Új hozzászólás Aktív témák

  • Kami11

    őstag

    Sziasztok!

    Van egy régi Foscam camerám (FI9803P V2), amit szeretnék lecserélni egy jobb képminőségűre. Az Ezviz H3c 2K⁺ néztem ki utódnak, de felmerült egy kérdésem vele kapcsolatban, amire nem találom a választ.
    A mostani eszközöm a NAS-ra tölti fel a rögzített videokat ftp kapcsolaton keresztül, magát a kamerát pedig webes felületen keresztül lehet konfigurálni. Ez egy nagyon jó és jól működő megoldás, eddig soha nem volt vele problémám, kb. 10 éve működik probléma nélkül, de sajnos eljárt felette az idő, a képminőség már nem az igazi.
    Kérdésem pedig az, hogy az Ezviz kamerája tud-e ilyen funkciót? Azaz webes konfigurálási lehetőség van-e, valamint én nem memóriakártyára, vagy NVR-re akarok rögzíteni, hanem a NAS-ra, és plusz NVR programot sem akarok a NAS-on futtatni, bár van rá applikáció, de sajnos az utolsó frissítés 2020-as és az Ezviz márka nincs a támogatott eszközök között.
    Szóval meg tudom úgy oldani a rögzítést a NAS-ra az Ezviz-zel ahogy ezt eddig is tettem?

    [ Szerkesztve ]

    A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Új hozzászólás Aktív témák