
Nálam is leült már kicsit a dolog, de most újra nulláról megint elkezdtem élvezni
Ma valami eszméletlen BP hullás van nem is értem mi történik.
Ezek csak a fölösek, ezeken kívül egy 6-7et kb meg is tanultam.
Főként Stella illetve Dam elektromos.
-
BandiHUN
veterán
Akkor ha túl vagy már az expeditionnek ezen a részén örömmel fogadnám

ujbayard
vegyél fel te is
wandor#9618Illetve akinek van rascal akár kész akár tervrajz azt is szívesen vinném, tőlem egy rat_hunter nevű kedves egyén elvitte :D
Mi az a rascal? Az új gránátvető? Az is van 2 kész... bp-m is van pár db, én nem reseteltem, nem is igen fogok már, van egy olyan érzésem, hogy ebbe a játékba már nem hoznak semmi komolyabbat, pláne nem olyat, amiért megérné wipeolni... látva a nerfeket, a lecsökkent bp találatot már ebben a wipe-ben is, stb... 300 óra benne, de ez így karcsú. Stella nem jó map, mert full lutri, hogy esel be, ritka a jó spawn, és korlátozott, mi eshet, az új map jó, de inkább fun, mint igazi gyűjtögetés, nekem ott még nem esett, csak új bp...
Egy buried run 100x "hasznosabb" pl. bp szempontból, és minden van, arc-ból is.
Blue gate lakóházas részt is lenerfelték, pedig körbementem párszor, de végeztem is, mire más jött, talán okkal nem jönnek, 3 runból nem hoztam ki se bp-t, se rózsaszínt...Sárga hajó, korall nyaklánc, roots(7db van) még mindig megvan!
-
wandor0930
senior tag
-
Grillo
őstag
-
BandiHUN
veterán
Ezt keresném mert az istenért nem adja:
Ezek pedig vihetők:
Ebből pont van 3 db.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
ujbayard
csendes tag
Ezt keresném mert az istenért nem adja:
Ezek pedig vihetők:
Seeker engem is erdekel ha van valakinek. Cserebe jelolje mit szeretne
-
wandor0930
senior tag
vegyél fel:
wandor#9618Ezt keresném mert az istenért nem adja:
Ezek pedig vihetők:
-
wandor0930
senior tag
-
Grillo
őstag
Seeker vagy vita spray BP nem kell valakinek?
Seekert én elfogadnám. Wipe előtt korán meglett, és azért azzal sok szituáció egyszerűbben megoldható.
-
wandor0930
senior tag
Seeker vagy vita spray BP nem kell valakinek?
-
ujbayard
csendes tag
Szerintem konkrétum nem hangzott el, mindössze a nagy átalakításban ezt is megemlítették, hogy a jövőben át lesz variálva a wipe, mert a játékosok 8%-a élt vele mindösszesen.
(Bár ekkor még 12M volt a tábor amiből számoltak, azóta már 16M eladott példánynál tart)A 04/17-i update-ben írták ezt:
"Finishing the third Expedition will unlock the entire Patchwork outfit, and the fourth Expedition will introduce the first step of a brand new one. Looking ahead, we will continue gathering data and feedback to make adjustments and improvements to future expeditions. We hear you on rewards, and we are committed to making them more meaningful and reflective of what players actually achieve. We also understand that losing full progression is a concern for many, and we will be iterating on what gets reset and what carries over into future expeditions."
Ugye ebből az utolsó mondat már meg is valósult, mert van 5 férőhelyes Vault stash.Meg, de itt nem.irjak 15 ot, sztem.ez mwnni fog darabig, plane higy a skilleket atrendezik, pletyi szerint uj skillag is lesz, magyaran megeri a wipe. Legalabbis egyelore ugytunik. A bonuszokkal.hamar jutsz elobbre
-
Frod
addikt
Szerintem konkrétum nem hangzott el, mindössze a nagy átalakításban ezt is megemlítették, hogy a jövőben át lesz variálva a wipe, mert a játékosok 8%-a élt vele mindösszesen.
(Bár ekkor még 12M volt a tábor amiből számoltak, azóta már 16M eladott példánynál tart)A 04/17-i update-ben írták ezt:
"Finishing the third Expedition will unlock the entire Patchwork outfit, and the fourth Expedition will introduce the first step of a brand new one. Looking ahead, we will continue gathering data and feedback to make adjustments and improvements to future expeditions. We hear you on rewards, and we are committed to making them more meaningful and reflective of what players actually achieve. We also understand that losing full progression is a concern for many, and we will be iterating on what gets reset and what carries over into future expeditions."
Ugye ebből az utolsó mondat már meg is valósult, mert van 5 férőhelyes Vault stash. -
ujbayard
csendes tag
-
ujbayard
csendes tag
Nna, kész ez a "marhaság" + a pass is... megjavult Buried, sikerült 2 helyett 3 coral-t szerezni, santa maria houses(ha jól emlékszem), itt simán az egyik asztalon volt, library fent hátul zöld szekrények(itt spawnoltam), és a hospital 2. emelete, ez is meglepően lootolatlan volt, kék fiók. Nem tudom, mi lehetett tegnap, de most simán adta a tippelt helyeken, inkább az volt érdekes, hogy jó spawnt kapjak, még a hospitalban egy mk3. defibes tatyót is találtam, azt odaadtam egy srácnak, akinek ferroja volt, és mondta, egy light gun parts, a legjobb, amit talált, volt örömködés, no azért egy 3-as shoti tár bp-t azért még bezsákoltam magamnak is a hospitalban
Előtte silencer 3 esett, az se volt még plusz torrente, na abból már felesleges is van 2
Heavy gun parts bp, az új hátirakéta, és fehér zászló bp, amim van érdekesebb...Szóval nem kell kínlódni hétvégén, és van ugye 7 db roots-om, akinek kell, egy arany hajó(ez ugye nagyot dob a passon, ha kijön vele valaki, így lett meg az uccsó 3 cuccom, gondolom ez ha beviszem is másnak, és kiviszi, működhet, ha valakinek sok lenne vissza), és egy coral van.
Spaceport viszont gáz, 1z sniperrel lövöldöztek, meglógtam, de minden lootolt volt, arrival, stb, de volt trench tower keyem, azt elsütöttem(négy Anvil 2 egy szobában, északi towert nyitottam, itt sose voltam még), bp nem volt.
Másodikban viszont simán leshotiztak arrival-ban, 99% csaló, mert már nézelődtem vagy 5 perce(persze semmi nagyobb nem maradtl, mikor előkerült a csávó, és már lőtt is, semmi hang nem volt, hogy jön, nem látszottam ajtóból, simán tudta, hol keressen, név-szám generáltnak tűnő név, privát profil... azé' reportoltam.Szopjon lovat.
Ja, pve mi... 2 körből 2 pvp. Bezzeg Burieden heppi.
Belefér, úgyis teli a stash, 400k-t dobtam össze 2 nap alatt funból is. Turbine-k is Damon estek, Spaceporton csupa törött kacat volt a rombuszokban.Leszel ma este?
-
Orbiteric
aktív tag
keresek compensator 3, snaphook, medium-heavy gun parts , stable stock 3, angled grip 2 bp-t. akinek van kérem jelezze privát üzenetbe.
-
xundyingx
tag
Valaki nagyvonalakban le tudná írni, hogy mi lesz az expedíció(k) jövője? Annyi megvan, hogy ennél a bónusz 15 skill pontnál megáll a téma na de aztán miért fog továbbra is "megérni" wipe-olni?
-
ujbayard
csendes tag
-
BandiHUN
veterán
Nna, kész ez a "marhaság" + a pass is... megjavult Buried, sikerült 2 helyett 3 coral-t szerezni, santa maria houses(ha jól emlékszem), itt simán az egyik asztalon volt, library fent hátul zöld szekrények(itt spawnoltam), és a hospital 2. emelete, ez is meglepően lootolatlan volt, kék fiók. Nem tudom, mi lehetett tegnap, de most simán adta a tippelt helyeken, inkább az volt érdekes, hogy jó spawnt kapjak, még a hospitalban egy mk3. defibes tatyót is találtam, azt odaadtam egy srácnak, akinek ferroja volt, és mondta, egy light gun parts, a legjobb, amit talált, volt örömködés, no azért egy 3-as shoti tár bp-t azért még bezsákoltam magamnak is a hospitalban
Előtte silencer 3 esett, az se volt még plusz torrente, na abból már felesleges is van 2
Heavy gun parts bp, az új hátirakéta, és fehér zászló bp, amim van érdekesebb...Szóval nem kell kínlódni hétvégén, és van ugye 7 db roots-om, akinek kell, egy arany hajó(ez ugye nagyot dob a passon, ha kijön vele valaki, így lett meg az uccsó 3 cuccom, gondolom ez ha beviszem is másnak, és kiviszi, működhet, ha valakinek sok lenne vissza), és egy coral van.
Spaceport viszont gáz, 1z sniperrel lövöldöztek, meglógtam, de minden lootolt volt, arrival, stb, de volt trench tower keyem, azt elsütöttem(négy Anvil 2 egy szobában, északi towert nyitottam, itt sose voltam még), bp nem volt.
Másodikban viszont simán leshotiztak arrival-ban, 99% csaló, mert már nézelődtem vagy 5 perce(persze semmi nagyobb nem maradtl, mikor előkerült a csávó, és már lőtt is, semmi hang nem volt, hogy jön, nem látszottam ajtóból, simán tudta, hol keressen, név-szám generáltnak tűnő név, privát profil... azé' reportoltam.Szopjon lovat.
Ja, pve mi... 2 körből 2 pvp. Bezzeg Burieden heppi.
Belefér, úgyis teli a stash, 400k-t dobtam össze 2 nap alatt funból is. Turbine-k is Damon estek, Spaceporton csupa törött kacat volt a rombuszokban. -
ULPIUS
őstag
Ez nem bug. Ha az utolsó másodpercben lehívod az utolsó liftet akkor még annyival meghosszabodik a kör amíg az felér + a 2perc amit automatikusan vár a lift, csak utána megy le magától, ha senki sem nyomja le a kart.
-
Novver
senior tag
Az utolsó orbital strike becsapódása után azért maradtatok még, mert a legutolsó liftet valaki még behívta, ilyenkor még ha jól rémlik 2 percig megy a kör, és extractolhatsz.
Ez hatchnél nem működik. -
kiezTe90
senior tag
Nem tudom, cheat-e, de tegnap voltam úgy Burieden, hogy minden loot hiányzott mindenhonnan, vihar event volt, konkrétan sehol sem volt semmi jel, hogy valami interakció lehetne, ARC-ok voltak, azokat ki lehetett lootolni, nem volt senki a mapon, csak én
Bombardiert, leapert bedaráltam, kilootoltam, kijöttem. Sehol senki. Nem tudom, ez miféle kör lehetett, reportoltam. Üresek voltak a helyek, szekrényeken nem volt ajtó, nem volt fiók, stb.De eszembe jut, hogy csináltak tesztet arra, hogy a hacker látja falon át, mid van(érték), ez volt a redditen.
Jó kérdés, lootot látni, esetleg tarkovosan magadhoz szippantani lehet-e, kérdés, hogy a loot fix kezdéskor-e, a gép letölti-e a loot poolt vagy interakciókor dobja ki, mit talál az ember. Tarkovnál pl. pályabetöltéskor írta, hogy generating loot, vagyis ott ahogy bementél, fix lista volt, mihogymerre lesz, ezt használták ki.De azért csoportokban látni hihetetlen stasheket millió bp-vel...

Az is lehet, hogy nincs is "sz@r" kör, csak van pve hack loothoz, azért van mindenhol csak szemét.
2 napja ugyanígy jártam, nem akartam rákérdezni mert azthittem megbolondultam. De örülök, hogy nem
Nekem is csak ARC-ok voltak, de olyan volt mintha nem lett volna loot, de semmi -
ujbayard
csendes tag
Nem tudom, cheat-e, de tegnap voltam úgy Burieden, hogy minden loot hiányzott mindenhonnan, vihar event volt, konkrétan sehol sem volt semmi jel, hogy valami interakció lehetne, ARC-ok voltak, azokat ki lehetett lootolni, nem volt senki a mapon, csak én
Bombardiert, leapert bedaráltam, kilootoltam, kijöttem. Sehol senki. Nem tudom, ez miféle kör lehetett, reportoltam. Üresek voltak a helyek, szekrényeken nem volt ajtó, nem volt fiók, stb.De eszembe jut, hogy csináltak tesztet arra, hogy a hacker látja falon át, mid van(érték), ez volt a redditen.
Jó kérdés, lootot látni, esetleg tarkovosan magadhoz szippantani lehet-e, kérdés, hogy a loot fix kezdéskor-e, a gép letölti-e a loot poolt vagy interakciókor dobja ki, mit talál az ember. Tarkovnál pl. pályabetöltéskor írta, hogy generating loot, vagyis ott ahogy bementél, fix lista volt, mihogymerre lesz, ezt használták ki.De azért csoportokban látni hihetetlen stasheket millió bp-vel...

Az is lehet, hogy nincs is "sz@r" kör, csak van pve hack loothoz, azért van mindenhol csak szemét.
Egyszer a bomba utan is maradtunk ha meg remlik vagy percekig. Van azert bug a jatekban, mint amikor kidob es mindent elbuksz, nem tudsz visszalepni se. Neha rohejes, annyira gagyi dolog tortenik
-
Frod
addikt
A + stash marad expedtition után is ha megveszem az új vendor -tól azt lehet tudni ?
Ha nem mész Expedition-re, akkor megmarad.
Ha részt veszel rajta, akkor ez is nullázódik a szokásos többi dolog mellett. -
ImpersonatoR
addikt
A + stash marad expedtition után is ha megveszem az új vendor -tól azt lehet tudni ?
-
BandiHUN
veterán
Ez nem cheater volt és én még itt Arc-ban egyszer sem találkoztam még csak gyanús helyzettel sem, pedig cod-os, BF-es múltamból elég könnyen felismerem a hackereket. A stitcher kezdetek óta op közelre, főleg ha egy magatehetetlen célpontot (ez én voltam jelen esetben) lősz, simán ledarál ennyi idő alatt, továbbá kezdetek óta probléma a medium és heavy shield gyengesége, sztem heavy shieldet a kutya sem használ mert többet lassít mint amennyivel többet ér sebzés ellen.
Nem tudom, cheat-e, de tegnap voltam úgy Burieden, hogy minden loot hiányzott mindenhonnan, vihar event volt, konkrétan sehol sem volt semmi jel, hogy valami interakció lehetne, ARC-ok voltak, azokat ki lehetett lootolni, nem volt senki a mapon, csak én
Bombardiert, leapert bedaráltam, kilootoltam, kijöttem. Sehol senki. Nem tudom, ez miféle kör lehetett, reportoltam. Üresek voltak a helyek, szekrényeken nem volt ajtó, nem volt fiók, stb.De eszembe jut, hogy csináltak tesztet arra, hogy a hacker látja falon át, mid van(érték), ez volt a redditen.
Jó kérdés, lootot látni, esetleg tarkovosan magadhoz szippantani lehet-e, kérdés, hogy a loot fix kezdéskor-e, a gép letölti-e a loot poolt vagy interakciókor dobja ki, mit talál az ember. Tarkovnál pl. pályabetöltéskor írta, hogy generating loot, vagyis ott ahogy bementél, fix lista volt, mihogymerre lesz, ezt használták ki.De azért csoportokban látni hihetetlen stasheket millió bp-vel...

Az is lehet, hogy nincs is "sz@r" kör, csak van pve hack loothoz, azért van mindenhol csak szemét.
-
ULPIUS
őstag
Rosszul értelmezed, igenis számít ha kiütsz valakit. Ami változik az az, hogy számít ki lőtt először. Aki PvE-t játszik most már büntetlenül visszalőhet, megvédheti magát, nem fog PvP-be kerülni mert másik raidert sebzett. A kúszós augmentre ugyanez érvényes, ha random találsz egy kúszó raidert nem ölheted meg büntetlenül.
ULPIUS: sajnos rengeteg videó van különböző cheatekről (ESP, aimbot, stb) köztük olyan is amit ma töltöttek fel. Amíg ezekkel nem tudnak kezdeni valamit az ilyen esetek elő fognak fordulni. Egy alap Stichernek nem lenne szabad medium pajzsot ledarálni, hacsak nem minden lövés fejre megy ugye...
Ez nem cheater volt és én még itt Arc-ban egyszer sem találkoztam még csak gyanús helyzettel sem, pedig cod-os, BF-es múltamból elég könnyen felismerem a hackereket. A stitcher kezdetek óta op közelre, főleg ha egy magatehetetlen célpontot (ez én voltam jelen esetben) lősz, simán ledarál ennyi idő alatt, továbbá kezdetek óta probléma a medium és heavy shield gyengesége, sztem heavy shieldet a kutya sem használ mert többet lassít mint amennyivel többet ér sebzés ellen.
-
ujbayard
csendes tag
Rosszul értelmezed, igenis számít ha kiütsz valakit. Ami változik az az, hogy számít ki lőtt először. Aki PvE-t játszik most már büntetlenül visszalőhet, megvédheti magát, nem fog PvP-be kerülni mert másik raidert sebzett. A kúszós augmentre ugyanez érvényes, ha random találsz egy kúszó raidert nem ölheted meg büntetlenül.
ULPIUS: sajnos rengeteg videó van különböző cheatekről (ESP, aimbot, stb) köztük olyan is amit ma töltöttek fel. Amíg ezekkel nem tudnak kezdeni valamit az ilyen esetek elő fognak fordulni. Egy alap Stichernek nem lenne szabad medium pajzsot ledarálni, hacsak nem minden lövés fejre megy ugye...
Ezt sem irja a buntetlen visszalovesre ertve. Azt irja, hogy nem azonos megiteles ala esik, nem ugyan ugy szamit. Legalabbis amit en olvasok angol szoveg. Azaz nem azt irja nem szamit, hanem gondolom kevesbe noveli az erteket annak amit nem tudunk pontosan. Minden raider interakcio szamit. Bocsanat, csak azert irom, mert ivy lehet lesz esely arra, hogy pont meg pvesebb rendszer legyen, mivel en vissza sem lovok, lehet joparan vagyunk igy, meg jobban elkulonulhetnek a fokozatok.
-
Thrawn
félisten
Rosszul értelmezed, igenis számít ha kiütsz valakit. Ami változik az az, hogy számít ki lőtt először. Aki PvE-t játszik most már büntetlenül visszalőhet, megvédheti magát, nem fog PvP-be kerülni mert másik raidert sebzett. A kúszós augmentre ugyanez érvényes, ha random találsz egy kúszó raidert nem ölheted meg büntetlenül.
ULPIUS: sajnos rengeteg videó van különböző cheatekről (ESP, aimbot, stb) köztük olyan is amit ma töltöttek fel. Amíg ezekkel nem tudnak kezdeni valamit az ilyen esetek elő fognak fordulni. Egy alap Stichernek nem lenne szabad medium pajzsot ledarálni, hacsak nem minden lövés fejre megy ugye...
-
ULPIUS
őstag
Fasza
Nagyon hosszú idő után (legalább egy hónap, visszanéztem kb 50 sikeres raid úgy, hogy nem minden nap játszom és ha igen akkor is kb 2-3 kör már csak) tegnap be is keveredett rögtön két patkány egy-egy meccsbe. Mindkettő loot képernyő közben támadt rám, az első úgy jött, hogy kifektettem egy bastiont deadline-al de láttam, hogy valaki más is lőtte valami kis kaliberrel a hotelből, aztán elkezdtem lootolni, gondoltam majd lejön ő is ha akar, de a kövi pilanat már az volt, hogy azonnal szitává lőtte a fullos medium pajzsomat lvl1 stitcherrel, ki se tudtam lépni a lootból annyi idő alatt, majd kiütött.
A másik egy szekrényes szobában támadt, arra tudtam reagálni mert nyilván free kites volt light shielddel, valami lassabb fegyvere volt (ferro lvl1 gondolom) és egyszerre downoltuk egymást de hatalmas gyökér volt, hogy előnyből indulva még szekrény turkálás közben sem tudott megölni
persze rögtön nyomta a surrendert ezután, mirofon semmi. Aztán én is akkora gyökér voltam, hogy hiába volt survivor táskám és hatch key-em 2-3 perc kúszás után már nem figyeltem, nem álltam meg időben és elfogyott az hp-m
Egyébként erre is kéne valami megoldás, hogy lootolás közben nem látszik egyértelműen a sebződés vagy lagalább kidobna a lootból ha elkezdenek lőni. Kéne valami veszélyjelző mint egy single player gameben vagy nem tudom ami akkor jelenik meg ha lootolás közben rádlőnek, rádcéloznak. Sokszor akkora a zaj, hogy erre nem lehet felkészülni, illetve friendly lobbykban megszokott, hogy körülötted valakik még lövik az Arc-okat, közben egy-két raider már lootol, és így nem lehet kihallani egyszerűen és időben reagálni ha jön egy patkány. A szekrényes szobában azért is tudtam visszalőni és downolni, mert csend volt és nem volt más a környéken. -
ujbayard
csendes tag
En azt lattam, hogy a kiutott raider kilootolasa nem befokyasolja, nem az, hogy te utod ki, az sztem hatassal van. Raider interakcio
-
BandiHUN
veterán
Nem is tudom, de úgy értelmeztem, hogy nem számít, ha valakit kiütsz, ha nem te lőtted le?

Jól megássa a sírját a kúszós augmentnek, ha bárki legyalázhat büntetlenül...


-
Thrawn
félisten
-
sixpak
nagyúr
-
pandras83
őstag
-
wandor0930
senior tag
Nézd a jó oldalát, csak pluszosan jöhetsz ki, mert van egy secure slotod

Extra hard fokozat
Kinézetem volt már nekem is más, de csak ruha szín, megvolt minden. Meg van, amikor bizonyos dolgok után a karakter karót nyelt testhez szorított kinézettel mozog, de az javulni szokott egy fegyver elővesz-eltesz-re.Na hosszú ideje először ma legyilkoltak.
Első köröm Dam Hurricane, ládákat keresek, bentvagyok kb 2 perce.Épp állok neki egyet kinyitni mikor megjelenet valaki és a kalapácsával jelezte hogy arra igényt tartana.
Nemszoktam kötözködni, indultam inkább a kövi felé, elsprinteltem a staminámat toltam egy adrenalint is szóval egy ~400m-t tuti sprinteltem, megálltam és pár másodpercre rá ottvolt a csávó és leütött a kalapáccsal(pajzsom nem volt fent).
Ha ilyen gyorsan utolért akkor abba a ládába aminél kezdte valószínűleg bele sem nézett hanem kapásból futott utánam.
Egy szót nemszólt végig.
Az ilyeneket nemtudom hovatenni, hacsak eleve nem azzal a szándékkal jön be hogy ő játékosokra vadászik, de annak is értelmetlen mert ez lett volna az első ládám szóval loot még nem volt nálam csak amivel bementem. -
BandiHUN
veterán
Nézd a jó oldalát, csak pluszosan jöhetsz ki, mert van egy secure slotod

Extra hard fokozat
Kinézetem volt már nekem is más, de csak ruha szín, megvolt minden. Meg van, amikor bizonyos dolgok után a karakter karót nyelt testhez szorított kinézettel mozog, de az javulni szokott egy fegyver elővesz-eltesz-re. -
Tense
támogató
Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel? bementem normál készlettel amivel szoktam, és mikor bent vagyok semmi, és még a karakter is más


-
BandiHUN
veterán
oki, keresgélek még, de ha nagyon nem adná lehet írok
Persze, oda tudom adni, 7db gyökér van...

Este csak 3 rombuszt nyitottam, egyben volt is turbine, csak 2 kört mentem... viszont apartmenteken végigmentem, se bp, se nyaklánc, buried lesz ez, van jópár kulcsom is, még 2 nyaklánc kell, de az elsőt simán megtaláltam 1 körben... Damon is láttam tippet, hol 1 fix,streamben.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Az új fegyóból is esett 2 db lvl2-es, Dam control center vagy mi az új lemenős hely, na ott a kulcsos szobában, volt keyem. -
pandras83
őstag
Jól érted, attól tartok. Illetve élek a gyanúval, hogy a Expedition Vault access -ek, vagyis az 5 hely, amiben átvihetők a cuccok a következő raiderre - is eltűnnek a wipe után. Nem írja hogy resetelődnek, de olyannak tűnik, mint egy szolgáltatás, ami véget ér ahogy indul a karaván. Mondjuk ha így van, az elég szomorú. 1.000.000 értékben big Arc cucc kicsit soknak tűnik így elsőre. Azért fogok pénzt farmolni, hogy legyen miből Hullcracker ammot venni, amivel meg farmolhatom a nagy Arc-okat, amikhez gyakran oda sem férek a free kites hiénáktól. Szép lesz.
-
ULPIUS
őstag
Nemtudom szerintem nem különösebben drága.
A stash maxolása nagyjából 600k, most wipe után ez 20as körüli szintre meglett ugy hogy az egyetlen extra amit használtam az a snaphook volt(kék érméből nem váltottam ki korábban).
Ha valaki nem wipeol eleve ott van nála közel ez az összeg mert egy idő után nincs mire költeni.
De ha valaki nem full kezdőként ugrik neki akkor sem para szerintem 6-7 nap alatt azt az 1m-et összehozni.
És talán az egyik leguniverzálisabb fegyó, pve-re szerettem wipe előtt illetve ahogy látom vidikben pvpre is használják azért.
Heti 1-2 óra játékkal nincsen meg az tény, de én jónak tartom hogy az értékesebb dolgokért megkelljen dolgozni.Ha egy milla lenne Coin-ban akkor nem lenne sok, főleg nekem aki nem wipeolt, de itt ugye csak a felsorolt cuccok számítanak, azok értékének kell lennie 1millának. Ezek közül egyetlen darabot se szoktam megtartani, vagy lebontom vagy eladom, mivel alapvetően semmi szükségem rájuk a stashben. Na mindegy elkezdek azért gyújtögetni aztán vagy összejön vagy nem.
És ha azt nézzük, hogy itt is volt aki mondta, hogy kettőt is talált (tempest bp) rövid időn belül akkor azért ennyire nem kéne, hogy unikális értékű cucc legyen. -
wandor0930
senior tag
Nemtudom szerintem nem különösebben drága.
A stash maxolása nagyjából 600k, most wipe után ez 20as körüli szintre meglett ugy hogy az egyetlen extra amit használtam az a snaphook volt(kék érméből nem váltottam ki korábban).
Ha valaki nem wipeol eleve ott van nála közel ez az összeg mert egy idő után nincs mire költeni.
De ha valaki nem full kezdőként ugrik neki akkor sem para szerintem 6-7 nap alatt azt az 1m-et összehozni.
És talán az egyik leguniverzálisabb fegyó, pve-re szerettem wipe előtt illetve ahogy látom vidikben pvpre is használják azért.
Heti 1-2 óra játékkal nincsen meg az tény, de én jónak tartom hogy az értékesebb dolgokért megkelljen dolgozni. -
wandor0930
senior tag
Van asszem' 7 gyökerem...

Nyaklánc, turbine már meglesz, csak legyűrt a migrén
Még most nézek fel.
Arany hajó volt, azt fémkeresővel találtam, nekem a roots is potyogott bőven, még a strand környékén simán a kaktuszok között is találtam a földön.Igeen, van snaphook, csak elnéztem

BP is van pár felesleg, újrakezdőknek tettem el asztalokhoz is dolgokat, de drivert szerezni se gond.
oki, keresgélek még, de ha nagyon nem adná lehet írok
-
ULPIUS
őstag
-
Frod
addikt
Patch notes szerint a tőle vásárolt stash hely nullázódik a szezon végén.
De jól értem, hogy csak akkor, HA részt vesz az expeditionben a játékos?"Expanded Stash space (resets if you depart on an expedition)"
-
arpi6k
addikt
-
darkrock
aktív tag
-
BandiHUN
veterán
Nyakláncot tudok adni van 2 plusszom pont.
Nekem gyökerek kellenek ha valakinél esetleg akadna plussz
Van asszem' 7 gyökerem...

Nyaklánc, turbine már meglesz, csak legyűrt a migrén
Még most nézek fel.
Arany hajó volt, azt fémkeresővel találtam, nekem a roots is potyogott bőven, még a strand környékén simán a kaktuszok között is találtam a földön.Igeen, van snaphook, csak elnéztem

BP is van pár felesleg, újrakezdőknek tettem el asztalokhoz is dolgokat, de drivert szerezni se gond.
-
ULPIUS
őstag
Hozzátenném, csak lemaradt mire realizáltam, 1milla (!) értékben az általa igényelt cuccokból 6 nap alatt, azért az több mint nevetséges. Így valószínűleg mégis várat magára ez a tempest bp, mert ennyit én már nem játszom ezzel, hogy ezt összefarmoljam

-
ULPIUS
őstag
Ez azért vicces miket és miért pont ezeket lehet itt venni
397 óra alatt nekem mai napig egyszer sem esett tempest blueprint, gondolom vannak ezzel így még páran. Erre most itt a lehetőség.
-
pandras83
őstag
-
wandor0930
senior tag
Végül hotel lett, kettőt fent találtam kukában, utána 1x csak körbemenve kint volt a maradék egy.
Azt viszont nem úsztam meg, hogy exiten ne üssön ki egy genny, ledarált a vaporizer, megvárta, míg nyílik a lift...
Ja, ilyenkor ki se írja, ki üt ki. 
Aztán free-vel elég volt csak körbemenni, hogy meglegyen a +1,nomeg végül csomó dolgot szedtem mindenhol.
Viszont turbine cucc az kellene még, de semelyik körben nem jöttek, nem értem, pedig mentem vagy 6-ot.
Lila hajó se jött több, megnéztem 2x a tegnap streamben is látott helyet, daruknál fent a 3 fehér ház, de semmi. Streamer 2 körből 2 hajót talált... de a hotel jobb, simán jobban megéri menni, mikor a 2 hajót találtam, akkor se volt lootolatlan. Fix kuka. De egyszerűen alig voltunk a mapon, lehet azért nem jött turbine se, akik voltak is, jórészt ferro, anvil, hálálkodtak, hogy kilövöldözgettem a nagyobb cuccokat.
Kicsit leült a játék. De amúgy mindenki dumált+friendly. Viszont jobbára egyedül jöttem ki kör végén, pedig mindig tartom az exitet.
Még 2 turbine+2 coral kell, de buriedezni nem volt kedvem, hurrikán meg nem volt.Nyakláncot tudok adni van 2 plusszom pont.
Nekem gyökerek kellenek ha valakinél esetleg akadna plussz
-
darkrock
aktív tag
-
ujbayard
csendes tag

De amúgy ehhez kell valami extra event végülis?
Este mentem még egy nagy kört villámoson, de csak 3 rombusz volt, a másikból vagy 6,de csupa törött ócskaság volt bennük...
Mondjuk amúgy pl. úgy rémlik, hogy rocketeer drivert is találtam sima nappal régi rocketeerben is.
Mondjuk biztos megyek még ilyenre is majd, kéne a snaphook bp, meg funok is az eventek.
Csakhát napfüggő, az új mapon pont éjjel tegnap semmi se volt, az electromagneticet még kivártam damon, de azért aludni is kell
A snaphookot azt adtunk nem? Meg az kuldetesbe adja ugyremlik 3 matri coreert. Nem event, siman mesz es kb minden harmadik ad egy vaporizer meg egy turbine cuccot.de hetvegen megnezem mink van es megoldjuk. Fiam damon is talalt arany hajot, szoval sztem mindenhol van minden max szazalek kicsi.
-
arpi6k
addikt
-
BandiHUN
veterán

De amúgy ehhez kell valami extra event végülis?
Este mentem még egy nagy kört villámoson, de csak 3 rombusz volt, a másikból vagy 6,de csupa törött ócskaság volt bennük...
Mondjuk amúgy pl. úgy rémlik, hogy rocketeer drivert is találtam sima nappal régi rocketeerben is.
Mondjuk biztos megyek még ilyenre is majd, kéne a snaphook bp, meg funok is az eventek.
Csakhát napfüggő, az új mapon pont éjjel tegnap semmi se volt, az electromagneticet még kivártam damon, de azért aludni is kell
-
ujbayard
csendes tag
Végül hotel lett, kettőt fent találtam kukában, utána 1x csak körbemenve kint volt a maradék egy.
Azt viszont nem úsztam meg, hogy exiten ne üssön ki egy genny, ledarált a vaporizer, megvárta, míg nyílik a lift...
Ja, ilyenkor ki se írja, ki üt ki. 
Aztán free-vel elég volt csak körbemenni, hogy meglegyen a +1,nomeg végül csomó dolgot szedtem mindenhol.
Viszont turbine cucc az kellene még, de semelyik körben nem jöttek, nem értem, pedig mentem vagy 6-ot.
Lila hajó se jött több, megnéztem 2x a tegnap streamben is látott helyet, daruknál fent a 3 fehér ház, de semmi. Streamer 2 körből 2 hajót talált... de a hotel jobb, simán jobban megéri menni, mikor a 2 hajót találtam, akkor se volt lootolatlan. Fix kuka. De egyszerűen alig voltunk a mapon, lehet azért nem jött turbine se, akik voltak is, jórészt ferro, anvil, hálálkodtak, hogy kilövöldözgettem a nagyobb cuccokat.
Kicsit leült a játék. De amúgy mindenki dumált+friendly. Viszont jobbára egyedül jöttem ki kör végén, pedig mindig tartom az exitet.
Még 2 turbine+2 coral kell, de buriedezni nem volt kedvem, hurrikán meg nem volt.Dam sima fustolgo rombusz 3 bol egy turbine cuccot ad. De ha vegen leszel es nincs meg csorgess meg es fiammal odaadjuk. Hetvegen uis lesz gameparty
-
BandiHUN
veterán
Végül hotel lett, kettőt fent találtam kukában, utána 1x csak körbemenve kint volt a maradék egy.
Azt viszont nem úsztam meg, hogy exiten ne üssön ki egy genny, ledarált a vaporizer, megvárta, míg nyílik a lift...
Ja, ilyenkor ki se írja, ki üt ki. 
Aztán free-vel elég volt csak körbemenni, hogy meglegyen a +1,nomeg végül csomó dolgot szedtem mindenhol.
Viszont turbine cucc az kellene még, de semelyik körben nem jöttek, nem értem, pedig mentem vagy 6-ot.
Lila hajó se jött több, megnéztem 2x a tegnap streamben is látott helyet, daruknál fent a 3 fehér ház, de semmi. Streamer 2 körből 2 hajót talált... de a hotel jobb, simán jobban megéri menni, mikor a 2 hajót találtam, akkor se volt lootolatlan. Fix kuka. De egyszerűen alig voltunk a mapon, lehet azért nem jött turbine se, akik voltak is, jórészt ferro, anvil, hálálkodtak, hogy kilövöldözgettem a nagyobb cuccokat.
Kicsit leült a játék. De amúgy mindenki dumált+friendly. Viszont jobbára egyedül jöttem ki kör végén, pedig mindig tartom az exitet.
Még 2 turbine+2 coral kell, de buriedezni nem volt kedvem, hurrikán meg nem volt. -
Thrawn
félisten
A hotel tetején is érdemes körülnézni lila hajó ügyben, egy körben találtam hármat is ott fent. A negyedik már nem emlékszem honnan jött:
-
BandiHUN
veterán
Rákukkantok... egy tuti helyet, amit nem néztem, pont este igazolt is egy streamer, usa, mint ahogy én megyek+este nálunk, és 3 körből 3 hajó fixen megvolt+turbine-t is nyírt ki, sima hullcrackerrel, bár a 2 cucc elvileg viharkor a rombuszokból is kiesik. A gold hajó meg kiesett a strandon fémkeresővel.Csak ne lenne időlimit...
De ha úgy adódik, farmolok egész héten ilyesmiket majd. -
wandor0930
senior tag
Mentem még 2 órát, sehol semmi...
Buried night kórház full+kulcsos szoba+ red tower+amit értem, és se bp, se augment, se hajó, semmi pl... 1-2 kék, zöld. De hogy bp se legyen... egy lila fegyót kaptam a breach szekrényből, 4! db wolfpack, +1 deadline, complex gun parts+2-3 mindháromféle gunpartsból. 48 lőszert ellőttem hullcrackerrel, de csak 3 bombardier cellt vittem... de "üres" map volt, még lootolni se jött senki. 5-en jöttünk ki a végén, de senki nem volt boldog... bemondásra senki nem talált lila hajót. 
Hát, áldom az eszem, hogy nem reseteltem. 4 óra extra helyezésből egyetlen light gun parts bp. Az még úgyse volt meg.
Másnak is így jön, főleg aki resetelt? Fele bp-m nincs meg, de duplikált is csak olyan 8 van, de pl. abból 2x fehér zászló bp, hátirakéta bp, ilyenek...
Azon gondolkodom, számíthat, mit visz be az ember? Az biztos, hogy a free az 18 percre rak be, hogy lelőttek, mentem 2 ilyet, lett sok hasznos cucc, de ki volt lootolva minden.

De amúgy igen komoly cuccal megyek, ugye, mindig van hatch key, defib, egy wolfpack, mert nem férek, és nem stackelhető, 5 seeker, 48 lőszer, kikúszós tatyó, 4-es hull...lehet nem kéne. Konténerek se adnak semmit az új mapon... mindenki szállodázik. De 1 kört ott is mentem fullosan, és ott se volt lila, sárga hajó vagy bp.

Én wipeoltam, engem sem lát el extrán cuccokkal.
Tegnap lett egy Anvil BP-m, jobbat nem is nagyon kívánhatnék elsőre, ezen kívűl csak semmitérő modok estek.
Fegyókat elég jól kapok weaponcaseből szóval azért elvagyok.De teszem hozzá nem fektettem extra energiát még kifejezetten BP farmolásra.
-
pandras83
őstag
Mentem még 2 órát, sehol semmi...
Buried night kórház full+kulcsos szoba+ red tower+amit értem, és se bp, se augment, se hajó, semmi pl... 1-2 kék, zöld. De hogy bp se legyen... egy lila fegyót kaptam a breach szekrényből, 4! db wolfpack, +1 deadline, complex gun parts+2-3 mindháromféle gunpartsból. 48 lőszert ellőttem hullcrackerrel, de csak 3 bombardier cellt vittem... de "üres" map volt, még lootolni se jött senki. 5-en jöttünk ki a végén, de senki nem volt boldog... bemondásra senki nem talált lila hajót. 
Hát, áldom az eszem, hogy nem reseteltem. 4 óra extra helyezésből egyetlen light gun parts bp. Az még úgyse volt meg.
Másnak is így jön, főleg aki resetelt? Fele bp-m nincs meg, de duplikált is csak olyan 8 van, de pl. abból 2x fehér zászló bp, hátirakéta bp, ilyenek...
Azon gondolkodom, számíthat, mit visz be az ember? Az biztos, hogy a free az 18 percre rak be, hogy lelőttek, mentem 2 ilyet, lett sok hasznos cucc, de ki volt lootolva minden.

De amúgy igen komoly cuccal megyek, ugye, mindig van hatch key, defib, egy wolfpack, mert nem férek, és nem stackelhető, 5 seeker, 48 lőszer, kikúszós tatyó, 4-es hull...lehet nem kéne. Konténerek se adnak semmit az új mapon... mindenki szállodázik. De 1 kört ott is mentem fullosan, és ott se volt lila, sárga hajó vagy bp.

Ezt megnéztem, bementem a mapra és hármat hoztam ki egy körből. Ha szándékosan nem kerestél rá, hogy "meglepetés" legyen, akkor bocs.
-
pendre54
addikt
Üdv!
Egy-két kérdésem lenne. Ez az új soti, a Dolabra, van már valakinek, és ha igen, az ARC-ok ellen melyik használhatóbb, erősebb jobban ez, vagy továbbra is a Hullcracker ?
Ennek az új cuccnak a BP-jét tényleg kizárólag csak a mézkúpból
lehet kinyerni, vagy esetleg máshol is fellelhető még ?
Azért kérdezem, mert ha nincs lényeges különbség a két cucc között, akkor nem kínlódok tovább a mézkúppal, átmegyek akvaristába, oszt szarokrája.
-
arpi6k
addikt
Mentem még 2 órát, sehol semmi...
Buried night kórház full+kulcsos szoba+ red tower+amit értem, és se bp, se augment, se hajó, semmi pl... 1-2 kék, zöld. De hogy bp se legyen... egy lila fegyót kaptam a breach szekrényből, 4! db wolfpack, +1 deadline, complex gun parts+2-3 mindháromféle gunpartsból. 48 lőszert ellőttem hullcrackerrel, de csak 3 bombardier cellt vittem... de "üres" map volt, még lootolni se jött senki. 5-en jöttünk ki a végén, de senki nem volt boldog... bemondásra senki nem talált lila hajót. 
Hát, áldom az eszem, hogy nem reseteltem. 4 óra extra helyezésből egyetlen light gun parts bp. Az még úgyse volt meg.
Másnak is így jön, főleg aki resetelt? Fele bp-m nincs meg, de duplikált is csak olyan 8 van, de pl. abból 2x fehér zászló bp, hátirakéta bp, ilyenek...
Azon gondolkodom, számíthat, mit visz be az ember? Az biztos, hogy a free az 18 percre rak be, hogy lelőttek, mentem 2 ilyet, lett sok hasznos cucc, de ki volt lootolva minden.

De amúgy igen komoly cuccal megyek, ugye, mindig van hatch key, defib, egy wolfpack, mert nem férek, és nem stackelhető, 5 seeker, 48 lőszer, kikúszós tatyó, 4-es hull...lehet nem kéne. Konténerek se adnak semmit az új mapon... mindenki szállodázik. De 1 kört ott is mentem fullosan, és ott se volt lila, sárga hajó vagy bp.

Hali!
Nekem sárga hajó az új mapon a detektoros event alatt esett jópár darab bőröndökből a parton. Egyéb hajót pedig kazal számra vittem ki DAM-en elctro storm alatt az apartmanházakból.
-
BandiHUN
veterán
Mentem még 2 órát, sehol semmi...
Buried night kórház full+kulcsos szoba+ red tower+amit értem, és se bp, se augment, se hajó, semmi pl... 1-2 kék, zöld. De hogy bp se legyen... egy lila fegyót kaptam a breach szekrényből, 4! db wolfpack, +1 deadline, complex gun parts+2-3 mindháromféle gunpartsból. 48 lőszert ellőttem hullcrackerrel, de csak 3 bombardier cellt vittem... de "üres" map volt, még lootolni se jött senki. 5-en jöttünk ki a végén, de senki nem volt boldog... bemondásra senki nem talált lila hajót. 
Hát, áldom az eszem, hogy nem reseteltem. 4 óra extra helyezésből egyetlen light gun parts bp. Az még úgyse volt meg.
Másnak is így jön, főleg aki resetelt? Fele bp-m nincs meg, de duplikált is csak olyan 8 van, de pl. abból 2x fehér zászló bp, hátirakéta bp, ilyenek...
Azon gondolkodom, számíthat, mit visz be az ember? Az biztos, hogy a free az 18 percre rak be, hogy lelőttek, mentem 2 ilyet, lett sok hasznos cucc, de ki volt lootolva minden.

De amúgy igen komoly cuccal megyek, ugye, mindig van hatch key, defib, egy wolfpack, mert nem férek, és nem stackelhető, 5 seeker, 48 lőszer, kikúszós tatyó, 4-es hull...lehet nem kéne. Konténerek se adnak semmit az új mapon... mindenki szállodázik. De 1 kört ott is mentem fullosan, és ott se volt lila, sárga hajó vagy bp.

-
BandiHUN
veterán
Lila hajó nekem is kellene még 3,de hogy honnan...
Csinálgattam a reddites tippeket, kotorásztam is, és semmi. Cserébe még meg is qrtak 1x,ami nem volt egy hónapja... 
A teniszpályát meg fixen kifosztja, aki ott spawnol, de 3x mentem végig onnan a part felé, semmi érdemleges, zöld+kék hajók. Az epic megvan, az fémkeresőzésből jött, de gőzöm sincs, miből jött a két lila
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Vision OC RTX 3080 10GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- iPhone 15 Pro Max 256GB 88% (1év Garancia) - AKCIÓ
- 27% - ÚJ NZXT Kraken Elite 240 RGB Black (RL-KR24E-B2)
- ROLLEREK: ÚJ, Újszerű, Használt 30+ db listát tudok küldeni
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Meg ugye a hetik, de nem tudom, mi értelme a rangnak is. Esetleges, mit ad bármilyen rangon, éppúgy kaptam bp-t mint 3 ócska filléres kieget 3 csillagra. Még csak nem is látni, ki milyen szintű, hányszor resetelt, az se, rangra nincs lobby se, hogy über parti lesz, ráadásul semmi nem született a pvp-pve dologra, hármasban már igen nagy esély a pvp-re, randomokkal meg kb. 100%. Az új map is uncsi, szerintem ez gond, hogy bp nem esik se ott, se stellán csak specifikus.
Vicces, mikor 18 percnél az új mapon elmentem a szállodába shredderezni, és érintetlen volt, és nem 1x. A végén se volt senki az utolsó exitnél se, roncs is csak 1-2db.
De az a gém annak való, aki pepecsel+nem zavarja a sok kutyagolás+nem gond, hogy a nagy terület átka a buta AI+a 20.századi grafika persze azért megszórva totálfelesleges effektekkel.




Mondjuk annyi, hogy ott szoktam maradni, ha bírom pajzs+kötszerrel, befejezni, de abból már semmi nem marad.
Tense#7224 discord
Bombardiert, leapert bedaráltam, kilootoltam, kijöttem. Sehol senki. Nem tudom, ez miféle kör lehetett, reportoltam. Üresek voltak a helyek, szekrényeken nem volt ajtó, nem volt fiók, stb.



Buried night kórház full+kulcsos szoba+ red tower+amit értem, és se bp, se augment, se hajó, semmi pl... 1-2 kék, zöld. De hogy bp se legyen... egy lila fegyót kaptam a breach szekrényből, 4! db wolfpack, +1 deadline, complex gun parts+2-3 mindháromféle gunpartsból. 48 lőszert ellőttem hullcrackerrel, de csak 3 bombardier cellt vittem... de "üres" map volt, még lootolni se jött senki. 5-en jöttünk ki a végén, de senki nem volt boldog... bemondásra senki nem talált lila hajót. 