Új hozzászólás Aktív témák

  • vi.joco

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, nem is keveset. Tegnap reggel óta keresem a kérdéseimre a választ, de nem találom. Nagyon sok videót megnéztem és még több hsz-t elolvastam, de semmi. A szemeim kifolynak a NAS-t lassan kidobom :(((

    Szóval:
    Én nem akarom távolról vezérelni a DNS-320L-es kütyüm, semmi extrát nem szeretnék.
    A WDTV Live-om perfektül kezeli- pipa.
    Torrent kliens olyan amilyen nekem jó- pipa

    1.El is érkeztünk az első kérdéshez lehet, hogy nem is olyan jó ez a kliens vagy más a probléma?
    A gond az, hogy lekapcsoltam az asztali gépet, majd később a telefonomról bejelentkeztem a megfelelő oldarra (kb. fél óra múlva) és látom, hogy seed helyett stoped állapoton volt minden állomány. A NAS még "zúgott" mert arról filmeztünk.

    A NAS network management, port forwarding beállításánál kell valamit csinálnom? Ha igen hogyan? Vagy a routeremnél kell bütykörésznem? Az egyébként TP-Link WR340GD.

    2. A másik amit szeretnék az egy távoli FTP elérés, ha valaki megtenné, hogy azt ide, vagy akár privibe szájbarágósan leírná nagyon megköszönném. (NAS és router beállítás)
    Nem vagyok egy feladom típus, de már csak egy cérnaszál maradt az acélsodrony idegpályámból és a fejem is nagyon fáj. Nagyon sokféle beállítást megpróbáltam és semmi!

    A harmadik kérdésem később teszem fel, mert most a világért sem akar az eszembe jutni.

    Válaszokat-segítséget előre köszönöm!
    Szép estét!

    Jocó

Új hozzászólás Aktív témák