Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    Vettem egy Videosec IPW-2124L-40 kamerát. A képe nagyon szép, de lehetséges, hogy ez nem tud se NAS-ra se FTP-re videót készíteni? (NVR-em nincs, mivel Linux szerveremen sok terabyte NAS hely áll rendelkezésre, újabb eszközt már nem tennék fel a polcra).
    Dahau, Hikvision simán megteszi (első ftp-re is készít videót, második NAS-ra leginkább).

    A másik kérdés: a magyar nyelvű pdf leírásban téves (?) adatok szerepelnek, ezek láthatók:
    Viselkedés-érzékelés: Behatolás, vonalátlépés, Elfókuszálódás, Helyszínváltozás, mozgásérzékelés (22x18 rács / 4 terület)
    Na most én nem találok vonalátlépést sehol. Vagy én vagyok a béna vagy az, aki ezt a pdf-et elkövette. A szomorú az, hogy azért vettem ezt a kamerát, mert úgy tudtam, hogy van benne ilyen funkció is.
    Szóval nagyon klassz, hogy a Videosec "magyar" - igaz made in China, de ha ilyenek vannak, akkor gyorsan elpártolnak a leendő ügyfelek.
    Továbbá az oldalukon azt olvasom, hogy a star4live oldali reg. használható a GuardStation programban. No ez sem megy, nem tudok vele sehogy belépni.
    P2P az működik a Guard View app-ban, igaz ez kevéssé hoz tűzbe, mert VPN kapcsolaton keresztül így is tudom a képet nézni bármikor.
    Jó lenne, ha ez a szuper kis kamera jól működne, mert vennék még belőle szívesen.
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák