-
Fototrend
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89923 üzenetére
Ezek szerint érthetően írtam, mert csak megfejtetted
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89920 üzenetére
A samut akartam ekézni, hogy más területen se jobb, de valaki nem érti az összefüggéseket
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89918 üzenetére
Én abból a pár döglött SSD-ből 2 Samut láttam meg egy Kingston-t (pedig ez utóbbiból használunk többet, érthető okokból
)
Az is érdekes, hogy a gyorstöltést se pedzegetik nagyon a telefonjaiknál -
E.Kaufmann
veterán
válasz
jackbacsi87 #89835 üzenetére
Miből gondolod? Ahogy nézem, a név már a Whirpool-é jó ideje és gyártani se nagyon gyártanak már külön divízióként.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
E.Kaufmann #89751 üzenetére
Azt tudtam, hogy nem hermetikus a zár, mindenesetre annyit segít, hogy már nem az egész szoba büdösödik, hanem közvetlen a páraelszívónál érezni valamit, mikor rákezd a szomszéd a kátrányban sütésre.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
E.Kaufmann #89428 üzenetére
Visszacsapó szelep, páraelszívó.
1. Elnéztem, 100-as cső, de lényegében ugyanazok a toldószelepek, amiket nézegettem, elérhetőek ebben a méretben is
2. Kétféle olcsót rendeltem, egyáltalán megnézni, melyik lenne nekem jó, meg mindkettő 1000Ft körül volt.
[link] [link]
Elsőre úgy gondoltam, a műanyagot építem be, de súlyra nem volt vészes a fém sem valamint élőben bizalomgerjesztőbb és jobban záródó volt a fémnek a mechanizmusa (a gravitációtól független, rugós, szigetelő gumival ellátott pillangószelep, de tüdővel is tudtam nyitni).
Elvágtam a csövet, rátettem a páraelszívó felöl és rápróbáltam, nyílik-e. Működött, úgyhogy a másik csővéget is rátoldottam, Körberagasztottam alu szalaggal, majd még alul-felül jött 1-1 kerekített szélű bilincs (de amúgy elég feszesen ráilleszkedett a flexi cső a toldószelepre mindkét végén). Most úgy tűnik, az alapfunkcióját nem zavarja a páraelszívónak. Most várjuk, mikor kezd el megint büdös zsírban sütni a szomszéd, hogy beválik-e -
E.Kaufmann
veterán
válasz
Ezatánnemám #89733 üzenetére
Miért kell ezt a hülyeséget bolygatni ennyi idő távlatából?
Olyan ez, mint a vicc a szemetelésről, hogy okos ember nem szemetel, a többieknek meg tilos.
Csak itt 4 fal között meg mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, míg rá nem dől. -
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89688 üzenetére
Az ózon hasonlóan viselkedik, mint a klór, csak a levegő oxigénjéből állítod elő és a bomlástermékek veszélytelenebbek. Szerintem a rovarok nem csípik azt sem.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
F_Gergely #89640 üzenetére
Hülye kérdés, de minden szállítási dobrögzítő elem rendesen el lett távolítva beüzemeléskor? (ezeket érdemes lenne esetleg most visszatenni, bár ha nem megy, inkább nem bajlódnék vele)
Mi annak idején csak simán lecsatlakoztattuk, leeresztettük a maradék vizet a szűrőnél meg rögzítettük a lefolyócsövet, ne lógjon, igaz már vissza nem vártukmert újat hoztak helyette.
Melyik márka és bolt? Nálunk MM-es Indesithez (többször) kijöttek (szárító venti csere, vezérlés csere, majd végül a törött dobrögzítés konstatálása) de legalább nem maradtunk mosógép nélkül egy percre se
(becsületére mondva maga az Indesit nagyjából működőképes maradt a hibák ellenére, csak a végén már félő volt, hogy elejti a dobot
)
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89571 üzenetére
Mivel felügyelet nélkül nem érdemes használni, elég értelmetlennek tűnik, inkább egy gőzölős kézi ablakpuculó
-
E.Kaufmann
veterán
Ha olyan, mint a Gorenje (a tárcsa és a programok nagyon hasonlóak, ahogy a dob belső alakja is), akkor külső anyaga és ajtószerkezete gyengusabb, mint egy Indesit/WP-nek. Félek, hogy a gyerek leszakítja
tönkrement az indi és 3/4-ed éve Gorenje lett helyette. Végül is mos, csak ez az ajtó nem tetszik nekem. Viszont egyelőre nem rozsdásodik
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89519 üzenetére
10-ből 9 fogorvos meg egy fogorvos
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
BB9000 #89433 üzenetére
Na akkor megint megkérdezem, mert megoldás kellene.
Én laikusként mit vegyek konyhai páraelszívó 125-ös csövéhez bűzelzáró/visszacsapó szelepnek? Ha csak csökkenti valamennyire a bűzt, már az is jó, csak fingom sincs a légtechnikai csövek szereléséhez, hogy milyen szelep kell, meg azt hogy kell majd rögzíteni. Nézegettem a gyártók/kereskedők oldalát de nem nagyon tudom, mi mihez jó és hogy kell szerelni mert se a beszerelt állapotról nem találok fotót, se egy beszerelési útmutatót nem csatolnak az oldalakon. -
E.Kaufmann
veterán
válasz
herdsman12 #89486 üzenetére
ásványianyag tabletta = kavics
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89474 üzenetére
Az ásványi anyagos nettó relkám. Ezek szerint ismered a viccet, mert nem kérdeztél rá
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89472 üzenetére
Attól még nem kell reklámszövegeket nyomtatni, hogy nem hoz neked hasznot. Még a Cheetos evés - pornónézés kombó is értelmesebb, csak aztán nehogy rohanj a dokihoz, mint a viccben
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89445 üzenetére
Ahogy írtam, kávét főzni lágy vízzel kell, de a testnek meg kellenek az ásványi anyagok.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89440 üzenetére
Az a palackozás sara, nem magáé a vízé. Attól még a palackozatlan ásványvíz, ami egyes helyeken lényegében a csapból jön, nem káros.
OPiiPO: na igen, a zsírosdeszka féle baromság.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89436 üzenetére
Én úgy tudtam, az emberi szervezetnek nem gond a vízkőt okozó ásványi anyagok összessége, sőt. Inkább csak a kávénál gond, ha túl sok az ásványi anyag (és nem csak a kávéfőző megóvása miatt)
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89429 üzenetére
Én meg ezért járok inkább szagosítatlan/puhítatlan ruhában
(olcsóbb is mint a dermafrodita kokkolínó
)
-
E.Kaufmann
veterán
Van egy páraelszívó 125-ös flexi csővel. Van ugyan valamilyen visszacsapó mechanizmus benne, de ha a kedves szomszéd valamit a már ezerszer használt büdös avas olajában kezd el sütni, az átszaglik a mi szoba-konyhánkba
Valami utólagos kiegészítő lenne 125-ös csőhöz, ami jobban megfogja a szagokat? -
E.Kaufmann
veterán
válasz
pvt.peter #89322 üzenetére
Milyen ÁVK? Típusa, fajtája? Biztos nincs ott valami más is a körön valami kapcsolóüzemű táppal? Nálunk szaporodtak az ilyen kütyük és a csodálatos AC osztályú és XBS márkával súlyosbított ÁVK már nem bírta. Csere márkásabb A-ra megoldotta. És tuti működik, mert vizes kenyérpirítóra is oldott már le, de csak kapcsolóüzemű tápok miatt nem volt azóta fals lekapcs.
-
E.Kaufmann
veterán
Ha érdekel valakit ilyen Zanussi sütő zsanér párnak a fele, nekem van használtan most egy ép
. Eltört az egyik, de cseréltem párban (magában nem kaptam
). Olcsón megszámítom
-
E.Kaufmann
veterán
Szerintem sok ember vezet úgy 10+ éve, hogy nem került olyan helyzetbe, ahol az életét mentette volna meg az öv vagy motoron a sisak, de hát nem akarta, hogy megba... ...busgassa a rendőr.
Nem poénból adják sok kithez a spanit. Meg keskeny bútorokhoz a fali rögzítőt ésatöbbi.Én biciklivel is csak egyszer estem úgy, hogy kellett volna a sisak, de szerencsére semmi majom... akarom írni bajom
(úgy forgott a világ körülöttem, mint a filmekben)
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
Sziltesa08 #89248 üzenetére
Akkor olyan gépeket kell ajánlani, de az illetőnek már vannak gépei és nem fogja lecserélni. A Bosch meg csak tudja, mit csinálnak és bírnak a saját gépeik és hol kell őket összefogni biztosan.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
idegen lény #89237 üzenetére
A munkavédelmi sisak építéseken pont ezért kötelező, ott gyakoribb, hogy leesik valami, ahogy az is gyakoribb, hogy egy mocorgó rázkódó eszköz tetejéről lecsúszhat egy másik nagy tárgy.
Ezekhez fika szekrényekhez is, ami 20-30e HUF és egy szél fel tudná borítani ezért van rögzíési pont a falhoz. -
E.Kaufmann
veterán
válasz
Grande Ale #89228 üzenetére
-
E.Kaufmann
veterán
Egy elektromos sütő alján keletkezett zománc sérülés folytán egy lyuk. Nem nagy és működik a sütő, de valamivel, spéci hőálló szilikonnal vagy hasonlóval be lehet foltozni?
Az a lényeg, hogy ne legyen nagyobb a lyuk és elzárja az alatta lévő dolgokat (alsó fűtőszál, meg ami még ott van).
Mit ajánlanátok?Ez egy 10+ éves Zanussi, nincs ez a piro tisztítás meg hasonló, ezt súrolni kell
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
szabonagyur #84766 üzenetére
- Minek az a két mosógép?
- Hát nem tudtad? A gazdagok egyszerre szoktak mosni..
- Ilyen bunkók?BS&TH után szabadon
-
E.Kaufmann
veterán
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
NeoPampalini #84603 üzenetére
Nincs vésznyitója lent a szűrőnél? Miénknek papír szerint van, de nem néztem még.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
Kezdő vagyok #84596 üzenetére
Én cseréltem tányérmotort vagy 2 éve valami magyaros nevű (már lekopott) Gorenje klón mikrónkban, kicsit gyengusabbat kaptam, de még müxik
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
csabi324 #84236 üzenetére
Mi is így jártunk, de Indesittel (mármint, hogy elszállt az ár).
Lett belőle plusz kp-val Gorenje+új bizti. (csöbörből vödörbe)
10 év motorbizti úgy néz ki, hogy egy nagy parasztvakítás sok gyártótól. Persze volt itt olyan, akinél az ment tönkre de én a legtöbb mosógépet mindenféle más nyavajában láttam megpusztúlni. A szíj meg az automatika úgy is megvédi a motort, esetleg direkt hajtásnál számíthat.
Rozsda: Direkt raktam fel most az új mosógép érkezése előtt páraérzékelős szellőztetőt, hátha kicsit lassít a folyamatokonJa és Candy-t NE.
(arra még az MM munkatárs is ezt mondta
)
-
E.Kaufmann
veterán
Nekünk sosem volt pénzünk drága porszívóra (igen, ismerem a mondást, mi drága). Meglepetésként ért, mikor pár éve meghallottam egy Lux-ot. Pontosabban normál hangerőn meg tudtam kérdezni a használót, hogy ez most rendben működik? Azt mondta igen, ez a normális hangja és még szív is.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
Neil Watts #84120 üzenetére
Ugyanezt megkapod Amica, Godess és Candy néven is, kevesebbért. Láttam pár ilyet, belül tök egyformák, de gyakran kívül is. Azt hiszem mind Midea.
Nekünk Amica nevű van, a forgófejet kellett már cserélni mert deformálódott, de az nem nagy költség, meg lassan szigetelést is kellene cserélnem.
Olyat vegyél, aminek van sótartálya, mert vannak olyanok amikből ezt is kispórolják, mert a mosogatószer meg az öblítő megoldja (vagy nem)
Amúgy van 8 terítékes is, mind a Klarstein-nek, mind a Candy-nek (vagy legalább is régebben volt) és még talán az is beférne. Nekünk pont nem fért volna 5 centi híján -
E.Kaufmann
veterán
válasz
E.Kaufmann #58186 üzenetére
Na gyerekek, elváltak útjaink az Indesit mosó-szárítótól 3.5 év után. Vettünk annak idején biztosítást és eltörött benne valami, úgyhogy biztosítás keretében levásárolhattuk. Most hozták az utódot, egy Gorenje-t (Hisense?), az volt a legolcsóbb mosó-szárító adott kapacitással, ami nem Candy.
Voltak vele problémák. A rozsdásodást gondoltuk már előre, de kellett benne elektronikát cserélni, mert a kapcsolók hülyültek, valamint a "hajszárítót" mert már nagyon zörgött, végül az lett a veszte, hogy a gépházban valami felfüggesztési pont eltörhetett és már nagyon zörgött. De összességében sosem vált teljesen működésképtelenné, mosni mindig tudtunk vele, de már le akart szakadni a dob, úgyhogy vége lett a dalnak. Összességében annyi pénzért (120e HUF) nem volt annyira rossz vétel, pláne, hogy majd minden nap mostunk és a biztosítás is megérte, mert összesen 150-ért lett volna Whirpool, ami, ahogy néztem ugyanez volt pepitában.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
Dinter #70368 üzenetére
Akkor meg ott a Bekó, amit linkeltem, de Candy-ből létezik 4kg ruhatöltetű is, az mindenhová befér, még a gyerekszobába is
(olyan kis cuki)
-
E.Kaufmann
veterán
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
Fr3eWar #70361 üzenetére
Szeretem a kütyüket meg az okosdolgokat, de nagyon őszintén ki süt és mos távolról? Ha legalább betenné és kiszedné a ruhát valamint a hűtőből átpakolná a sütőbe a sütendő kaját
Mosást lehet késletetni, sütőt időzítve leállítatni net nélkül is. Max arra jó, hogy felügyeld az asszonyt -
E.Kaufmann
veterán
válasz
OPiiPO #70349 üzenetére
Na ezen én is sokat gondolkoztam, hogy akár a mosóvíz, de a szárító kondenzvize tuti használható lenne WC lehúzásra (a mosogatógépé már nem). Lenne egy nagyobb puffer, ami két mosás közötti WC lehúzásokat (legyen 4-8x) nagy általánosságban kibírná, ami meg már nem fér be, menne a csatornába.
Gondolom, ilyen gyüjtős a tietek, de pl egy csak mosó vagy mosó-szárítógépnél akár működhetne is, de gondolom sok szárítógépnek is van kifolyócsöve. -
E.Kaufmann
veterán
válasz
Viiktor1989 #70332 üzenetére
A rotyogó bableves a hűtőközeg nemde?
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
Viiktor1989 #70329 üzenetére
Mondjuk beüzemelés után biztos kell neki egy nap legalább, mire jól áthűti magát, de egy hét után már gyanakodnék
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
BrandonXXV #70278 üzenetére
Jogos, az árukereső 32-őt listázott a bolthoz:
[link]
Kép, ha frissült volna már:
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
BrandonXXV #70276 üzenetére
MM-ben is kb ennyi.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
illesdudas #70272 üzenetére
Én egy keskeny laposfejűvel nekiesnék
-
E.Kaufmann
veterán
Indesit mosó-szárítógépben mindig sok a szösz. Próbálom az öntisztító funkciót sűrűn használni és mosógép tisztító szert is, de csak sűrűn szöszös marad a gumiperem (és ki tudja még mi odabent). Azon túl, hogy mosózsákba rakom a ruhákat, mit lehet még tenni a már felgyűlt és a még újonnan bekerülő szöszök ellen?
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
E.Kaufmann #70032 üzenetére
Légszűrő/légmosóra valaki?
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
Hauptmann #70007 üzenetére
LG
Mi mostanában Electrolux-ot vettünk (de felülfagyasztósat), mert annyi volt a büdzsé, nagyon lejjebb meg nem akartunk menni. Müxik, a hangja szokható, ha egy helyiségben alszunk vele, de látszik a lemezek hepehupaságán hogy ez egy büdzsé Elux.
Nagyon jegesedik amúgy, de attól tartok Bekoval vagy más kissebb márka olcsóbb termékével se lett volna jobb, sőt...
-
E.Kaufmann
veterán
Kis lakásba gyerek miatt keresnék olcsóbb légszűrő/párásító berendezést, de a legtöbb vagy egyik, vagy másik, szűrőt venni kell hozzá folyamatosan, de közben találtam egy ilyet, ami elvileg mindkettő, és csak vizet kell bele tenni meg néha elmosni a szűrőt, viszont abszolult semmi infó nincs róla itthon: [Beurer LW 230]
Valakinek van tabasztalata ezzel a készülékkel/gyártóval, esetleg nem sokkal drágábban (max 100e HUF) valami hasonlót tud ajánlani?
Tehát párásítson és szűrje is a levegőt, ha nem is egyszerre, de választható módon. -
E.Kaufmann
veterán
válasz
Balázs Z. #69457 üzenetére
Ha Miele lenne, még volna értelme szervizelni, Whirlpoolt ( ha a mérete/beépíthetősége vagy valami speciális tulajdonsága miatt nem lehetetlen) vagy cserélni kell vagy magunknak kell bütykölni (kellő odafigyeléssel !!!), esetleg egy ismerős szakinak, mert nem fogja megérni szerelni. Én se nagyon bütykölök, de pl bontószokeveny mosógépben cseréltem szivattyút, az jó is lett, de fél év múlva meg csapágyas lett a gép.
Máskor nem kell szégyellni, hogy pösti vagy, oda kell írni, mert nem evidensMi a hibajelenség egyáltalán? Lehet, tényleg meg tudnád te is oldani. Lehet, elég lenne valami extrémebb átmosád (enyémben használtam már hidegzsíroldót is, mert ezek a rendszeres szerek elég erősek a festett üvegröl a festéket leszedni, de zsír még gyűlhet attól, erősebb, mosogatógéphez szánt speciális zsiroldó és vízkőtlenitő szerek is vannak, pl pont Whirlpool-hoz, nem csak Lidi/Aldi/DM/Rossman 500Ft-s vonal. A kar is eltömődhet, sőt, ha műanyag, deformálódhat is, de az is cserélhető, szivattyút is biztos lehet szerezni, bár akkor jobban bele kell nyúlni de ha pl a elektronika ázott be, akkor lehet, meg vagy lőve.
-
E.Kaufmann
veterán
Ha külföldröl írt volna, akár még helyesen is írhatta volna a másik kolléga, de adatlapja szerint pesti (vagy budai) a Balázska, és gondolom természetes neki, hogy székesfővároson kívűl nincs élet meg net se
Jelentem van, jó sz@r, de van18 éves géphez meg ajánlanám a technikatörténeti múzeum restaurátorait, vagy a szétszedtem.hu-s fickót, aki szép képgalériát készít majd az eszközről
-
E.Kaufmann
veterán
De őszintén, nem a motor fog megmurdálni ebben sem, van annyira inteligens már szerintem egy motorvezérlő, hogy ne égesse le a motort, pláne egy DD-set, viszont a FET-ek nem biztos hogy bírni fogják végig a kiképzést, szóval inkább marketing, de biztos, ami biztos én is beregisztráltam a nem DD-s Indesit motorját
(viszont tippre előbb fog megmurdálnii ebben is az elektronika, mert szárításnál eléggé melegszik)
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
arcsin #69356 üzenetére
Az inverter a legneccesebb, régebben itt is írták, hogy motorhiba a hajdúk óta ritka. Én is inkább láttam szétrohadt, beállt csapágyas és lerúgott, megnyúlt szíjas gépeket, mint motorhibát, bár gondolom, laikusként, a directdrive-nál nagyobb a terhelés, mint a szíjasoknál, mert utóbbinál van 1:n áttét és meg a szíjat "lehet" csúsztatni és akadásnal az ad"hát"ja meg magát legelőbb.
-
E.Kaufmann
veterán
Tudtonátok ajánlani ilyen tologatós mechanikus seprűből olyat, ami bírja is? A Leifheit alig fél év után teljesen szétesett, de amíg egybe volt, addig nagyon praktikus volt, nem fogyasztott áramot, csendes volt és a napi szőnyeg és parkettatisztítást le lehetett tudni vele.
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
StarKiller89 #67100 üzenetére
A megoldás: szerelő
B: multifunkciós kapszula öblítő funkcióval
C: nem használsz öblítőt (itt egyesek véleménye szerint amúgy sem kell az)
D: leírod a pontos típusát, hátha tudja valaki, hol kell megrugdosni, vagy esetleg milyen érzékelőt kell cserélni, ha lehet házibarkács módon -
E.Kaufmann
veterán
válasz
StarKiller89 #67098 üzenetére
Gondolom, hogy rendesen kiöblítse az öblítőt
. Eddig nem csinálta? Más programoknál is ez van?
-
-
E.Kaufmann
veterán
-
E.Kaufmann
veterán
Milyen tejszín való leginkább tejszínhab szifonba? Valahogy a régi ízek és állag nincs meg ISI szifonnal, pedig próbáltam bele többféle 30%-os ha tejszínt, valamint nem elég rázni rá is kell ütni párszor az aljára, fejjel lefelé tartva, hogy ne menjen el feleslegesen sok gáz. Egyáltalán a 30% sok vagy kevés?
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
inf3rno #65397 üzenetére
Mostanában volt egy felmérés, hogy valamilyen káros anyag képződése magasabb ezekben a sütőben, tehát annyira mégsem egészségesek. Amiből jót ettem, az meg a Tefálnak a lapátos sütője, amibe kell egy kanál olaj, csak nem minden ételt lehet görgetni, de ismerős csinált benne finom hengeres rántott töltötthúst valahogy
Van még a Philipsnek is légfritőze, de az még magasabb árkategória. -
E.Kaufmann
veterán
válasz
Csabroncka #65357 üzenetére
Melyik ezt? A NEI-t?
-
E.Kaufmann
veterán
válasz
Donki Hóte #65353 üzenetére
Hááááááááááááááááááát. Az a 40dB nem valami jó érték, pláne, hogy az Electrolucx-nak és a Beko-nak is vannak halkabb kb 140 cm magas hűtői, és a NEI mint név nekem annyira ismeretlen, hogy inkább ezerszer a Beko, de még egy Amica vagy Medion is inkább.
Új hozzászólás Aktív témák
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- Asustor NAS
- One mobilszolgáltatások
- Nem várt platformon a OnePlus Nord 5
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Google Pixel topik
- CASIO órák kedvelők topicja!
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Roborock S7 robotporszívó
- Balatoni álom - saját kép - 40x60 - akrilüveg fotó, keret nélkül, éltartóval
- Új, csomagolássérült Catler KM 8020 konyhai robotgép - 2 év bolti garival! -
- Eladó használt XIAOMI Vacuum MOP Pro robotporszívó!
- BMW E39 - 540i V8 Touring - Komplett Motor Felújítás, Friss Műszaki, Hibamentes
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Samsung Galaxy Watch 6 Classic
- Tablet felvásárlás!! Samsung Galaxy Tab A8, Samsung Galaxy Tab A9, Samsung Galaxy Tab S6 Lite
- AKCIÓ! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged