Aktív témák
-
FehérHolló
veterán
válasz
Whaskes
#18733
üzenetére
Vagy ha küldtek, azt hitte róla, hogy spam és rögtön törölte is.
(igaza volt)Jeti: Nem kell engem megtalálni, nem túlzottan izgat. Egyébként ennek a hátterében van egy kis családi dolog is, néhány per, meg ilyesmik, de ezt most nem teregetném itt.
Itt jön a Jeti..!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
-
FehérHolló
veterán
válasz
Whaskes
#18715
üzenetére
Még nem jelöltél be.

Segítek: Gipsz Jakabként vagyok fenn, és egy adatom sem valódi. Mégis van 101 ismerősöm. (Igen, őket a való életből ismerem, és ők jelöltek be engem, én nem jelölök senkit. - Inetes nickem alapján találtak meg.)A rohadt életbe... aludni indultam...
-
FehérHolló
veterán
válasz
bolondember
#18562
üzenetére
Hazafelé veszek a SPAR-ban, mert már elvonási tüneteim vannak. Van egy egész sor sörválasztékuk, ami egy ilyen kis boltban meglepő.

-
FehérHolló
veterán
válasz
bolondember
#18559
üzenetére
Mindjárt megyek 4-6 villamos, de csak a Petőfi híd budaiig, majd onnét órára. Ott fogok rohadni hétig.
Szerk.: Uh, spamolom a fórumot, 3 topiccsoportban én vagyok legfelül. Ennyire kihalt PH?

-
FehérHolló
veterán
Rengeted egyetemi dolgom van, de egyikbe sincs kedvem belekezdeni. (Ami nálam egyenlő azzal, hogy egyikbe sem kezdek bele.)
Valaki szánjon már meg egy sörrel!
-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#17974
üzenetére
Lendületből belemegy. Tapasztalat, de erről a vénség (mint kiderült, a nagyapám) is tudna mesélni.

Nah, tényleg jó éjt!
-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#17971
üzenetére
Nem. Kb mint a LAN és az USB csatlakozó. USB belemegy a LAN aljzatba, de nincs semmi értelme.
-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#17968
üzenetére
Csak nem minden interfésszel kompatibilis. (pl Bashével, a korkülönbség miatt)
-
-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#17953
üzenetére
Arról van szó, hogy a bitch ezek által használt szlengje volt eredetileg: [link]
Közben meg elterjedt más csoportok között is."and staggeringly poor marksmanship" tetszik.

-
FehérHolló
veterán
Azta, milyen oktatóanyagot találtam: [link]
Youtube project #2-nél volt related link, gondoltam, megnézem. Nagyon üt. -
FehérHolló
veterán
Mikor lesz vége a kézilabdának?
-
FehérHolló
veterán
válasz
venember83
#17849
üzenetére
A kérdés költői volt, tanultam törit.

Whaskes: Az alkoholizmus, ha én vágyok egy-két sörre vagy borra?
#17853: Erről ez jut eszembe: [link]. Én kérek elnézést.
-
FehérHolló
veterán
válasz
RoyalFlush
#17843
üzenetére
Ez low-budget pizza, életében nem látott chillit. Viszont van rajta ujjnyi vastagon erőspista, azon sajt, a sajton pedig sonka és kukorica vastagon. 750 pénzért nem rossz egy 28 centis.
-
FehérHolló
veterán
A mai ebéd mexikói pizza volt/van. Most jön a harmadszori kísérlet az elfogyasztására. Olyan erős, hogy 5-6 harapás után mindenem viszket, sírok és folyik az orrom. Pedig jól bírom az erőset (és szeretem is).
-
-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#17679
üzenetére
Hát jah, ő már az a kategória, akinek biztos nem elég a fagyi.
tbs: Miért nem próbálkozol fiatalabbakkal? Nekik még a nyalóka is jó.

-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#17667
üzenetére
Hát valahogy nem adja a könyv feelingjét szerintem. Ruha az ilyen "belepisilünk, belekakilunk, nem látszik ki belőle még az orrunk sem, és nagyon büdösek vagyunk" stílusúként maradt meg bennem, nem ilyen hipermodern "ráfeszül a tökömre meg hasizmomra"-ként.
A szemük meg nem is kék. Ők sem olvasták a könyvet.

-
FehérHolló
veterán
-
FehérHolló
veterán
El kéne menni inni, de nincs kivel.

-
FehérHolló
veterán
válasz
CactuS
#17100
üzenetére
Nem azt mondtam, hogy moderálni kéne. Csak jelezni valamivel legalább az alapelvekben, hogy ez nagyobbrészt egy szakmai topic, és ehhez méltóan kellene viselkedni legalább a kiemelt szakmai témákban.
Nem csak újoncokról van szó, hanem fanatikus tag fölötti rangú egyéneknél is elég gyakori a fent kifogásolt eset.
-
FehérHolló
veterán
Nem lehetne az alapelveket azzal kiegészíteni, hogy "ha (kiemelt) szakmai topicba írsz választ valakinek, és nem vagy biztos benne, akkor vagy nézz utána, vagy inkább ne írj semmit"?
F@szkivan, hogy amikor nem a "melyiket vegyem a 3 közül?" típusú kérdés hangzik el, a válaszok több, mint 60%-a szakmailag helytelen (=totál baromság, vagy épp az ellenkezője a valóságnak), és javítani kell, hogy a kérdező ne hülyeséggel legyen megetetve....
-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#16450
üzenetére
Ez több is van szerény véleményem szerint, de ötletnek nem rossz. Bár tudtommal az is beleszámít a nettóba.
Whaskes: Szerinted 50 fok körül hány százaléka bomlik le az alkoholnak? Mennyi marad a rumból a teában? Kék szarvas szakértelmére lenne szükségünk, de szerintem 3% alatt van a maradék.
-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#16441
üzenetére
Majd meglátjuk. Elég sokat olvastam utána, amit végül a hely szűke miatt nem tudtam beleírni, de úgy érzem, nem veszett kárba.
Mai Spar-os élményem, ami igazából annyiban kötődik a Spar-hoz, hogy ott vettem a terméket. Egy konzerv ananászról lenne szó. Csomagolása nagyrészt sárga. Tetején nagy sárga betükkel, fekete alapon (hogy jól látszódjon) oda van írva, hogy 580g. Alatta kis fekete betükkel sárga lapon, hogy nettó tömeg: 565g, töltő tömeg: 340g. Még nem sikerült kitalálni, hogy mi az 580 benne. Az ötleteket szívesen várnám.
-
FehérHolló
veterán
válasz
bolondember
#16300
üzenetére
Szerintem max azon gondolkoznak, hogy az út közepén mi a francnak nincs fű?

-
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#16197
üzenetére
Igazából rühellem a katolikus dogmákat, de ez az ember nagyon értelmeseket mond/ír.
Egyébként ez az idézet egyik tételmondatom.
Azt hiszem, elteszem magamat holnapra, mert reggel tervezem a végleges megírását. (Végülis csak dél a határidő..
)
Nem "szennyezem" itt tovább vallási dolgokkal a topicot.Jó éjt mindenkinek!
-
FehérHolló
veterán
válasz
bolondember
#16193
üzenetére
Kinek mi.

philoxenia: BME.
[link] Hosszú, mint a fene, de a Fides et ratiohoz képest semmi. -
FehérHolló
veterán
válasz
venember83
#16187
üzenetére
II János Pál MTA-n tartott beszéde és a Fides et ratio pápai enciklika alapján a hit, természettudomány és a művészet kapcsolatáról egyházi nézőpontból. Mindezt fizika kultúrtörténetre.

Hülye vagyok, hogy ezt választottam, mert nagyon nagy téma, és nem fér bele normálisan 8 oldalba, de megtetszett.Minden anyagot elolvastam (van vagy 5 könyv), vázlat megvan, már csak meg kéne írni a véglegeset. De most nincs ihlet hozzá, úgy meg nem lehet.
philoxenia: Ezek után is úgy gondolod, hogy megírnád helyettem, vagy megírnánk itt közösen.

-
FehérHolló
veterán
válasz
Winner_hun
#16183
üzenetére
Holnapra egy 8 oldalas esszét kéne írnom (még nem kezdtem hozzá).
Sokkal kellemesebb itt fosni a szót. Bemelegíti az ujjaim.Egyébként, ha szeretnék, se tudnék segíteni:
404 - Not Found
Sajnos kérését nem sikerült teljesíteni, mivel a kért adat nem létezik.
Unfortunately your request could not be fulfilled, because the requested data does not exist. -
FehérHolló
veterán
válasz
philoxenia
#16175
üzenetére
Amire Ön gondol, az a K+F.

Jeti: Az a szomorú, hogy ez majdnem mindegyik termékkel így van Tesco fronton.

venember83: A Spar-os tényleg finom.
#16181: Ez spec 400g-os. Rá van írva, hogy családi, de én itt magányomban napi kettőt is megeszek belőle. Én ezek szerint két család vagyok. Ez van. Én kérek elnézést.
-
FehérHolló
veterán
Ha már ilyen szépen összegyűltünk, feltennék még egy életbevágó kérdést:
A Tescoban vásárolt Danone epres K&F joghurtnak miért van teljesen más íze, mint a Sparban vásároltnak? -
FehérHolló
veterán
Akarod mondani, téglalap alapú hasáb, ami az egyik lapátlója mentén el van metszve, ugye?

Rólad meg mindig az "itt jön a jeti, nagy .... van neki, szájában kisgyerek integet" jut eszembe...
#16164: Homemade, itt csináljuk a barlangban. Még nem gondolkodtunk vállalkozás alapításán.
róka: Én nem ismerem az ő igényeit, de valószínűsítem, hogy igen. Víz- és alkoholtartalmú italkészletet sem árt raktározni. Esetleg néhány fiatal, hamvas lányt, akik szeretik a - khm - tapasztaltabb férfiakat.
Ezzel már mindent túl lehet élni és el lehet feledni. -
FehérHolló
veterán
válasz
venember83
#16154
üzenetére
Halmozz fel gyorsan 4 havi tartós hidegélelmet.
-
FehérHolló
veterán
Üzemzavar elhárításnak (BKV) mióta van joga a kék megkülönböztető jelzést használni?
-
FehérHolló
veterán
válasz
bandus
#15897
üzenetére
Sehogy nem tudod megcsinálni szerény véleményem szerint. Ez nem excel, hanem egy adatbázis kezelő progi. "Cellák" nem fognak maguktól állítódni, csak lekérdezés eredményeképp. Számláló meg arra jó, hogy minden bejegyzés-hozzáadásnál növekszik eggyel automatikusan. Nem boolean.
Lekérdezésben viszont meg lehet valósítani, hogy ha X fölé nő a népszám, akkor írja át a település típusát is. Csak ezt minden ilyen jellegű lekérdezésbe be kell írnod. -
FehérHolló
veterán
Véletlenül sem úgy hívják.

De elszúrtam, most csak nosztalgiázok. Először én udvaroltam neki, de körülbelül olyan volt, mint a jég. Elbúcsúztunk, én feljöttem Pestre, ő Pécsen maradt (még középsuliban). Aztán megpróbálta tartani a kapcsolatot, meg kicsit többet is szeretett volna érzésem szerint (általában az ilyet jól érzem meg). De akkor már én nem voltam vevő a dologra, mert ha lemondok valakiről, egy nagyon hosszú ideig nem lehet rajta változtatni.
Legutóbb kicsit dúrván leráztam, pedig nagyon nem kellett volna. Most nekem kell nyitnom felé, és szerintem fogok is hamarosan. Legalább a baráti viszonyt szeretném feleleveníteni, mert egy nagyon értékes ember.
Csak néha elgondolkozok rajta, hogy milyen lett volna, ha....
4 nap múlva lesz a szülinapja.
Cascada-hoz: Ez például kegyetlenül rosszul sikerült az eredetihez képest. [link]
Igen, ez nagyon eltér.
-
FehérHolló
veterán
válasz
BlacKSouL
#15812
üzenetére
Nem láttam. Az elmúlt hetekben nem sok időm van PH-t olvasgatni. OT-ban is csak az utolsó oldalt olvasom vissza, ha lemaradtam. Az idézeted is kimaradt az életemből.
Bash: Banold már ki légyszi luci-t 1 napra.

Szerk2:
Utánanéztem egy kicsit ennek a Cascada-nak. Egy csomó száma "csak" feldolgozás, kb a testét adja hozzá, mert még nem is tér el annyira az eredetitől. (Értem itt például az Endless Summert és a Never ending dreamet) -
FehérHolló
veterán
Mostanában már én is, de a régi tucc-tucc énemet nem tudom és szerintem nem is akarom magam mögött hagyni teljesen.
BlacKSouL: Mi ütött beléd mostanság, hogy ilyen kanos vagy?

Bár most én sem tudok aludni, mert nem megy ki a fejemből valaki.... :S
Ráadásul feljövök PH-ra, azt még itt is kísért. (luci nevezetű felhasználó eléggé aktív, és róla is már ő jut az eszembe...)
-
FehérHolló
veterán
-
FehérHolló
veterán
Nem akarok hozzászólni. Köszönöm.
Egyébként Scooter - Euphoria.
-
FehérHolló
veterán
Tekintetem kevésbé tiszta.
-
FehérHolló
veterán
válasz
RoyalFlush
#15383
üzenetére
Az elsőt mindig különlegessé kell tenni.
-
FehérHolló
veterán
válasz
RoyalFlush
#15381
üzenetére
Meg kellett volna kérdezni, hogy esetleg nem akarja-e kipróbálni vele a fürdés és hajmosás nevű cselekvéseket?
-
FehérHolló
veterán
Csávó először csak óvatosan akarja tuningolni a rendszert, ezért a 333MHz-es FSB-t felnyomta 400-ra (proci fesz alapon). Utána meg jön sírni a RAM-os topicba, hogy biztos a RAM-jai vagy a táp rossz, mivel a rendszer nem indul.
Alacsony a kerítés.
-
FehérHolló
veterán
válasz
bolondember
#15295
üzenetére
Nem akarom tudni. Legalább nyugodtan alszok.
Apa: Olyan éhesnek tűnsz ezen a képen.
-
FehérHolló
veterán
válasz
FehérHolló
#15289
üzenetére
Lejárt modtime.
szimplán hülye = túlbuzgó.Más: PH 2 percre behal, ha keresek valamit a topicban, és még nem is járunk 50k-nál.
-
FehérHolló
veterán
válasz
bolondember
#15260
üzenetére
Már egyszer linkeltem a következőt: [link]
Bocs róka koma, ezt most muszáj volt. A te képed nagyon aranyos.
Apa: Elmagyaráztam neki, hogy engem nem fognak kibaszni PH-ról azért, mert a modkerben "összeveszett" velem, és őt sem fogják banolni.

Azért mondott meredek dolgokat... Újoncként baromira ismeri a fórumot, szerintem valakinek a másod-harmad-negyed-... regisztrációja, vagy csak szimplán hülye. -
FehérHolló
veterán
válasz
bolondember
#15194
üzenetére
Másik kezében meg lengessen egy táblát, hogy "van még 5 ilyenem".
-
FehérHolló
veterán
válasz
(Kolombusz)
#14287
üzenetére
Ezért nem tudnak már meghatni a játékok.

-
FehérHolló
veterán
válasz
(Kolombusz)
#14281
üzenetére
Félelmetes. Másfél éve 90k-ért vettem.
-
FehérHolló
veterán
válasz
venember83
#14275
üzenetére
Nem akarom megtudni, hogy miért vagyok fehér.
-
FehérHolló
veterán
válasz
(Kolombusz)
#14261
üzenetére
Bocs, már időn kívül.
Mennyit kaptál (volna) az X1900 GT-ért?
-
FehérHolló
veterán
válasz
(Kolombusz)
#14261
üzenetére
Az lehet.
Az említett esetben viszont Hammon játszotta el ugyanezt a szerepet, amit most veled az ismerőse.Valami akkor sem kóser így ezzel.
-
FehérHolló
veterán
válasz
(Kolombusz)
#14246
üzenetére
Hammonnak voltak régen is ilyen "fura" dolgai. A "Akikkel jó vigyázni üzletelés során!" topicban azt hiszem, volt is egy vitája egy kísértetiesen hasonló esetben.
ngabor2: Röviden: A középiskolai (elég gyér) fizikaanyag alapján próbál érvelni, de amúgy fingja nincs semmiről, sokszor még arról sem, amiből kiindul.
-
FehérHolló
veterán
válasz
kicsitomi88
#14215
üzenetére
Hát most elgondolkodtattál, hogy a 410 vagy 420 volt Sirtec.

Közben a vén válaszolt, EQMontoya-tól meg elnézést!
Aktív témák
- Amazfit T-Rex 3 Pro – világítós dínó
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Macska topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Crimson Desert - Íme a végleges gépigény
- További aktív témák...
- PlayStation 5 Slim 1TB, makulátlan állapotban, 6 hó gyári garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z790 i7 14700KF 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 16GB LIAN LI LANCOOL 207 850W
- BESZÁMÍTÁS! Asus B650M R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5060Ti 16GB Lian Li Vector V100R RGB TG 650W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650M R7 8700F 64GB DDR5 1TB SSD RX 7800 XT 16GB LianLi VectorV100R RGB TG 750W
- PC Játékok
- Apple iPhone 13 Pro 1TB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4322
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3971, 94% Akkumulátor
- AKCIÓ! Acer Predator Helios Neo 16 PHN16 notebook-i9 13900HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 8GB W11
- Eladó Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB fekete / 12 hónap jótállás
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
(igaza volt)





