-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
whiskeys
őstag
-
totron
addikt
-
FNZ
őstag
-
dethroner
veterán
-
boborján2
őstag
-
yanna
addikt
És igen, hozzák a szokottat. Miután megírtam nekik, hogy örömömmel tapasztaltam a hiba kijavítását, jött a válasz:
"Üdvözlöm!
A hiba nem a mi oldalukon volt, nem is tapasztaltunk problémát, mint írtuk Önnek. Viszont örülünk, hogy megoldódott.Köszönjük a visszajelzést!
Üdvözlettel, a Sweet Tv csapata"Vagy fingjuk sincs mi folyik náluk a háttérben, vagy próbálják fényezni magukat.
-
urgoz
aktív tag
Úgy tűnik, hogy az iConcerts és a Mezzo kikerült a kínálatból. Sebaj, itt vannak a színvonalas cseh Sláger csatornák, a semmitérő Trace tuc-tuc szemetek és a kiváló magyar mulatós csatornák a zenerajongóknak...
-
takacska
csendes tag
Kissé félve írom le, nem szeretném elkiabálni. Kb. 2 hónap nyögvenyelős szarakoás után, mintegy 48 órája helyrehozták a hibát. Kommunikációjuk szerint természetesen nálam volt/lett hiba, ami nyilvánvalóan nem igaz, hisz itt minden változatlan amióta előfizettem. Remélem nem barmolják el ezután!
Valamit tényleg csináltak szerver oldalon. Böngészőben se ment itt néhányaknak, ha átállítottuk a böngészőt html3-ról html2-re akkor hibátlan volt. Ugyanez lehetett a vidaa-s appal is. Az se ment hetek hónapok óta, és most jó. Kellett nekik két hónap.
-
boborján2
őstag
Ezeknél ez a policy, ezt tanuld meg!
Bármikor mármit bejelentessz, a hiba nálad van!
Gyakorlatilag akkor sem ismernének be egy hibát sem , ha az atomvillanás elvinné a kiszolgálóazervert és leállna a komplett szolgáltatás.
-
yanna
addikt
-
Lauda
titán
Kissé félve írom le, nem szeretném elkiabálni. Kb. 2 hónap nyögvenyelős szarakoás után, mintegy 48 órája helyrehozták a hibát. Kommunikációjuk szerint természetesen nálam volt/lett hiba, ami nyilvánvalóan nem igaz, hisz itt minden változatlan amióta előfizettem. Remélem nem barmolják el ezután!
A nálad lévő hibát eleve hogy hozták volna helyre.
-
yanna
addikt
Srácok! Mi a tököm lehet tegnap este óta nálam? Random időközönként megáll a műsor 3-5-10 másodpercre, karikázik kb. ugyanennyit, és elindul. Ha viszont egyszer előjön, nem fejezi be, legalábbis nem tudom kivárni, elkapcsolok, kikapcsolom, aztán jól működik egy darabig, majd kezdi újra. Semmi törvényszerűséget nem látok benne.
Ezt mérem a tv-n wifivel:
Kissé félve írom le, nem szeretném elkiabálni. Kb. 2 hónap nyögvenyelős szarakoás után, mintegy 48 órája helyrehozták a hibát. Kommunikációjuk szerint természetesen nálam volt/lett hiba, ami nyilvánvalóan nem igaz, hisz itt minden változatlan amióta előfizettem. Remélem nem barmolják el ezután!
-
bigdady
nagyúr
Hali!
Másnál is bedőlt az RTL? BL döntő első félidő utolsó perceiben egy pillanatra átkapcsoltam másik csatornára, és utána nem hajlandó az RTL-re kapcsolni. Minden más csatorna működik, de amikor a meccsre kapcsolnék, mutatja hogy milyen műsor megy, de nem hozza be. Ilyet még soha nem láttam
Nálam is ez volt tegnap antikon
-
stefi68
addikt
Már korábban is akartam írni (ne vedd személyeskedésnek), ezt nem nagyon kellene reklámozni. Ők is olvassák a fórumot, egyszer csak megszüntetik és jó pár felhasználó mérges lesz.
Valahogy próbájluk az érdeklődőket burkoltan tájékoztatni, hogy van a kereső. Jó pár helyen be van már linkelve... -
enginev3.0
félisten
Van most valami kupon vagy bármi? Előfizetéshez
1200as link még mindig működik
-
dethroner
veterán
-
Lauda
titán
-
dethroner
veterán
-
Lauda
titán
Hali!
Másnál is bedőlt az RTL? BL döntő első félidő utolsó perceiben egy pillanatra átkapcsoltam másik csatornára, és utána nem hajlandó az RTL-re kapcsolni. Minden más csatorna működik, de amikor a meccsre kapcsolnék, mutatja hogy milyen műsor megy, de nem hozza be. Ilyet még soha nem láttam
Most néztem rá, hibátlan.
-
csernak75
senior tag
Hali!
Másnál is bedőlt az RTL? BL döntő első félidő utolsó perceiben egy pillanatra átkapcsoltam másik csatornára, és utána nem hajlandó az RTL-re kapcsolni. Minden más csatorna működik, de amikor a meccsre kapcsolnék, mutatja hogy milyen műsor megy, de nem hozza be. Ilyet még soha nem láttam
Nálam a 15. percnél volt egy fél perces megakadás azóta simán megy.
-
dethroner
veterán
Van most valami kupon vagy bármi? Előfizetéshez
Hali!
Másnál is bedőlt az RTL? BL döntő első félidő utolsó perceiben egy pillanatra átkapcsoltam másik csatornára, és utána nem hajlandó az RTL-re kapcsolni. Minden más csatorna működik, de amikor a meccsre kapcsolnék, mutatja hogy milyen műsor megy, de nem hozza be. Ilyet még soha nem láttam
-
enginev3.0
félisten
Van most valami kupon vagy bármi? Előfizetéshez
-
Rick4
félisten
-
Lauda
titán
-
totron
addikt
Új Viasat logók? Nem jók. A BBC Earth-ről is hiányzott a reklám, megjött az is. Más egyéb kilátásban?
-
Tomy7
újonc
-
Membrán
tag
-
Tomy7
újonc
Sziasztok.
Sweet tv-hez van még olyan promóciós kód, ami működik még?
Köszönöm. -
boborján2
őstag
Már többen is elmondták.
Egyébként meg az elejére szó az eleje főnév -re raggal ellátott alakja, melynek jelentése, valaminek a kezdetéhez, egy folyamat vagy dolog kezdő, induló szakaszához.
Ha bárkinek mást jelent, nem az én problémám.De elég volt, a továbbiakban nem foglalkozok a témával.
Kedves magyar tanár!
Az ugye megvan ,hogy magyarországon az összes szólgaltatónál (ahol van ilyen visszanézés lehetőség) ,az mind az epg alapján működik.
A csatorna előzetesen ki..rta magából a műsorrendet ,ezt minden szolgáltató beilleszti a maga rendszerébe és ennyi. Ha nem tartják az időpontokat, akkor így jártunk.Lásd pl. F1 miami verseny , előrehozták az epg meg maradt az eredeti időpontal, mert ember nem lesz aki bármelyik szolgáltatónál ezt óra/naprakészen tartja manuálisan!
(ha a nyelvant vágod ,de a technikát nem,akkor legalább fogadd el amit a hozzáértők mondanak , mert ha fejenállva fogsz vergődni, akkor sem fog változni az epg vs. visszanézhetőség esete!)
-
Lauda
titán
Már többen is elmondták.
Egyébként meg az elejére szó az eleje főnév -re raggal ellátott alakja, melynek jelentése, valaminek a kezdetéhez, egy folyamat vagy dolog kezdő, induló szakaszához.
Ha bárkinek mást jelent, nem az én problémám.De elég volt, a továbbiakban nem foglalkozok a témával.
melynek jelentése, valaminek a kezdetéhez, egy folyamat vagy dolog kezdő, induló szakaszához.
Pontosan, ezért ugrik adott időponthoz, mert az éppen nézett szakasz tart mondjuk 20-tól 21 óráig.
Ha bárkinek mást jelent, nem az én problémám.
Nyilván másnak sem az, ha olyan dolgot akarsz mögé látni, ami nincs ott.
-
tmp0124
tag
Már többen is elmondták.
Egyébként meg az elejére szó az eleje főnév -re raggal ellátott alakja, melynek jelentése, valaminek a kezdetéhez, egy folyamat vagy dolog kezdő, induló szakaszához.
Ha bárkinek mást jelent, nem az én problémám.De elég volt, a továbbiakban nem foglalkozok a témával.
Oda van írva, hogy a műsor elejére? Honnan tudod, hogy nem az idősáv elejére ugrást jelenti? De igazad van, írhatnának oda egy 20 soros jogi szöveget is, hogy senki ne panaszkodhasson, hogy a semmi helyett nem a tökéletes opciót, csak elég jót adnak. Továbbá lehetne egy bizottság minden szolgáltatónál, aki meghatározná, hogy melyik ezredmásodperc tekinthető a műsor kezdetének és odafigyelhetne, hogy a nézők órája ezzel precíz szinkronban legyen!
-
yanna
addikt
Már többen is elmondták.
Egyébként meg az elejére szó az eleje főnév -re raggal ellátott alakja, melynek jelentése, valaminek a kezdetéhez, egy folyamat vagy dolog kezdő, induló szakaszához.
Ha bárkinek mást jelent, nem az én problémám.De elég volt, a továbbiakban nem foglalkozok a témával.
-
csernak75
senior tag
Ha a kiadott műsorrend szerint 9:05 től 10:05 ig tart a műsor, akkor az "elejére"
gomb 9:05-re fog téged rakni, ha a tv csatorna közben 9:09 kor kezdte a műsort azt honnan kéne tudnia a sweet nek? -
yanna
addikt
Nem tudom milyen nyelven jelentheti az a felírat azt, hogy X óra Y perc...
Rick:Leírtam mi volt....
-
Lauda
titán
-
totron
addikt
-
Rick4
félisten
-
yanna
addikt
-
Rick4
félisten
Mi köze a sweet tv-nek ahhoz, hogy a tv2 nem kezdte időben a műsort, és estére már 5 perc csúszásban voltak az eredetileg megadott, és az EPG-ben jelzett időponthoz képest?
-
yanna
addikt
-
Lauda
titán
-
yanna
addikt
Ez mi a túró?:
Tv2-n "élő" Kincsvadászok műsor közben az elejére lépve az előző adásból az utolsó ~5 perccel kezd. Utána jön az aktuális adás, mintha misem történt volna. -
trec12
addikt
-
Lauda
titán
-
totron
addikt
Melyik csatornákat szoktátok nézni a kínálatból? A top 5-öt vagy top 10-et leírhatná akinek van kedve, a nézés gyakorisága szerint csökkenő sorrendben.
-
trec12
addikt
-
Lauda
titán
-
SteveL
aktív tag
Úgy tűnik, megszűnt a visszajátszhatóság a közmédia csatornáin, plusz néhány egyéb csatornán, ami az M4-en akár hiányoznat is.
-
Rick4
félisten
Kikapcsolom a tévét a kikapcs gombbal, kilép, és még a netet is elveszi a tévétől, de ha mindenből kilépek, és a gépemen nézem, mik vannak belépve, akoir is csak egy jelenik meg, és akkor arról még nem beszéltünk, hogy a másik két, vagy esetleg három eszközzel nézhetnék más csatit, mert hogy csak a tv2-es csatiknál van a 2felhasználós limit, a sweet egyszerre 4 készüléket engedélyez, ilyen meg szerintem sose fordult elő. Tegnap este végig néztük, semmi baja se volt...
-
4Grider
félisten
Ha más használná, és ő is nézné, akkor látnék másik eszközt a bejelentkezett eszközök között, de nem látok.
Tegnap mindent, asszony telefonját, autó fejegységet is kilőttem a listából, pedig utóbbi 3 hete volt használva utoljára erre a célra, és a TV úgyis akadt, hogy egyedül csak az az eszköz volt a listában, este is küszködött, kiléptem, elindítottam a telefonon, ott is küszködött, utána azt is bezártam, vissza a TV-re, a telefonom pedig az éjjeliszekrényen volt letéve, az app bezárva, más nem használta, és nem volt jó.
Ma ugyanígy áll minden, és mégis működik reggel 8:10 óta.
TV esetén ki szoktál lépni az appból, vagy a tv oprendszerére bízod, hogy mikor zárja a kapcsolatot? Nálam Samsungon két példányban is tudott futni ugyanaz az app, ha távirányítós tv lekapcsolást követően egy-két órán belül megint el lett indítva az app.
-
Rick4
félisten
Ha más használná, és ő is nézné, akkor látnék másik eszközt a bejelentkezett eszközök között, de nem látok.
Tegnap mindent, asszony telefonját, autó fejegységet is kilőttem a listából, pedig utóbbi 3 hete volt használva utoljára erre a célra, és a TV úgyis akadt, hogy egyedül csak az az eszköz volt a listában, este is küszködött, kiléptem, elindítottam a telefonon, ott is küszködött, utána azt is bezártam, vissza a TV-re, a telefonom pedig az éjjeliszekrényen volt letéve, az app bezárva, más nem használta, és nem volt jó.
Ma ugyanígy áll minden, és mégis működik reggel 8:10 óta.
-
yanna
addikt
Nagyon szépen köszönöm, az általad javasolt lépéseket "buta csenedes tag módjára" megtettem mielőtt írtam volna. Gondoltam esetleg valaki ezen felül is segítene. Sajnálom ha valakit a hozzászólásommal terheltem. :-(
Gondolom nekem szántad a hsz-t.
1. Egy friss infóra utaltam...
2. Keressek rá a releváns bejegyzésekre én...?
3. Lehet majd valaki ír más lehetőségeket is.
4. A legjobb jóindulattal írtam, de bocsánatot kérek... -
mlacko1111
csendes tag
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni. Most tesztelgetnénk a Sweet.tv-t. Ezidáig a tervezett 2-3 készüléken One internet hálózaton jók a család tapasztalatai. Azt szeretném megkérdezni, hogy 6-12 hónap előfizetéssel estleg milyen oldalon/hogyan lehetne kedvezőbbé tenni egy "M" csomag előfizetést? A segítséget/tanácsot nagyon szépen köszönöm mindenkitől. További szép estét kívánok! :-)
Nagyon szépen köszönöm, az általad javasolt lépéseket "buta csenedes tag módjára" megtettem mielőtt írtam volna. Gondoltam esetleg valaki ezen felül is segítene. Sajnálom ha valakit a hozzászólásommal terheltem. :-(
-
yanna
addikt
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni. Most tesztelgetnénk a Sweet.tv-t. Ezidáig a tervezett 2-3 készüléken One internet hálózaton jók a család tapasztalatai. Azt szeretném megkérdezni, hogy 6-12 hónap előfizetéssel estleg milyen oldalon/hogyan lehetne kedvezőbbé tenni egy "M" csomag előfizetést? A segítséget/tanácsot nagyon szépen köszönöm mindenkitől. További szép estét kívánok! :-)
Pl. 20 hsz -al ezelőttig vissza olvasol, vagy kereső hsználata kulcsszavakkal.
-
mlacko1111
csendes tag
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni. Most tesztelgetnénk a Sweet.tv-t. Ezidáig a tervezett 2-3 készüléken One internet hálózaton jók a család tapasztalatai. Azt szeretném megkérdezni, hogy 6-12 hónap előfizetéssel estleg milyen oldalon/hogyan lehetne kedvezőbbé tenni egy "M" csomag előfizetést? A segítséget/tanácsot nagyon szépen köszönöm mindenkitől. További szép estét kívánok! :-)
-
patex1983
őstag
-
Rick4
félisten
Most nálam is ment, sőt, egész délután probléma nélkül ment, előtte 3 hétig szintén. Itthon semmi se változott, szóval ez csak a sweet hülyesége lehet.
-
4Grider
félisten
Nálam megy két külön eszközön ugyanabban az időben ez a sorozatcsatorna.
Hogy nálad mi okozza a problémát, az jó kérdés. Kezdetnek változtass egy jelszót az előfizetéseden... -
Rick4
félisten
Nade ha csak egyetlen eszkön vagyok bejelentkezve, tehát a többit konkrétan eltávolítom, nem csak hogy nincsenek használatban, akkor miért írja ki állandóan? 1.5 hónason keresztül nem volt gondja, ma délelőtt igen, azóta nem.
-
4Grider
félisten
-
Dave1984
őstag
Hisense TV-n eddig jó volt, ma nem jó, miután kimentem a konyhába reggelizni, beléptem telefonon, ott is csinálta, de akkor a TV már ki volt kapcsolva. Egymás után percekkel történt, szóval nem azonos hiba lesz, semmihez sem lett nyúlva, 2G/1G optika, minden más oké. Most leültem az asztali géphez, itt megy.


Ééés tessék, ment 3 percet talán...

Nem értem ezt a részt...
Peak tvn Samsung telefonon nincs semmi hiba. Sőt olyan hibaüzenet amit kaptál, még nem is láttam 😀
Szerintem vedd fel az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot. -
Rick4
félisten
Hisense TV-n eddig jó volt, ma nem jó, miután kimentem a konyhába reggelizni, beléptem telefonon, ott is csinálta, de akkor a TV már ki volt kapcsolva. Egymás után percekkel történt, szóval nem azonos hiba lesz, semmihez sem lett nyúlva, 2G/1G optika, minden más oké. Most leültem az asztali géphez, itt megy.


Ééés tessék, ment 3 percet talán...

Nem értem ezt a részt...
-
Dave1984
őstag
Nálam jó. 4 eszközön vagyok bejelentkezve.
-
totron
addikt
Sziasztok! Ma regisztráltam mert meguntam, hogy a canal plus nem hd-ben adja a sport1-2-t. A sweeten az FA kupa döntőt még tudtam nézni, sokadig odakapcsolás után működött (csak desktop használom), de azóta semmit nem hajlandó behozni. Operát használok, de edge-el is próbálkozom. Chrome-ot nem vagyok hajlandó telepíteni. Böngésző gond lehet? Ha igen, akkor melyik böngészővel működik normálisan. Jó lenne ha működne, olcsóbb és több a csatorna is mint canal-on
Chrome-ot nem vagyok hajlandó telepíteni.
Már megtetted. -
Rick4
félisten
Ma reggel néznék pár csatornát, de az összes tv2 származású csatornánál túl sok eszközt jelez, SuperTV2, mozi+, FEM3, stb, miközben az az egy tv készülék van bejelentkezve. Mi az isten történik már megint?
Az elmúlt egy hónapban egész jól elvolt enélkül a hülyeségnél nélkül... -
whiskeys
őstag
Sziasztok! Ma regisztráltam mert meguntam, hogy a canal plus nem hd-ben adja a sport1-2-t. A sweeten az FA kupa döntőt még tudtam nézni, sokadig odakapcsolás után működött (csak desktop használom), de azóta semmit nem hajlandó behozni. Operát használok, de edge-el is próbálkozom. Chrome-ot nem vagyok hajlandó telepíteni. Böngésző gond lehet? Ha igen, akkor melyik böngészővel működik normálisan. Jó lenne ha működne, olcsóbb és több a csatorna is mint canal-on
Firefox?
-
patex1983
őstag
-
g0dl
addikt
Sziasztok! Ma regisztráltam mert meguntam, hogy a canal plus nem hd-ben adja a sport1-2-t. A sweeten az FA kupa döntőt még tudtam nézni, sokadig odakapcsolás után működött (csak desktop használom), de azóta semmit nem hajlandó behozni. Operát használok, de edge-el is próbálkozom. Chrome-ot nem vagyok hajlandó telepíteni. Böngésző gond lehet? Ha igen, akkor melyik böngészővel működik normálisan. Jó lenne ha működne, olcsóbb és több a csatorna is mint canal-on
Nekem is One a netem (DIGI) , és hibátlanul megy.
-
SalvadorLynx
aktív tag
Közben részben megoldottam. One-os netünk is van tv-vel, az jön lan ban. De a one egy szutyok ezért van 5g Yettel az jön wifi-n. Yettel-el működik, lan-on nem. A canal plus-nak nem volt vele baja. A canal plus felülete és úgy az egész sokkal profibb. A sweet felülete és logója olyan mintha egy ótvar kalóz tv lenne, de árban és kínálatban jobb. Arra meg majd valahogy rájövök, hogy kábelen hogyan tudok adást csiholni, nem vagyok a wifi feltétlen híve
-
yanna
addikt
Sziasztok! Ma regisztráltam mert meguntam, hogy a canal plus nem hd-ben adja a sport1-2-t. A sweeten az FA kupa döntőt még tudtam nézni, sokadig odakapcsolás után működött (csak desktop használom), de azóta semmit nem hajlandó behozni. Operát használok, de edge-el is próbálkozom. Chrome-ot nem vagyok hajlandó telepíteni. Böngésző gond lehet? Ha igen, akkor melyik böngészővel működik normálisan. Jó lenne ha működne, olcsóbb és több a csatorna is mint canal-on
Nálam FF -on abszolút hibátlan.
-
SalvadorLynx
aktív tag
Sziasztok! Ma regisztráltam mert meguntam, hogy a canal plus nem hd-ben adja a sport1-2-t. A sweeten az FA kupa döntőt még tudtam nézni, sokadig odakapcsolás után működött (csak desktop használom), de azóta semmit nem hajlandó behozni. Operát használok, de edge-el is próbálkozom. Chrome-ot nem vagyok hajlandó telepíteni. Böngésző gond lehet? Ha igen, akkor melyik böngészővel működik normálisan. Jó lenne ha működne, olcsóbb és több a csatorna is mint canal-on
-
g0dl
addikt
-
Rick4
félisten
Sziasztok!
Valaki próbált már valamelyikről venni 2 éves előfizetést, vouchert? Esetleg 2+2év és tényleg kiírja, hogy lejár az előfizetése 2030. május? Mi van ha addig eltünik, a sweet.hu, kivonulnak Mo-ról stb.., vagy csak próbáljak 1 évet "L" csomagost 30 ropiért...https://tvelofizetes.hu/
vagy
https://allegro.hu/termek/sweet-tv-elopagat-hu-l-packet-24-mas-magyarul-1c71600a-68e6-44a6-b0f4-3ace1e3b455a?offerId=18345526224Felvettem velük a kapcsoltatot, ezeket írták a kérdéseimre:
1. válasz
Üdvözlöm, Gábor!
Igen, természetesen lehetséges. A megvásárolt előfizetési promókódokat akár azonnal is aktiválhatja, nem szükséges várni vele. Így a szolgáltatást összesen 4 évre előre biztosíthatja magának.
Az elmúlt években a csatornakínálat több mint 40 csatornával bővült, és folyamatosan érkeznek új csatornák is.
Természetesen a teljes előfizetési idő alatt rendelkezésére állunk támogatással és segítséggel, hogy maximálisan elégedett legyen a szolgáltatással.
Üdvözlettel2. (mai levél tőlük)
Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük megkeresését és teljesen megértjük az aggodalmait.
Szeretnénk megerősíteni, hogy a TVElofizetes.hu hivatalos SWEET.TV partner és viszonteladó.
A SWEET.TV hivatalos oldalán való partner-megjelenítés jelenleg egyeztetés és technikai feldolgozás alatt áll, ezért még nem szerepelünk a listában, azonban ez folyamatban van.
Szolgáltatásaink teljes mértékben hivatalosak és legálisak.
A SWEET.TV előfizetéseket nemcsak Magyarországon értékesítjük, hanem Szlovákiában, Csehországban és Lengyelországban is, ahol jelenleg az egyik legnagyobb SWEET.TV partnernek számítunk az EU-ban.
Az Ön biztonsága érdekében:
14 napos garanciát biztosítunk minden vásárlásra,értékesítünk olyan ismert platformokon is, mint az Allegro és az Aukroezeken a portálokon további vásárlóvédelmi garancia működik,a kifizetést sok esetben csak akkor kapjuk meg, amikor a vásárló visszaigazolja, hogy minden rendben működik,több száz ellenőrzött értékeléssel rendelkezünk nemcsak webáruházunkban, hanem az Allegro és Aukro platformokon is.
Ellenőrzött vásárlói vélemények itt is megtalálhatók:
TVElofizetes.hu
Amennyiben további megerősítést szeretne, javasoljuk, hogy írjon közvetlenül a SWEET.TV ügyfélszolgálati chatjére is, ahol szintén megerősítik hivatalos partneri státuszunkat.
Köszönjük bizalmát!
TVElofizetes.hu csapataazért 50 ropi az 50 ropi...
A havi 1200 forintos előfizummal túl sokat nem bukhatok, ha becsuknak, 100 csatit kivesznek akkor sem.

-
4Grider
félisten
Sziasztok!
Valaki próbált már valamelyikről venni 2 éves előfizetést, vouchert? Esetleg 2+2év és tényleg kiírja, hogy lejár az előfizetése 2030. május? Mi van ha addig eltünik, a sweet.hu, kivonulnak Mo-ról stb.., vagy csak próbáljak 1 évet "L" csomagost 30 ropiért...https://tvelofizetes.hu/
vagy
https://allegro.hu/termek/sweet-tv-elopagat-hu-l-packet-24-mas-magyarul-1c71600a-68e6-44a6-b0f4-3ace1e3b455a?offerId=18345526224Felvettem velük a kapcsoltatot, ezeket írták a kérdéseimre:
1. válasz
Üdvözlöm, Gábor!
Igen, természetesen lehetséges. A megvásárolt előfizetési promókódokat akár azonnal is aktiválhatja, nem szükséges várni vele. Így a szolgáltatást összesen 4 évre előre biztosíthatja magának.
Az elmúlt években a csatornakínálat több mint 40 csatornával bővült, és folyamatosan érkeznek új csatornák is.
Természetesen a teljes előfizetési idő alatt rendelkezésére állunk támogatással és segítséggel, hogy maximálisan elégedett legyen a szolgáltatással.
Üdvözlettel2. (mai levél tőlük)
Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük megkeresését és teljesen megértjük az aggodalmait.
Szeretnénk megerősíteni, hogy a TVElofizetes.hu hivatalos SWEET.TV partner és viszonteladó.
A SWEET.TV hivatalos oldalán való partner-megjelenítés jelenleg egyeztetés és technikai feldolgozás alatt áll, ezért még nem szerepelünk a listában, azonban ez folyamatban van.
Szolgáltatásaink teljes mértékben hivatalosak és legálisak.
A SWEET.TV előfizetéseket nemcsak Magyarországon értékesítjük, hanem Szlovákiában, Csehországban és Lengyelországban is, ahol jelenleg az egyik legnagyobb SWEET.TV partnernek számítunk az EU-ban.
Az Ön biztonsága érdekében:
14 napos garanciát biztosítunk minden vásárlásra,értékesítünk olyan ismert platformokon is, mint az Allegro és az Aukroezeken a portálokon további vásárlóvédelmi garancia működik,a kifizetést sok esetben csak akkor kapjuk meg, amikor a vásárló visszaigazolja, hogy minden rendben működik,több száz ellenőrzött értékeléssel rendelkezünk nemcsak webáruházunkban, hanem az Allegro és Aukro platformokon is.
Ellenőrzött vásárlói vélemények itt is megtalálhatók:
TVElofizetes.hu
Amennyiben további megerősítést szeretne, javasoljuk, hogy írjon közvetlenül a SWEET.TV ügyfélszolgálati chatjére is, ahol szintén megerősítik hivatalos partneri státuszunkat.
Köszönjük bizalmát!
TVElofizetes.hu csapataazért 50 ropi az 50 ropi...
Egy évre jónak számít a 30e Ft-os előfizetés. De nyilván van/volt jobb ajánlat is. Itt senki nem fogja neked leírni, hogy ez a cég fix 24 hónap után is ebben a formában működni fog, mivel idén januárban is veszítettünk pár (azóta is máshol jól működő) adót, de nyertünk egy csomó olyan adón visszanézhetőséget, ami máshol nincs.
-
bogiboy
csendes tag
Sziasztok!
Valaki próbált már valamelyikről venni 2 éves előfizetést, vouchert? Esetleg 2+2év és tényleg kiírja, hogy lejár az előfizetése 2030. május? Mi van ha addig eltünik, a sweet.hu, kivonulnak Mo-ról stb.., vagy csak próbáljak 1 évet "L" csomagost 30 ropiért...https://tvelofizetes.hu/
vagy
https://allegro.hu/termek/sweet-tv-elopagat-hu-l-packet-24-mas-magyarul-1c71600a-68e6-44a6-b0f4-3ace1e3b455a?offerId=18345526224Felvettem velük a kapcsoltatot, ezeket írták a kérdéseimre:
1. válasz
Üdvözlöm, Gábor!
Igen, természetesen lehetséges. A megvásárolt előfizetési promókódokat akár azonnal is aktiválhatja, nem szükséges várni vele. Így a szolgáltatást összesen 4 évre előre biztosíthatja magának.
Az elmúlt években a csatornakínálat több mint 40 csatornával bővült, és folyamatosan érkeznek új csatornák is.
Természetesen a teljes előfizetési idő alatt rendelkezésére állunk támogatással és segítséggel, hogy maximálisan elégedett legyen a szolgáltatással.
Üdvözlettel2. (mai levél tőlük)
Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük megkeresését és teljesen megértjük az aggodalmait.
Szeretnénk megerősíteni, hogy a TVElofizetes.hu hivatalos SWEET.TV partner és viszonteladó.
A SWEET.TV hivatalos oldalán való partner-megjelenítés jelenleg egyeztetés és technikai feldolgozás alatt áll, ezért még nem szerepelünk a listában, azonban ez folyamatban van.
Szolgáltatásaink teljes mértékben hivatalosak és legálisak.
A SWEET.TV előfizetéseket nemcsak Magyarországon értékesítjük, hanem Szlovákiában, Csehországban és Lengyelországban is, ahol jelenleg az egyik legnagyobb SWEET.TV partnernek számítunk az EU-ban.
Az Ön biztonsága érdekében:
14 napos garanciát biztosítunk minden vásárlásra,értékesítünk olyan ismert platformokon is, mint az Allegro és az Aukroezeken a portálokon további vásárlóvédelmi garancia működik,a kifizetést sok esetben csak akkor kapjuk meg, amikor a vásárló visszaigazolja, hogy minden rendben működik,több száz ellenőrzött értékeléssel rendelkezünk nemcsak webáruházunkban, hanem az Allegro és Aukro platformokon is.
Ellenőrzött vásárlói vélemények itt is megtalálhatók:
TVElofizetes.hu
Amennyiben további megerősítést szeretne, javasoljuk, hogy írjon közvetlenül a SWEET.TV ügyfélszolgálati chatjére is, ahol szintén megerősítik hivatalos partneri státuszunkat.
Köszönjük bizalmát!
TVElofizetes.hu csapataazért 50 ropi az 50 ropi...
-
veroi
csendes tag
SWEET0207 1 hónap ingyenes hozzáférés
Általános promóciós kód.sweet49 1 hónap ingyenes hozzáférés
népszerű kód.KINOBOX 30 napos ingyenes tesztidőszak
Filmes partnerkód.SMARTWORLD
Általános okostévés kód.ROLG25 3 hónap ingyenes "L" csomag
LG TV promóciós kód (eredetileg a 2023-2025-ös LG TV szériákhoz osztották).
VXVJTM4343 1 hónap ingyenes hozzáférésSzuper.. Köszönöm
-
boborján2
őstag
-
SteveL
aktív tag
-
boborján2
őstag
Van egy ajánlat (QR kódos) a Sweet TV google tv-s applikációjában (https://sweet.tv/hu/promo_inext/double_offer), amit nem igazán értek. Ingyen Androidos Boxot és 27%-os kedvezményt ígérnek, de a matek nekem nem jön ki. Konkrétan havi 75 Ft-ot engednek el az alapdíjból (4825 Ft a 4900 Ft helyett). Ez mi a ...?
Ha hozzáadod a box árát ,akkor kijön az áthúzott 77000ft.
Magyarul kapsz egy ingyen gagyi boxot, az éves előfizetés mellé.
-
SteveL
aktív tag
Van egy ajánlat (QR kódos) a Sweet TV google tv-s applikációjában (https://sweet.tv/hu/promo_inext/double_offer), amit nem igazán értek. Ingyen Androidos Boxot és 27%-os kedvezményt ígérnek, de a matek nekem nem jön ki. Konkrétan havi 75 Ft-ot engednek el az alapdíjból (4825 Ft a 4900 Ft helyett). Ez mi a ...?
-
Kerto
tag
-
whiskeys
őstag
-
whiskeys
őstag
Újabb válasz a Sweet TV ügyfélszolgatátótól. Indítsam újra a routert mert valószínű a késleltetés miatt van a hiba. Megtettem, semmit nem változott. Más streaming platformok pl youtube, netflix-el semmi probléma nincs. Vissza kell mondanom a szolgáltatást mert a folyamatos akadásokkal nézhetetlen.
Nem fogják megcsinálni sajnos nekem is gond van vele. Egyedi eset nem tömeges....
-
trec12
addikt
Újabb válasz a Sweet TV ügyfélszolgatátótól. Indítsam újra a routert mert valószínű a késleltetés miatt van a hiba. Megtettem, semmit nem változott. Más streaming platformok pl youtube, netflix-el semmi probléma nincs. Vissza kell mondanom a szolgáltatást mert a folyamatos akadásokkal nézhetetlen.
Tegnap egy új helyre állítottam be egy előfizetést Samu tévére. Hibátlanul ment ott is. Órákig. Pedig One-os otthoni mobilnet.
-
Lauda
titán
Újabb válasz a Sweet TV ügyfélszolgatátótól. Indítsam újra a routert mert valószínű a késleltetés miatt van a hiba. Megtettem, semmit nem változott. Más streaming platformok pl youtube, netflix-el semmi probléma nincs. Vissza kell mondanom a szolgáltatást mert a folyamatos akadásokkal nézhetetlen.
A probléma nálad lesz.
-
Rick4
félisten
Újabb válasz a Sweet TV ügyfélszolgatátótól. Indítsam újra a routert mert valószínű a késleltetés miatt van a hiba. Megtettem, semmit nem változott. Más streaming platformok pl youtube, netflix-el semmi probléma nincs. Vissza kell mondanom a szolgáltatást mert a folyamatos akadásokkal nézhetetlen.
November óta nézem, teljesen hibátlan. Olasz, szlovén autópályán, menet közben is az.
-
Kerto
tag
Egy samsung qe 100 qn 80fuxxh tv az alany, Tizen rendszerrel. Alkalmazáson keresztül.
OPC 100/20 kábelnet. Stabil a net és a hálózat is.
Sweet tv ügyfélszolgálatával felvettem a kapcsolatot, kérték a tv típúsát, az azonosítót, és egy speedtestet. Elküldtem nekik, azt írták áramtalanítsam az eszközöket és egy gyorsítótár/adattörlést. Ez megtörtént, és ugyanúgy fennál a hiba.
Ahogy Yanna kolléga is írta, nálam is 3-4 hete jelentkezik a probléma. Lassan egy éve vagyok előfizető, és eddig nem volt ilyen.Újabb válasz a Sweet TV ügyfélszolgatátótól. Indítsam újra a routert mert valószínű a késleltetés miatt van a hiba. Megtettem, semmit nem változott. Más streaming platformok pl youtube, netflix-el semmi probléma nincs. Vissza kell mondanom a szolgáltatást mert a folyamatos akadásokkal nézhetetlen.
-
whiskeys
őstag
-
Lauda
titán
-
trec12
addikt
-
razorka777
veterán
-
Lauda
titán
-
trec12
addikt
Nálatok sem megy a sweet chrome/edge böngészőkben?
-
RoyalAirForc
senior tag
-
Kerto
tag
Egy samsung qe 100 qn 80fuxxh tv az alany, Tizen rendszerrel. Alkalmazáson keresztül.
OPC 100/20 kábelnet. Stabil a net és a hálózat is.
Sweet tv ügyfélszolgálatával felvettem a kapcsolatot, kérték a tv típúsát, az azonosítót, és egy speedtestet. Elküldtem nekik, azt írták áramtalanítsam az eszközöket és egy gyorsítótár/adattörlést. Ez megtörtént, és ugyanúgy fennál a hiba.
Ahogy Yanna kolléga is írta, nálam is 3-4 hete jelentkezik a probléma. Lassan egy éve vagyok előfizető, és eddig nem volt ilyen. -
whiskeys
őstag
Nekem is fennáll pedig az okos yettel és sweettv egymásra utalnak a hibával, de egy forumtars segített így jó böngészőn is.
takacska #4980
Chrome-ban a HTTP3(QUIC)-et a chrome://flags Experimental QUIC protocol disabledre állítása tiltja. Ezután a chrome is szakadozás nélkül játszotta le. Edge-t nem tudom, de gondolom valami hasonló beállítás lehet.
-
yanna
addikt
Nálam is szar már 3-4 hete. Hozzátartozik, hogy a tv-n borzasztó a késleltetés, kb. 300 ms a legjobb érték, de az akadások előtt is ennyi volt, és mégis tökéletesen működött.
-
Lauda
titán
-
4Grider
félisten
Itt nincs gond sem yettel mobilneten, sem telekom optikán. Milyen eszközökön fut nálad a sweet? Itt chromecast, Samsung natív kliens, és laptopon böngészőben megy.
-
Kerto
tag
Sziasztok! Nálam még mindig fennál az akadozás. Hálózattal minden rendben, kábelnet.
Nagyon idegesítő. Másnál is ilyen? -
Lauda
titán
-
totron
addikt
Az eredetiség elég foghíjasra sikerült. Jogdíjak okán való eltürkizítettségek, kivételek végleges eltűnések, előzetes kommunikáció nélkül, ahogy kell.
-
Lauda
titán
2. A SWEET.TV szolgáltatás (a továbbiakban - "Szolgáltatás") egy előfizetéses szolgáltatás, amely lehetővé teszi a televíziós (és rádiós) műsorszolgáltató eredeti televíziós (és rádiós) adásainak internetkapcsolaton keresztül történő vételét;
-
Membrán
tag
Parabola előfizetés lehetséges egy évre? Szlovák vagy cseh kóddal működik? 100 euró nem vészes.
-
norrberth
addikt
SWEET0207 1 hónap ingyenes hozzáférés
Általános promóciós kód.sweet49 1 hónap ingyenes hozzáférés
népszerű kód.KINOBOX 30 napos ingyenes tesztidőszak
Filmes partnerkód.SMARTWORLD
Általános okostévés kód.ROLG25 3 hónap ingyenes "L" csomag
LG TV promóciós kód (eredetileg a 2023-2025-ös LG TV szériákhoz osztották).
VXVJTM4343 1 hónap ingyenes hozzáférésEzekből már csak 1 jó.
-
kisuttoro
csendes tag
SWEET0207 1 hónap ingyenes hozzáférés
Általános promóciós kód.sweet49 1 hónap ingyenes hozzáférés
népszerű kód.KINOBOX 30 napos ingyenes tesztidőszak
Filmes partnerkód.SMARTWORLD
Általános okostévés kód.ROLG25 3 hónap ingyenes "L" csomag
LG TV promóciós kód (eredetileg a 2023-2025-ös LG TV szériákhoz osztották).
VXVJTM4343 1 hónap ingyenes hozzáférés -
Santi22
senior tag
már régóta van sweet előfizetésem promó kódokkal, de elfogytam márciusra.
nem emléxek rá, hogy melyik kódból variáltam át és hogy mire, csak meglepődtem, amikor 3 hónapra hosszabbított.
Nem a TCL-es kód volt az biztos.Ha új fiókkal regisztrálok, akkor kér telefonszámot, bankkártyát, ezért ezt a rész elvetettem és maradtam a meglévőnél.
Szerintem amire gondolsz az a SWETXX kód az XX helyén számokkal pl. 39, 40, 41 stb. Talán ezt a számot variáltad. Illetve a SWEET0207 volt itt, amit utoljára láttam, amiben már 4 számjegyet is variálhatsz összevissza, esetleg ezzel volt sikered, bár ebből nem láttam még több félét, ellenben SWEET39-től 50-ig kb láttam mindet és nekem is működött belőle több is még tavaly.
-
totron
addikt
már régóta van sweet előfizetésem promó kódokkal, de elfogytam márciusra.
nem emléxek rá, hogy melyik kódból variáltam át és hogy mire, csak meglepődtem, amikor 3 hónapra hosszabbított.
Nem a TCL-es kód volt az biztos.Ha új fiókkal regisztrálok, akkor kér telefonszámot, bankkártyát, ezért ezt a rész elvetettem és maradtam a meglévőnél.
Kóddal is kér már bankkártyát.
-
FNZ
őstag
már régóta van sweet előfizetésem promó kódokkal, de elfogytam márciusra.
nem emléxek rá, hogy melyik kódból variáltam át és hogy mire, csak meglepődtem, amikor 3 hónapra hosszabbított.
Nem a TCL-es kód volt az biztos.Ha új fiókkal regisztrálok, akkor kér telefonszámot, bankkártyát, ezért ezt a rész elvetettem és maradtam a meglévőnél.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Asrock B365M PRO4-F alaplap
- DJI RONIN RS3 Mini gimbal stabilizáló
- Sony ECM-W2BT prémium kategóriás Bluetooth mikrofon vlogoláshoz
- LENOVO ThinkPad 10 (2 az 1-ben) 10.1",FHD+,IPS,N4100 CPU,8GB RAM,128GB SSD,WIN11,LTE,TOUCH
- Intel Core i9-14900KS 24-Core 3.2GHz LGA1700 Box (36M Cache, up to 6.20 GHz) Processzor!
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- AKCIÓ! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Dell Latitude 5410 - 14" FHD touch, Core i5 10310U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- HP EliteBook 755 G5 15,6" Ryzen 3 pro 2300U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Használt Apple iPhone 13 128GB fehér / 12 hónap jótállás
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Mindegy, legalább nem Gundi hadarását kellett elszenvedni.







Biztos benéztek a fórumba...
