-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
GIJoe
addikt
válasz
Tothgera30 #41299 üzenetére
voltmár (sokszor) kategória...
-
Runbo X5 - LOL
.
-
-
GIJoe
addikt
válasz
Brain75 #41293 üzenetére
szerintem felesleges a HD kijelző, mondom ezt úgy hogy nekem is az van.
Nem kell attól félni hogy pixeles lesz...a Cubot GT99, olcsóbb, rendelj egyet, legyél te a fórum nyuszija
-
-
GIJoe
addikt
válasz
Brain75 #41287 üzenetére
XDA fórum, orosz oldalak, esetleg kínaiak, használj google fordítót (beírod az urlt a címbe) nem akarlak letörni, de szerintem nem lesz nagy tábor eme márkanév mögött de ne legyen igazam...
-
GIJoe
addikt
válasz
Brain75 #41277 üzenetére
ZTE V967S
Lenovo A830
THL W100
Huawei Ascend G610Tudomásom szerint 45 nap lehetőséged van a panaszra, elég jó védelem, mert ha gond van letiltják a kivizsgálásig a fogadó oldalt, azaz nem kockáztat egy webshop sem 1 tétel miatt.
SG post elég gyors mostanság, elég (ingyenes)
-
exact6
tag
Sziasztok!
Szerintetek ez az Auto Root megoldás működik MTK6589T-s verziójú prociknál is? Ugyanis feleslegesen nem akarom kifizetni azt az ezrest amennyibe a rootolás kerül, ha itthon is megoldható egy gombnyomással. -
koala69
tag
Sziasztok,
van valakinek informacioja / esetleg tapasztalata errol:
MTK8389 Quad Core
nem sok mindent talaltam a neten, bar lehet, hogy rossz helyen neztem
-
-
Brain75
senior tag
Ez jó válasz volt, akkor marad a sima.
Ilyen méretben és ilyen tudással, milyen telefont ajánlanátok még ?
Maximum az Galaxy S3 méretében közeli ami szóba jöhet. 136.6 x 70.6 x 8.6 mm
Tehát ha egy picivel nagyobb az nem baj.
A kikötések:Minimum 4,5" IPS Lehetőleg Gorilla Glass, maximum 5" IPS Lehetőleg Gorilla Glass kijelző
5" esetében nem szeretném ha nagyobb lenne mint a Galaxy S3 136.6 x 70.6 x 8.6 mm, maximum pár miliméterrel
1 Gb RAM minimum
4 GR ROM minimum
Erős akksi
2 sim kártya
Cserélhető akkumulátor (Nem unibody)
GPS
4 mag.
SD kártyával bővíthető
Hozzávetőlegesen nagy támogatottság.Bocsánat ha sokat kértem de annyi féle telefon van hogy lehetetlenség kiválasztani a legjobbat.
Engem az érdekelne hogy melyik az az 5 telefon amit ilyen paraméterekkel ajánlani tudnátok.Kösz
-
GIJoe
addikt
válasz
andatti #41265 üzenetére
Szerintem ez azért nem nagy szám, sem a tablet, sem a telefon.
Nem szabad ezeknek beugrani, pl a tabeltre ez
Tovább én úgy tudom, hogy hiába van benne samu chip ezek a kínaiak nem annyira optimalizáltak, ezért sok mindent erőből oldanak meg szinte support nélkül...Brain75: én pl nem vagyok nagy játékos, és antutu számolgató sem, nem varázsolt el a magasabb órajelek. Valószínűleg a magasabb órajel éhesebb procit is feltételez, neked kell döntened.
-
gerejoe
tag
válasz
albinolynx #41076 üzenetére
Hali urak,egy kis segitség kellene.Sikerült feléleszteni a telómat a halálból,most a gyári 4.0-ás rendszer van rajta csak annyi a gondom hogy nincs wi-fi,bluetooth,probáltuk felrakni rá a legujjabb 4.1.2 JB-t sd-röl csak ott vmiért mindig ki irja hogy E/cant mount sd card,megformáztuk telóval,minitoolsal,de mindig dobja a mountos hibát flashtoolos verzio meg nincs az adott rom bol,nekem nem is lenne rá szükségem ha müködne a wifi,ha vkinek van vmi ötlete megköszönném mert mi az egyik forum társal már rengeteg dolgot ki probáltunk,de mégse akar sikerülni.ezuton is köszönöm neki a türelmet és a segitségét.
-
Brain75
senior tag
-
-
GIJoe
addikt
válasz
outsiders #41264 üzenetére
Egyértelmű Lenovo 780 a shop pedig a minideal.net discount code 14ed
A hibás darabok érdekes hogy az Alin kerültek eladásra, fogadni mertem volna rá...
-
sasa311
veterán
válasz
Tothgera30 #41261 üzenetére
Azt nem tudom honnan veszed, hogy "könnyen letörik", mert egy gumi szalag tartja, nem műanyag.
Az, hogy nem tetszik persze más tészta
-
andatti
senior tag
Geekbuying-on valami happy weekend akció van. Pl. kár, hogy nincs benne több telefon, csak egy tablet még...
-
outsiders
aktív tag
Sziasztok,
az alábbi 3 versenyzőből melyiket választanátok és miért illetve honnan érdemes venni? Lenovonak utánaolvastam, tudom h a ruszkiknál voltak hibás darabok aliexpressről.... XDA-n meg csak csupa pozitívat írnak csak róla.
lenovo p780
Jiayu g4 1gb ram sima 6589 3000es aksi (fehér)
Jiayu g4 1gb ram T-s 6589 3000es aksi (fehér) -
GIJoe
addikt
Changhong Z9 5000mAh
-
válasz
sasa311 #41260 üzenetére
Úgy értem hogy a 3,5 jack részt is egy műanyag "izé" fedi, az könnyen letörik. Több részlete nem átgondolt. Ilyen szempontból pl. egy A800 sokkal jobb választás, mármint külsőre. Nálam N8-at váltana, de nem igazán akarom elkótyavetyélni azt sem. Nem játszok, csak zenét hallgatok fülessel és telefonálok rajta, néha egy kis wifi és GPS.
-
sasa311
veterán
válasz
Tothgera30 #41252 üzenetére
Azt nem tudom mit értesz az alatt, hogy "komolytalan", biztosíthatlak, hogy egy kiváló készülék. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy a G3-amat lecserélem rá, csak aprópénzért nem akartam elkótyavetyélni a G3-at, csak úgy meg nem veszek 2 telefont.
2 magos, ez tény. De ha nem játszol a telefonon akkor már a 2 mag is felesleges.
-
andatti
senior tag
válasz
kosturica #41227 üzenetére
Viszonylag jól összerakott telónak tűnik, kár, h tényleg noname... De mondjuk 6 colosban már jobban elmenne...
Vagy amit én néztem, a THL W9 fél-1 év múlva 170-180 $-ért... (az ugye 5,7 colos)
Az a baj, hogy ezt a 250$ feletti árat sose adnék ki egy telóért... (nekem még 200 is sokkk) -
San398
őstag
válasz
weinmaker #41256 üzenetére
Attól is függ kinél mit jelent a jó és tökéletes. Láttam már telefonnal készült képeket amire valaki azt mondta, hogy milyen jó én meg azt mondtam rá hogy ilyen minőséggel nem érdemes fotókat készíteni. GPS fronton is lehet ilyen helyzet, van akinek az 50m-es pontosság is szuper van akinek az 5m-es is kevés.
-
weinmaker
őstag
válasz
gipsztigris #41238 üzenetére
Sajnos ez a szórás a nagy márkáknál is előfordul, elég csak az LG vonalon szétnézni. Régebben egy Optimus One-t használtam iszonyat fos gps-el, másnak ment tökéletesen, vagy az lg 2x, aminek a kamerája van akinél jó, másnál meg nem, attól függően, hogy melyik szolgáltatónál, vagy szériából vásárolta.
-
chab7
addikt
válasz
minifoximaxi #41251 üzenetére
De bizony. Akkor csak van legalább az S750-ben. Bár lehet a többiben is csak lassabban tölti le az infót és nem elég ideig tesztelték a kollégák?!
Egy P770 akkuval nem is gondolkoznék az S750-en -
-
tyuli76
tag
válasz
koala69 #41237 üzenetére
Bécsben vannak magas házak,söt rengeteg villanyvezeték villamosnak,ami a Nokia C7 jo bezavart.
Jövö héten megyünk a tenger,ha kéritek csinálok utvonal mentést.és ha valaki leirja,h hogyan kell feltölteni,akkor fel is rakom
Lenovo A830 senkinek se nincs?Arra szeretném cserélni a ZTE-t. -
sasa311
veterán
válasz
Tothgera30 #41246 üzenetére
Nekem a Lenovo A660 gyorsabban (és pontosabban) talál GPS jelet, mint a Jiayu G3, de a G3-nak sokkal erősebb az akkuja, bőven 3 nap az üzemideje az én használatom mellett.
De G3-ból is volt már olyan a kezemben, aminek a GPS-e sokkal gyorsabban talált jelet, mint az enyém
Ez szvsz lutri.
Ezek közül mindkettő GG, a Lenovo az IP67-es is.
-
Keresnék olyan telefont, mely legalább 4"-os kijelzővel rendelkezik, de azért 5"-os ne legyen! GPS-t és wifitt gyorsan találjon. Nagy akksi és hosszú üzemidő fontos lenne. De ami a lényeg, mindenképpen strapabíró legyen. Eddig a Lenovo készülékei között nézelődtem. Mit érdemes venni?
-
PeetR
aktív tag
Sziasztok!
Lenovo A800-nál az normális, hogy T-mobilos mobil net-tel csak Edge van?
-
barnam_
nagyúr
válasz
instantwater #41195 üzenetére
W200 szerintem jó döntés. Amennyiért adják, bőven megéri.
Nekem van egy Nexus 4-em, de szeretem próbálgatni a telefonokat. Na, ezt, már három napja nem tudom letenni, mert nem tudok belekötni -
válasz
Atomcsirke #41224 üzenetére
Ez már "annó" is előkerült: 8MPx-el helyett 5-ös a kamerája. A többi stimmel.
-
chab7
addikt
válasz
koala69 #41236 üzenetére
Ez bizony sokaknak fog segíteni, mert én is ezek miatt nem rendeltem még be kínából valamelyik készüléket. Nekem fontos nagyon a navigálás benne és szeretném ha legalább ugyanolyan lenne mint a Defy-ban - amiben igen jó, sokat túráztam már vele.
Pont emiatt lett első körben a Lenovo P770 kinézve, mert hosszabb túra esetén jól jött volna a jó erős akku. (Itt amúgy lehet a kétmagos mediatek miatt "még" jobb a navigálás mint 4magos társainál.
De most hogy a ténél nagyon jó akciók vannak (xperia sp és sgs3) igen b@ssza a csőröm hogy mi legyen, mert alapból sem sony sem samsung nem kedvencem, de abban az árban ahogy most meg lehet szerezni őket, nagyon elgondolkodtató - főleg hogy erősebb felszereltségűek mint a kínaiak (persze egy nevenincs kínai lehet jobb felszereltségű csak az meg minőségben vérzik el).
Nem könnyű ez gyerekek. A Lenovo is miért olyan sóher hogy nem tesz rds-t a rádiójába, és nem csinál fasza gps nagivációt bele (feltéve ha a két magosra is igaz amit fentebb a négymagosról írtunk).
Mert a többi még nem is izgatna - fényképező ha kicsit egyszerűbb egye fene, nfc, usb-hdmi átalakíthatóság stb hiánya sem olyan gáz, még a kicsit gyengébb vas sem, játszani úgyis ritkán játszik akinek az ilyen felszereltség kell mint nekem.(#41238) gipsztigris: Erről a lutrizásról nem is beszélve, mert egyszerű ember mint én nem igen szeret lutrizni. Venni akar egy jó cuccot legalább 2 évre és akkor lutri hogy jó e vagy sem. Hát ez igen csak elkeserítő. Annak aki bizniszkedik mindegy mert továbbadja és fél éven belül eleve átmegy a kezében 5-6 telefon.
De aki egyszer akar (és tud) kiadni telefonra annak ez keserves lehet ha mégsem jó a funkció benne amire szüksége lenne. -
Szotka
tag
Minidealre van valakinek vowney v5 cuponja?
-
gipsztigris
addikt
válasz
koala69 #41236 üzenetére
Ezt már ezerszer kitárgyaltuk, hogy NEM az MTK 6589 a probléma, hanem az iszonyatos nagy minőségi szórás!
ThL W8/4Gb-os telefonom volt tegnapelőttig, és több száz kilométert navigáltam vele és egyetlen egyszer sem dobta el a jelet, nem "tekergett", mindig pontos úttartása volt a hárombetűsnek. Pesten is gyakran voltam vele magas házak közt és ott sem volt gond. Láttam ugyanilyen ThL W8-at csapnivaló GPS vevővel.
Szóval, ez számomra egyértelmű, hogy csupán szerencse kérdése, hogy jó, vagy rossz gps vevőt fogsz ki.
-
koala69
tag
válasz
tyuli76 #41230 üzenetére
Az, hogy a bal oldalon mutatta a poziciodat, azt jelenti szerintem, hogy 10m koruli, vagy annal rosszabb volt a pontossaga, amit a navi program mar nem tudott megfeleloen korrigalni, de meg nem szamolta ujra az utvonalat, mert a sebesseg iranyat helyesnek talalta.
Probald ki olyan varosi kornyezetben, ahol szuk utcak, es magas hazak vannak, pl Dob utca BP-en, tartok tole, hogy lennenk gondok... -
koala69
tag
Sziasztok,
teljesen igazad van, egy GPS eseteben altalaban nincs gond a holdak megtalalasaval, agps-el egesz rovid ido alatt szokott sikerulni. A GPS test programmal lathatod, hogy milyen a pontossagod. Viszont figyelembe kell venni, hogy ez egy szamolt ertek, es sajnos a valosagban ennel rosszabb az eredmeny.
Akinek fontos a GPS, annak legyen into pelda az en esetem:
meg tavasszal vettem egy TS4-et, a pontossaga 4m koruli a program szerint, TomTom navigalasra alkalmasnak tunt. Barhova el tudtam menni vele, neha voltak kisebb mellecsuszasok, de nem kalkulata ujra a utvonalat, csak lattam, hogy nem ott jelol a terkepen ahol eppen vagyok. Altalaban 5-8m-el le volt maradva a valos poziciotol. Ezt ugye nagyon jol lehet latni keresztezodesekben.
Ezen felbuzdulva vettem egy Iocean X7-et. Ugy tunt, hogy az en igenyeimnek tokeletesen megfelel. Aztan jott a GPS proba, holdakat latott o is, a pontossaga 6m koruli volt / szamolt / viszont navigalasra alkalmatlannak bizonyult. A holdakat kisebb jel/zaj viszonnyal vette, es a sebessegvektor adatait nem jol kuldte a programnak. Ez gyakorlatban annyit jelentett, hogy kb 15m volt a pontossaga - amit meg altalaban a navi program inteligenciaja tudott korrigalni - de nagyobb sebessegnel, 60-80 korul hirtelen kanyaroknal a pozicio ment tovabb, es par utcaval arrebb rakott, ami allando ujratervezest jelentett. A sebesseg nagysaga csak tendenciozusan kovette a valost, iranya pedig koszono viszonyban sem volt vele. Egyszoval hasznalhatatlan volt barmilyen navigalasra - arrol nem is beszelve, hogy hazak kozott csak rolmlott a helyzet.A helyzet pikanteriaja, hogy egyik kollegam is vett egy ugyan ilyet, csak kb 2 honappal kesobb, es naki a navigalasban semmi az elozoekben leirt hiba nem jelentkezik....
Az x7 eseteben terepen tovabbi teszteknek nem volt ertelme, a TS4-et viszont tobbszor kiprobaltam OruxMaps-el, es a turistautak.hu garmin alapu topo terkepevel. A pontossaga 10-12m korul lehet, arra alkalmas, hogy betajold, hol is lehetsz, de valos tajekozodasra nem alkalmas. A lombos fak tovabb rontanak a helyzeten, neha 30m koruli saccolt pontossaga lehetett. Osszehasonlitasnak egy Garmin Legend HTX-et hasznaltam azonos terkeppel. A nagy kijelzo miattpedig alkalmas lenne a telefonos GPS mind navigalasra, mind turazasra, nagyon jol attekintheto a terkep, szinte mint egy papir alapu.
konkluzio: az MTK 6589-es SoC-val szerelt telefonok eseteben szerencse kerdese, hogy egy jobban vagy egy kevezbe jol mukodot fogsz ki. Ha szerencsed van, akkor autos navigalasra tudod hasznalni, turazasra nem igazan.
A teszteket megismeteltem egy kb 1 eves Huawei G300-as telefonnal, ami nem MTK SoC-s, ott minden mukodik megfeleloen, a belvarosi szuk utcaktol kezdve az erdoig, sot futas kozben kulonbozo programokkal is, pontosan mutatja a helyet, es kb a sebeseget is.
vegso konkluzio: akinek pontos, megbizhato GPS kell a telefonjaban, az ne MTK 6589-es keszuleket vegyen. A leirtak reszben szubjektivek, de tapasztalaton alapulna,!
remelem a hosszu iromany ellenere lesz, akinek segitettem a valasztasban
G -
Brain75
senior tag
Emberek
Van valakinek tapasztalata Jiayu G3s MTK6589T-s telefonnal ?
Van már rá Custom ROM?
A MiniDeal.net-en árult készülékben van Magyar nyelv ?
Üdv
-
Csorbi
addikt
Megpróbálom még egyszer a kérdést, hátha csak nem vettétek észre
[link] Erről nem nagyon találtam itt infót, jó lenne tudni ezeket is.
-
bajaki
őstag
válasz
cappa72 #41231 üzenetére
Szia!
Köszönöm, hogy utánanéztél. Közben már sikerült megoldani a dolgot.
Először úgy csináltam, hogy nem volt benne a telefonban az akkumulátor, majd kidobta a végén a linkelt képen látható hibát. Utána próbálkoztam még - de mindig úgy, hogy nem volt benne a készülékben az akksi - és nem sikerült a flashelés. Aztán gondoltam egyet és kipróbáltam úgy is hogy benne hagytam az akksit és úgy sikeresen ráment a cwm.
Közben sikerült ám behozni a cwm-et, csak én hülye rossz gombkombinációt nyomtam.
Szóval most már minden okés. Van CWM és sikerült a root is.
-
válasz
bajaki #41113 üzenetére
Nos, megnéztem azt a bizonyos recovery-t, ami tlinkeltél.
Még az is lehet, hogy működik, de a termékleírás nem azonos azzal, mint ami az eredeti recovery-ben van.
Ez később okozhat galibát (pl. módosított rom telepítésekor)Az, hogy nem jön be a CWM recovery, az több ok miatt is lehetséges.
Először ki kellene deríteni, hogy van-e root jog a telefon.
Ha van, akkor van-e rajta
/system/recovery-from-boot.p
/system/etc/install-recovery.shfájl.
(Milyen ROM van telefonon? Az etotalk-os szokott galibát okozni)
-
chab7
addikt
válasz
minifoximaxi #41225 üzenetére
GPS véleményezésére szerintem egy kínai telefonnál ne azt írjuk már hogy ennyi annyi idő alatt x holdat talál, mert ezzel szinte egyiknél sincs baj. Bezzeg olyat nagyon ritkán ír valaki hogy navigáltam vele 100km át és egyszer nem vesztette el a jelet, pontosan pozícionált az úton...stb
Pedig ezzel szokott baj lenni nem az álló helyzetünk megtalálásával.(Ez neked ment válaszban, de mindenkinek szól, mert fél percre bejönnek a holdak és már jó gps véleményezést hallunk, miközben lehet egy horvát tengerpartra - vagy akárhová máshová - utazás közben meg agybajt kapnánk a kihagyásai miatt.)
-
justaview
senior tag
válasz
bigrock #41104 üzenetére
Nem rootolt a telefonom, de köszönöm. Azóta szerencsére megoldottam.
Akku ki, 2 sim + sd kártya kivesz, akku vissza, hangerő+bekapcs gomb egyszerre nyomásával bement recoverybe, majd jött a robot, és 2 sec alatt befejezte a frissítést, és rendbe jött a telefon. Úgy tűnik, nem tetszett neki, hogy 2 simmel és sd kártyával benne frissítettem firmware-t.
-
kosturica
őstag
Egy újabb szörnyeteg.
-
Mr Officer
csendes tag
válasz
minifoximaxi #41225 üzenetére
Köszi!
-
minifoximaxi
tag
válasz
Mr Officer #41221 üzenetére
A minőségérzet kiváló. Most hogy még újdonság, a rendszer is új nekem, + be kell lakni a telefont, sokat nyomogatom, megy a wifi, telepítgetek, törlök stb. az akksi jó ha estig kibírja. A GPS-t az erkélyen teszteltem, az IGO hamar talált holdakat. Külső hangszóró hangja nem nagy szám, kicsit magas a hangja. Fülessel jó. Amúgy nem akadozik a rendszer, szerintem gördülékeny és a kijelző is jó. Persze nem S4, de nem is 160K
-
Atomcsirke
aktív tag
Jól sejtem, hogy ez a "jóárasított", antelife-os Amoi N850 1:1-ben egy 828-as?
-
-
Mr Officer
csendes tag
válasz
minifoximaxi #41217 üzenetére
Kicsit bővebben: elsőre milyen? Akksi, stabilitás, minőségérzet?
-
ouzohuto
senior tag
válasz
instantwater #41206 üzenetére
Es ezert nem lesz noname a marka mert a te csaladodban ketto is van
jolvan ertemen
-
-
minifoximaxi
tag
válasz
Mr Officer #41123 üzenetére
Én a múlt héten csütörtökön du. megrendeltem és ezen a héten csütörtökön de. megjött.
Eddig tetszik, tanulgatom rajta az Androidot -
Ezeknél a telefonoknál (5" HD felbontás) elérhető valahogyan hogy jóval több ikon elférjen a kijelzőn? Mint pl. itt a képen lent.
-
GIJoe
addikt
válasz
instantwater #41212 üzenetére
Ellenben van olyan tok, amiben van aksi !
-
-
GIJoe
addikt
válasz
instantwater #41206 üzenetére
ez li polimer nem li ion, életbe nem hozod szépen össze...
vizoRka: nyugodtan, jöhet a logoutos review...
-
San398
őstag
válasz
instantwater #41206 üzenetére
Azt én is megnézném hogy tud ez ennyit.
-
Pumika1975
senior tag
válasz
Pumika1975 #41179 üzenetére
A gizchina.com -on szeptembert írnak.
-
ouzohuto
senior tag
válasz
instantwater #41157 üzenetére
Ma bocsi, de a THL mitol lett nem noname?
-
b0bcat
addikt
Segítséget ill. tanácsot szeretnék kérni.
Találkozott már valaki olyan problémával, hogy hívás közben ingadozik a mikrofon hangerő (a normál szint és a teljes elhalkulás között), pedig a mikrofon elméletileg (pl. a hangrögzítővel kipróbálva) hibátlanul működik? Mintha térerő hiba lenne, pedig a kérdéses készüléken max-on van a térerő...
Mi okozhatja ezt? És mit lehet tenni ellene?
Köszönöm a segítséget!
-
GIJoe
addikt
válasz
instantwater #41202 üzenetére
fogtam a kezembe minap nem menne, mert csinosra van formázva a pévécé
inkább vegyél egy ilyet ócsó csicsa 3000 Ft -
Mi lenne, ha a W200 ba bele hackelnénk egy nagyobb akksit?
-
GIJoe
addikt
U89 MTK6589 6.0'' - mekkora sárga tepsi mármár röhögök
Haipai I9389 MTK6589 145$ Samsung szerű 4 magos akinek ez lenne a fétise
Új hozzászólás Aktív témák
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Villanyszerelés
- Milyen házat vegyek?
- OLED monitor topik
- Call of Duty: Black Ops 6
- Huawei P20 Pro - profit csinál minden fotósból
- Futás, futópályák
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- További aktív témák...
- T Phone Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A14 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, élettartam garanciával, problémamentesen! Immáron 8 éve!
- Bomba ár! Dell Latitude E6430 - i5-3GEN I 8GB I 320GB I HDMI I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest