Új hozzászólás Aktív témák

  • woodie

    friss újonc

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni, mert egy illető már hónapok óta odajárkál éjszaka a házunkhoz, teljesen rendszertelenül, ezért esélytelen rajtakapnom. A rendőrség nem foglalkozik az üggyel, mert el vannak havazva így is. Sejtem, hogy ki az, de felvétel hiányában nem tudom bizonyítani, ezért ki akarok rakni egy kamerát az utcafronthoz úgy, hogy ne látszódjon és olyat, amit később integrálni tudok majd a rendesen kiépített rendszerhez (az utcafronthoz való kamera kirakás jogi oldalával tisztában vagyok).
    Amiben a segítségeteket kérném:
    - milyen vezetékes, jó éjszakai látású ip kamerát javasoltok
    - mi a legegyszerűbb módja, hogy kiépítsem (fontos-e nvr vagy elég sd kártya)
    - jó lenne, ha telefonon is láthatnám a képet, de ez nem annyira fontos

    Egyébként átlagos falusias környezet és ennek megfelelő éjszakai megvilágítottság van. A kamerának kb.15m-re kellene jól ellátnia és nem fontos a nagyon nagy látószög sem, csak a jó képminőség. Beszéltem szerelővel is, de az egy kamera és gyorsan kell dolog miatt vissza sem hívott...persze megértem ezt is, szóval én építeném ki magamnak. Nézegettem teszteket és a Reolink kamerák közül a CX410 tetszett, de nincs tapasztalatom. Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák